بهترین قالب های وبلاگ نویسی وردپرسمعرفی 8 قالب ممتاز سرور | betheme

هدف طراحی این قالب همانند دیگر قالب‌های قوی، امکان دسترسی به قالب‌ها و اشکال مختلف بدون دانش کدنویسی است. به همین خاطر ۲۵۰ صفحه کامل دمو طراحی شده وجود دارد که می‌توانید با استفاده از این صفحات، وبلاگ خود را راه‌اندازی کنید. هر خواسته‌ای که از یک قالب مدرن داشته باشید، در قالب وبلاگی وردپرس Jevelin وجود دارد.

توضیحات – ترجمه اتوماتیک قالبکیلیر

صرف نظر از اندازه جایگاه کسب و کار شما، رقابت و رتبه سایت شما تنها با گذشت زمان افزایش می‌یابد. کافه وردپرس بزرگترین مرجع یادگیری وردپرس به زبان فارسی است که هدف از راه اندازی این سایت آموزش به بهترین روش است. سایت آموزشی کافه وردپرس در سال ۱۴۰۰ تاسیس گردید و با هدف‌های بزرگ در حال رشد و پیشرفت است. یکی از موضوعاتی که بسیار برای گوگل هم بسیار اهمیت دارد به‌روز بودن سایت است که این مورد توسط وبلاگ‌ها صورت می‌گیرد.

http://absnews.irپوسته وردپرس وبلاگ حرفه ای به شما در جهت پیاده سازی یک وبلاگ وردپرس بدون نیاز به طراحی با کدنویسی کمک می‌کند. هزاران قالب وردپرس به صورت رایگان و غیر رایگان وجود دارد که انتخاب یک قالب وبلاگی مناسب برای شما ممکن است دشوار باشد. ما در بالا لیستی از 15 بهترین قالب وردپرس وبلاگ را با در نظر گرفتن استانداردهای لازم معرفی کرده ایم که شما می توانید با توجه به نیاز های خود مناسب ترین را انتخاب نمایید. تقریبا تمام قالب ها امکان سفارشی سازی را در اختیار شما قرار می دهند و در صورت نیاز می توانید طرح هایی را که در ذهن دارید پیاده کنید.

  • به صورت کلی این قالب، یک قالب فرهیخته و زیبا است که مناسب فعالیت‌های مختلف خواهد بود.
  • این یکی از بهترین قالب های وبلاگ های شخصی وردپرس برای استفاده در سال 2017 است.
  • یک قالب بسیار عالی برای درآمد زایی می باشد و تطبیق پذیری این قالب هیچ محدودیتی ندارد، زیرا تمام مطالب آماده Divi در دسترس است.
  • TheGem به طور کامل با سازندگان صفحه WPBakery و Elementor سازگار و در دسترس است و همچنین دارای ابزارهای توسعه یافته سایت سازی WooCommerce است.

امن اس اس ال بر روی سرورهای قدرتمند هتزنر آلمان میزبانی می شود. ابزارهای دیگر عبارتند از عملکرد جستجوی زنده مجله خبری قالب بی تم وردپرس و سازنده‌های سربرگ. تازه با وب رمز آشنا شدید؟ می توانید با کلیک بر روی لینک زیر وارد صفحه ثبت نام شوید.

قالب Hueman

این یک انتخاب عالی برای هر مد، سبک، و یا وبلاگ نویس DIY که طراحی vintage را دوست دارد، است. یک تم وردپرس چند منظوره است که برای وبلاگ ها، سایت های نمونه کارها و فروشگاه های آنلاین، به صورت عالی کار می کند. این شامل یک تصویر هدر تمام عرض در صفحه اصلی است که برای نمایش یک داستان برجسته یا برجسته کردن یک محصول عالی می باشد. این امکان وجود دارد که طرح بندی کلی وبلاگ خود را کنترل کنید و صفحه هدر را متناسب با اندازه های مختلف صفحه تنظیم کنید.

مزایا داشتن وبلاگ در سایت