دی تیل – اخبار وردپرس

برای دی، توانایی استفاده از کنجکاوی ذاتی خود برای استفاده از فرآیندها، افراد و ابزارها، که با تمرکز بر انتقال یک پیام تقویت می‌شود، الهام‌بخشی تعیین‌کننده در کار او بوده است.

دی نظریه و جامعه شناسی پشت وب و تسهیل ارتباطات انسان و ماشین را جذاب می دانست.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

او گفت: “من با مردم خوشامدگو ملاقات کردم، دوستان پیدا کردم، ارتباط برقرار کردم و با هیجان و امیدواری به خانه برگشتم که این ارتباط را با جامعه گسترده وردپرس ادامه دهم.”

او گفت: “من عاشق این واقعیت هستم که صنعت فناوری شامل یک منحنی ثابت رشد و اکتشاف است که منجر به تمرین دائمی در یافتن راه حل های خلاقانه خلاقانه برای مشکلات چسبنده می شود.”

در طی آن 20 سال، دی به عنوان یک پرستار، در مراکز مراقبت از کودکان، در بخش پشتیبانی مشتری و به عنوان یک موقت کار می کرد.

بعداً به بخش فناوری اطلاعات نقل مکان کرد و تعمیر و نگهداری تمام وب سایت ها را بر عهده گرفت. در سال 2004، او به طور تمام وقت به عنوان مدیر وب سایت کار می کرد. یک سال بعد، او یک کسب و کار کوچک را اداره می کرد که در کنار آن سایت هایی ایجاد می کرد. چهار سال پس از آن، کسب و کار او به شغل تمام وقت او تبدیل شد، زیرا او کار را ترک کرد تا مدرک کارشناسی ارشد خود را در ارتباطات دیجیتال و فرهنگ دنبال کند.

Dee با سایر مشارکت کنندگان در حال آماده کردن همه چیز برای WordCamp است
دی و سایر داوطلبان در حال راه اندازی یک WordCamp محلی هستند

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/people-of-wordpress-dee-teal/او با هوس از خانه آن زمان خود در سیدنی پرواز کرد تا در یک WordCamp در ملبورن شرکت کند که پس از جستجوی “کنفرانس های وردپرس” پیدا کرده بود.

و به این ترتیب انقلاب شخصی من آغاز شد. روز بعد از فارغ التحصیلی از آن دوره، به عنوان دستیار آن کارگردان موسیقی به صورت تمام وقت مشغول به کار شدم و سفر خود را به سمت کدنویسی آغاز کردم.

او احساس می‌کند که «اثباتی زنده» است که با کمک کردن، ارتباط و تأمین منابع دیگر، می‌توان به شما کمک کرد، منابع را دریافت کرد و به مکان‌هایی متصل شد که هرگز فکرش را نمی‌کردید.

Dee هماهنگ کننده انتشار وردپرس 5.6 در سال 2020 بود و توانست دیگران را تشویق کند تا در مورد این فرآیند بیاموزند.

کمک به دیگران و به اشتراک گذاری دانش از طریق وردپرس

دی در مشارکت در وردپرس و سازماندهی رویدادهای اجتماعی پیرامون آن، متوجه شد که برای او: «در نهایت وردپرس مهم نیست. این ارتباطات است، دوستی هاست. این شبکه ای از کار، ارجاع، حمایت، کمک، تشویق است که مرا به این جامعه متصل نگه داشته و متعهد به کمک به افراد دیگر برای پیدا کردن این ارتباط و رشد برای خودشان است.»

این او را قادر می‌سازد تا به فناوری‌ای دست یابد و در آن حرفه‌ای داشته باشد که او در نوجوانی از وجود آن با اولین ماوس رایانه و آزمایش کد خبر نداشت. دی امیدوار است داستان او الهام بخش دیگران در سفر باشد.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

دی گفت: «وردپرس، نرم‌افزار، فناوری، اینترنت می‌آیند و می‌روند، شکل می‌گیرند و تغییر می‌کنند، تکامل می‌یابند. شاید وردپرس برای همیشه دوام بیاورد، شاید به چیز دیگری تبدیل شود، شاید یک روز کاملاً متفاوت از زمانی که من شروع کردم به نظر برسد (در واقع، اکنون این درست است). چیزی که تغییر نمی کند انسانیت اطراف آن است. وردپرس و هر بسته نرم افزاری دیگری برای خدمت به مردم وجود دارد.

او گفت: «من معتقدم که مکانی که پیدا کردم و فرصت‌هایی که داشتم به همان اندازه که مدیون میل و جاه‌طلبی خودم است، به کمک، حمایت و اعتقاد جامعه اطرافم. گاهی حتی بیشتر از آن چیزی که در خودم احساس کرده ام.»

دی با تمایل شدید برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه حرفه‌ای خود، امیدوار است مشارکت او در جامعه وردپرس از عضویت در تیم اصلی، و داوطلب شدن در جامعه از طریق سازمان‌دهی و سخنرانی در رویدادهای WordCamp، الهام بخش دیگران باشد. گرفتار.

“وردپرس و هر بسته نرم افزاری دیگری برای خدمت به مردم وجود دارد.”

دی تیل

این شیفتگی ترکیبی با ملاقات او با وردپرس در سال 2009 و متعاقباً با جامعه آن مصادف شد. او وبلاگ موجود خود را به نرم افزار منتقل کرد و CMS انتخابی برای تمام کارهای مشتری او شد.

انجمن وردپرس می تواند دنیای شما را تغییر دهد

دی مدافع همکاری و تفاهم بین فرهنگی هم در وردپرس و هم در کارش برای یک آژانس بزرگ توزیع شده است که افراد بیش از 24 کشور را در خود جای داده و در 16 منطقه زمانی فعالیت می کند. او همچنین در مورد پر کردن شکاف بین تیم های مختلف توزیع شده و چگونگی مواجهه با چالش های کار از راه دور بین فرهنگی نوشته است.

او با نگاهی به گذشته متوجه شد که جهان چگونه تغییر کرده است: اولین ماوس کامپیوتری که او دیده بود در سال 1983 منتشر شد و 20 سال بعد وردپرس تاسیس شد.

سفر به کدنویسی

این مقاله از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در HeroPress.com منتشر شده است، یک ابتکار اجتماعی ایجاد شده توسط Topher DeRosia. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت داستان های آنها شنیده نمی شود.
در مجموعه افراد وردپرس ما با اعضای بیشتری از انجمن وردپرس آشنا شوید.

لوگوی HeroPress

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress