دی تیل – اخبار وردپرس

برای دی، توانایی استفاده از کنجکاوی ذاتی خود برای استفاده از فرآیندها، افراد و ابزارها، که با تمرکز بر انتقال یک پیام تقویت می‌شود، الهام‌بخشی تعیین‌کننده در کار او بوده است.

به عنوان بخشی از این کار، دی خبرنامه های HTML را به صورت هفتگی ویرایش و ارسال می کرد. این موضوع علاقه او را به برنامه نویسی برانگیخت و کتاب هایی درباره برنامه نویسی برای وب خرید و روی صفحه های وب ساخت رایانه شخصی خود آزمایش کرد.

«مطمئنم، مانند بسیاری از ما، هیجان ایجاد اولین فایل HTML و دیدن یک «Hello World» یا عنوان مشابه در مرورگر را به یاد دارم. از آنجا، من کاملاً درگیر بودم.»

دی تیل

این او را قادر می‌سازد تا به فناوری‌ای دست یابد و در آن حرفه‌ای داشته باشد که او در نوجوانی از وجود آن با اولین ماوس رایانه و آزمایش کد خبر نداشت. دی امیدوار است داستان او الهام بخش دیگران در سفر باشد.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

دی با تمایل شدید برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه حرفه‌ای خود، امیدوار است مشارکت او در جامعه وردپرس از عضویت در تیم اصلی، و داوطلب شدن در جامعه از طریق سازمان‌دهی و سخنرانی در رویدادهای WordCamp، الهام بخش دیگران باشد. گرفتار.

او گفت: “من با مردم خوشامدگو ملاقات کردم، دوستان پیدا کردم، ارتباط برقرار کردم و با هیجان و امیدواری به خانه برگشتم که این ارتباط را با جامعه گسترده وردپرس ادامه دهم.”

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

او با هوس از خانه آن زمان خود در سیدنی پرواز کرد تا در یک WordCamp در ملبورن شرکت کند که پس از جستجوی “کنفرانس های وردپرس” پیدا کرده بود.

دی در مشارکت در وردپرس و سازماندهی رویدادهای اجتماعی پیرامون آن، متوجه شد که برای او: «در نهایت وردپرس مهم نیست. این ارتباطات است، دوستی هاست. این شبکه ای از کار، ارجاع، حمایت، کمک، تشویق است که مرا به این جامعه متصل نگه داشته و متعهد به کمک به افراد دیگر برای پیدا کردن این ارتباط و رشد برای خودشان است.»

او چنان از جامعه الهام گرفت که در پایان همان سال اول و دومین وردکمپ خود، دست خود را برای کمک به سازماندهی یک WordCamp سیدنی در سال 2012 و پس از انتقال بین ایالتی، WordCamp ملبورن در سال 2013 بالا برد.

او گفت: “من عاشق این واقعیت هستم که صنعت فناوری شامل یک منحنی ثابت رشد و اکتشاف است که منجر به تمرین دائمی در یافتن راه حل های خلاقانه خلاقانه برای مشکلات چسبنده می شود.”

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/people-of-wordpress-dee-teal/

این شیفتگی ترکیبی با ملاقات او با وردپرس در سال 2009 و متعاقباً با جامعه آن مصادف شد. او وبلاگ موجود خود را به نرم افزار منتقل کرد و CMS انتخابی برای تمام کارهای مشتری او شد.

انجمن وردپرس می تواند دنیای شما را تغییر دهد

دی مدافع همکاری و تفاهم بین فرهنگی هم در وردپرس و هم در کارش برای یک آژانس بزرگ توزیع شده است که افراد بیش از 24 کشور را در خود جای داده و در 16 منطقه زمانی فعالیت می کند. او همچنین در مورد پر کردن شکاف بین تیم های مختلف توزیع شده و چگونگی مواجهه با چالش های کار از راه دور بین فرهنگی نوشته است.

دی گفت: «وردپرس، نرم‌افزار، فناوری، اینترنت می‌آیند و می‌روند، شکل می‌گیرند و تغییر می‌کنند، تکامل می‌یابند. شاید وردپرس برای همیشه دوام بیاورد، شاید به چیز دیگری تبدیل شود، شاید یک روز کاملاً متفاوت از زمانی که من شروع کردم به نظر برسد (در واقع، اکنون این درست است). چیزی که تغییر نمی کند انسانیت اطراف آن است. وردپرس و هر بسته نرم افزاری دیگری برای خدمت به مردم وجود دارد.

او با نگاهی به گذشته متوجه شد که جهان چگونه تغییر کرده است: اولین ماوس کامپیوتری که او دیده بود در سال 1983 منتشر شد و 20 سال بعد وردپرس تاسیس شد.

سفر به کدنویسی

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، مهر بالا (@مهر)، مری باوم (@مریبام)، کلویی برینگمن (@سیبرینگمن)، نالینی تاکور (@nalininonstopnewsuk)، و لاریسا موریلو (@lmurillom) برای کار روی این ویژگی. با تشکر از جوزفا هادن (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای پشتیبانی از سری. از شما هم ممنونم @thewebprincess برای به اشتراک گذاشتن تجربیاتش.

این مقاله از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در HeroPress.com منتشر شده است، یک ابتکار اجتماعی ایجاد شده توسط Topher DeRosia. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت داستان های آنها شنیده نمی شود.
در مجموعه افراد وردپرس ما با اعضای بیشتری از انجمن وردپرس آشنا شوید.

لوگوی HeroPress

دی نظریه و جامعه شناسی پشت وب و تسهیل ارتباطات انسان و ماشین را جذاب می دانست.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress