قالب شرکتی وردپرس بهترین قالب سایت شرکتی راست چین | betheme

قالب Consultio یکی از آن قالب هایی است که ظاهر شیک و حرفه‌ای‌اش مورد توجه بسیاری قرار گرفته. همان طور که احتمالا مشخص است، نام این قالب از کلمه Consult به معنای مشورت کردن گرفته شده. در اصل این قالب برای شرکت و کسب و کارهایی طراحی شده که خدمات مشاوره‌ای دارند. این قالب نیز به صورت پیش فرض دارای پلاگین المنتور است و با استفاده از این پلاگین می‌توانید قسمت های مختلف سایت خود را شخصی سازی کنید.

http://absnews.ir

یکی از سؤالاتی که برخی از کاربران می‌پرسند این است که آیا ممکن است از یک قالب برای چند نوع سایت مختلف استفاده کرد؟ طبیعی است که اگر قالب شما توانایی این کار را داشته باشد، این کار ممکن است. اگر دقت کرده باشید برخی قالب‌ها را با عنوان قالب چندمنظوره می‌شناسند. این نوع قالب‌ها این امکان را دارند که هم برای سایت فروشگاهی استفاده شوند، هم سایت شرکتی، هم بلاگ و… .

  • از این رو تلاش می شود کمترین تعداد افزونه را در قالب ها استفاده کند و امکانات یک افزونه را که مورد نیاز می باشد با کد نویسی به پوسته وردپرس شرکتی اضافه کرده است.
  • قالب شرکتی Doyle ویژگی‌های به خصوصی از جمله همه جانبه بودن، انعطاف پذیر و قابل توسعه را به خود اختصاص داده و همواره از ده نسخه نمایشی جهت انتخاب چندین عنصر و قابلیت‌های قابل توجهی برخوردار است.
  • همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی وردپرس می‌بود تا علاوه بر یادگیری ساده تر وردپرس ، از پیشنهادات آموزشی آن استفاده میکردم.
  • 4- یکی از نکاتی که وب‌مسترهای فارس زبان باید به آن دقت کنند این است که قالب سایتشان امکان پشتیبانی از زبان فارسی را داشته باشد و در سایت فارسی‌زبان به هم نریزد.
این قالب قادر است نیازهای شما را در همه ادوار پاسخگو باشد و قابلیت‌های شایان ذکری نیز ارائه می‌دهد. توصیفات مشتری در صفحه اصلی، بخش نمونه کارها، چندین ابزارک سفارشی، صفحه آرایی نامحدود و 6 طرح رنگی و بسیاری دیگر از مزایا و گزینه‌هایی که همه از ویژگی‌های این قالب محسوب می‌گردند. با استفاده از پوسته Presence این امکان برای مدیران سایت وجود دارد که بتوانند در سئو و گوگل رتبه خوبی را کسب نمایند. برای وب سایت‌های تجاری و ورزشی خود می‌توانید از تم Presence استفاده کنید. این تم تجاری شیک با طراحی منحصر به فرد خود از ووکامرس پشتیبانی می‌نماید. با استفاده از این قالب نمایشگری زیبا از محصولات خود را برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته و یک تصویر زیبا و جذاب از هدر داشته باشید.

قالب زفایر ( Zephyr ) فارسی

برای راه اندازی یک سایت وردپرسی اولین چیزی که نیاز دارید یک قالب وردپرس است. پس چنانچه در انتخاب قالب وردپرس سایت خود حساسیت کافی را به خرج ندهید مجله خبری قالب بی تم وردپرس امکان دارد هم به لحاظ مالی و هم به لحاظ زمانی متضرر شوید. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از بهترین قالب های شرکتی وردپرس را معرفی کنیم.

قالب شرکتی وردپرس البرز

ده نمایش دموی جذاب و جالب و همچنین قابل تنظیم در Excitor وجود دارد که کاربردی و مفید هستند. اگر بخواهیم یکی دیگر از قالب‌های وردپرسی مدرن و پاسخگو را نام ببریم، می‌توانیم به قالب Handel اشاره کنیم. بارگذاری هوشمندانه محتوای انتخابی و طراحی بصری به همراه روندی دلپذیر از ویژگی‌های Handel است. قطع به یقین می‌توان گفت که Exponent یک قالب پیشرفته، پیچیده و کاملا حرفه‌ای است که مخصوص مشاغل بزرگ طراحی گردیده است. Exponent به عنوان یکی دیگر از بهترین تم‌های وردپرس شناخته شده است که موجب می‌گردد در گوگل به صورت آنلاین بدرخشید.

قالب شرکتی Phlox Travel فارسی