بهترین قالب وبلاگی وردپرس مجموعه ای از بهترین پوسته های بلاگ وردپرس | betheme

پس اگر قصد دارید وبسایت شخصی را جایگزین روش‌های سنتی کنید، قالب‌های وبلاگی را از دست ندهید و برای شروع یکی از قالب‌های موجود در این صفحه را انتخاب و شروع کنید. قالب وبلاگی وردپرس رایگان برای استفاده وجود دارد، اما از قالب‌های پریمیوم غافل نشوید. قالب وبلاگی وردپرس پریمیوم به شما امکان شخصی‌سازی بیشتری را خواهد داد. به خاطر داشته باشید که طراحی وبسایت شما، باید کمک کند شما با دیگر رقبا تفاوت داشته باشید و بهتر دیده شوید.

  • Gossip قالب بسیار ساده برای وبلاگ های شخصی که دارای مقدار زیادی از فضای خالی برای قرار دادن محتوای شما است.
  • ‌دریافت بک لینک با کیفیت در وردپرس در سال 2022 یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار…
  • همچنین گزینه های مختلفی را در سفارشی سازی وردپرس ارائه می دهد.
  • آخرین قالب در لیست ما، قالبِ Pippit که دارای ویژگی هایی مانند تصاویر تمام صفحه، Slider پست برگزیده، پوسته های منحصر به فرد، و طراحی retina-ready است.
  • این برنامه با یک ویزارد راه اندازی آسان و یک افزونه همراه وجود دارد که بخش توصیفات و خدمات را به وب سایت شما اضافه می کند.
  • طراحی شده برای بهبود خوانایی از آن با استفاده از تایپوگرافی تمیز و با ظرافت تصاویر برجسته را کنترل می کند.

این قالب دارای 7 نسخه ی نمایشی است، به دلیل وردپرسی بودن کد نویسی ندارد. یکی از عوامل مهمی که در یک قالب شخصی اهمیت زیادی دارد انعطاف پذیری آن است، این گونه قالب‌ها می‌بایست طوری طراحی شوند که مطابق با نیازهای کاربر بوده و بتواند کلیه احتیاجات کاربر را پاسخگو باشد. با استفاده از یک طرح منطقی برای پست های وبلاگ ، کارها را برای خوانندگان خود آسان کنید. هر پست باید دارای یک آغاز ، میانه و پایان واضح باشد ، با تعداد زیادی عنوان و توضیحان که خوانندگان را در این مسیر راهنمایی می کند. استفاده از یک لیست برای شماره گذاری بسیار عالی است زیرا به طور خودکار نشان می دهد که چه مقدار از مقاله برای خواندن باقی مانده است.

http://absnews.ir

همچنین از Gutenberg، ویرایشگر بلوک بصری جدید وردپرس پشتیبانی می‌کند. همچنین به عنوان یک نسخه HTML ساده موجود است، این تم دارای طراحی انعطاف پذیر و مدرن برای فروشگاه‌های مجله خبری قالب بی تم وردپرس آنلاین است. تم واکنش گرای وردپرس Savoy دارای نصب با یک کلیک و با پشتیبانی سایت وردپرس عالی همراه است. اگر به یک تجربه طراحی قابل تنظیم نیاز دارید، Savoy را امتحان کنید.

در حقیقت وردپرس قالب‌های فراوانی دارد که همگی انعطاف فراوانی دارند و خدمات بیشماری را ارائه می‌دهند. می‌توانید خودتان یک قالب مخصوص را طراحی کنید یا اینکه یک قالب خوب را سفارش دهید. اما اگر آشنایی با کدنویسی ندارید و آشنایی شما کم است، پس انتخاب یک قالب وبلاگی وردپرس یکی از اصلی‌ترین تمرکزهای شما باید باشد. برای اینکه بتوانیم یک سری اطلاعات شخصی را بنویسیم یا اینکه یک سایت خبری ساده ایجاد کنیم، اولین گزینه‌ای که به آن فکر می‌کنیم باید قالب وردپرس وبلاگی باشد. قالب‌های وبلاگی سا شخصی معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که می‌توان اطلاعات ساده را با آن‌ها به نمایش گذاشت. در مخزن وردپرس این نوع قالب وردپرس به وفور یافت می‌شوند اما ما گزینه‌های مهمی را برایتان فارسی‌سازی کرده و در همیار وردپرس به عنوان یک قالب وردپرس وبلاگی قرار دادیم.

وبسایت شخصی چه کاربردهایی دارد؟

قابلیت به اشتراک گذاری پست‌ها در شبکه‌های اجتماعی با یک کلیک در هدر سایت وجود دارد. بر روی سئو قالب بسیار کار شده و از همین امروز می‌توانید این قالب فوق‌العاده را در وبسایت خود به کار گیرید. با Hestia می توانید با استفاده از برنامه سازنده تم به صورت زنده ، صفحه اصلی را با کشیدن و رها کردن مجددا تنظیم کنید. در کل این قالب بسیار قدرتمند و آسان جهت استفاده برای همه نیازهای وبلاگ نویسی شما است.

توضیحات – ترجمه اتوماتیک قالبکیلیر | Keilir