بهترین قالب وردپرس؛ ۲۴ پوسته وردپرس که باید بشناسید وب رمز | betheme

Astra به سرعت به یکی از موفق ترین قالب‌های وردپرس تبدیل شده است که به کاربر حق انتخاب بی نهایت می‌دهد و با سازندگان محبوبی مانند Elementor ادغام می‌شود. UrbanGo یک تم ایده‌آل برای فهرست‌بندی وب‌سایت‌هایی است که مجله خبری قالب بی تم وردپرس با یک کلیک وارد می‌شوند و برای راه‌اندازی و راه‌اندازی به مهارت‌های کدنویسی خاصی نیاز ندارند. این پوسته وردپرس کاملاً واکنشگرا است به این معنی که بدون توجه به نوع دستگاهی که مشاهده می‌شود عالی به نظر می‌رسد.

http://absnews.ir

استفاده از آن برای ساخت وبلاگ شخصی خود در سال 2017 استفاده کنید. یک وبلاگ شخصی می تواند راه عالی برای ایجاد اعتبار شما باشد و میتواند دانش شما را بر روی یک موضوع خاص نمایش دهد. همچنین می تواند به شما کمک کند منبع درآمد اضافی را ایجاد کنید.

آخرین قالب در لیست ما، قالبِ Pippit که دارای ویژگی هایی مانند تصاویر تمام صفحه، Slider پست برگزیده، پوسته های منحصر به فرد، و طراحی retina-ready است. پنل مدیریت توسط چارچوب Redux طراحی شده است، که به شما گزینه های متنوع برای تمیز کردن قالب و بازتاب برند شخصی خود را می دهد. اگر میخواهید خودتان را به عنوان یک وبلاگ نویس یا نویسنده حرفه ای نشان دهید، قالب Wirter را انتخاب کنید. به غیر از طراحی مدرن و کاربردی، قالب دارای قابلیت کتابفروشی خود است، بنابراین شما می توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

قالب جنه | Jannah News – قالب وردپرس خبری

OceanWP یکی از محبوب ترین قالب های وردپرس رایگان است که دارای چندین ویژگی برتر است. این افزونه همراه خود را دارد و توصیه می کند که پس از فعال سازی یک افزونه سازنده صفحه رایگان نصب کنید. این می تواند برای هر نوع وب سایت ، از جمله وبلاگ ها ، مجلات ، وب سایت های تجاری یا فروشگاه تجارت الکترونیک استفاده شود. قالب وبلاگ وردپرس به صورت فارسی و راست چین شده بر روی سایت وردپرس شما پیاده سازی می‌شود که به شما در جهت آماده سازی یک وبلاگ وردپرس جذاب و مناسب کمک می‌کند. این نوع قالب همچنین باعث می‌شود تا خواندن مطالب وبلاگ وردپرس شما راحت‌تر شود که تجربه کاربری مخاطب را بهبود می دهد و بازدید سایت وردپرس شما را بالاتر می برد. قالب وبلاگ وردپرسیِ Writsy دارای ظاهری faded است و دارای طراحی های مختلف از صفحه اصلی، پشتیبانی از تمامی فرمت های پست، وبلاگ ها و دکمه های ارسال اشتراک و موارد دیگر است.

  • قالب شما بر طراحی، سرعت سایت، قالب‌بندی محتوا و داده‌های ساختاریافته شما تأثیر می‌گذارد که همه عوامل مهم برای سئو هستند.
  • این قالب به گونه‌ای طراحی شده که بتوانید ابزار، ویجت‌ها، پلاگین‌ها و قالب‌های مختلف را برای بهتر شدن وبلاگ خود به کار بگیرید.
  • Jevelin قالب وبلاگ نویسی وردپرس برای ساخت و مدیریت وب سایت ها می تواند باشد.
  • این را فقط با رتبه 5 ستاره ترکیب کنید و این قالب برای وبلاگ شخصی بهترین گزینه میباشد.
  • به علاوه، Blogger به طور کامل با MailChimp ادغام شده و توانایی نمایش پست های برجسته همراه با پشتیبانی از تمام فرمت های پست وردپرس را دارد.
  • این موضوع یک گزینه عالی برای وبلاگ نویسی سایت هایی است که بر روی موقعیت های خاص مانند عکاسی، غذا، مد یا سبک زندگی تمرکز دارند.

اگر به دنبال پوسته ای ظریف هستید، Elegant Magazine می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این قالب وردپرس برای سایت های خبری و وبلاگی ایجاد شده است و با داشتن گزینه ها و ابزارک های سفارشی سازی، به شما کمک می کند یک وبلاگ حرفه ای راه اندازی کنید. قرن ها تجربه به ما نشان است که در هر دوران، دهه یا صده همه چیز در حال تغییر است و اکنون در دوران تکنولوژی و دانش به سر می بریم.

دانلود قالب وردپرس وبلاگی – ماندگار بلاگ