مهر بالا – وردپرس نیوز

وردپرس الهام‌بخش Meher Bala، یک توسعه‌دهنده وب و جامعه‌ساز از هند است. از استفاده از نرم‌افزار به‌عنوان ابزار اصلی وب‌سایت گرفته تا کمک به کارآفرینان و اهداف خوب در سراسر جهان برای تحقق آرزوهایشان، او بر موانع شخصی غلبه کرده است و اکنون قصد دارد الهام‌بخش دیگران باشد.

مهر می‌گوید که برخی از خاطره‌انگیزترین لحظات وردپرس او حول دوستی‌های خاص، امتحان کردن چیزهای جدید و شرکت در ساختن اجتماع بوده است.

در ابتدا، او فکر کرد WordCamp یک کنفرانس رسمی با حدود 100 نفر است. بنابراین در اولین روز WordCamp بمبئی 2016، او از دیدن تعداد زیادی از علاقه مندان به WordCamp که در یک کنفرانس آرام و دوستانه شرکت کرده و از آن لذت می برند، شگفت زده شد.

او تصمیم گرفت مهارت های وردپرس خود را با تکیه دوباره بر قدرت مهارت های تحقیق و اراده خود به روز کند. در این فرآیند، او همچنین به تیم خود همه چیز را در مورد وردپرس آموزش داد و الهام بخش بسیاری از آن اعضا شد تا به توسعه مجموعه مهارت های وردپرس خود ادامه دهند.

او به عنوان بخشی از اشتیاق خود برای به اشتراک گذاشتن فرصت هایی که وردپرس می تواند به مردم، به ویژه زنان بدهد، به سازماندهی مشترک دو جهانی فرصت داده است. رویدادهای یک ماهه ترجمه وردپرس و رویدادهای مشارکت کننده در هند.

پدر مهر می خواست عشق او به کامپیوتر را به چیزی تبدیل کند که در آینده به او خدمت کند. در سال 2005، او را در یک دوره کوتاه کامپیوتر از یک ارائه دهنده آموزش جهانی فناوری اطلاعات ثبت نام کرد. مدرس دوره بسیار تحت تأثیر عملکرد او قرار گرفت، به او توصیه شد که در یک دوره چهار ساله توسعه نرم افزار ثبت نام کند.

مهر از مهارت های تحقیقاتی خود برای دانستن بیشتر در مورد استفاده از وردپرس استفاده کرد. او پلاگینی پیدا کرد که به او کمک می کرد تا به وظیفه خود برسد. او ضرب الاجل را رعایت کرد و این علاقه ای را ایجاد کرد که هرگز از دست نخواهد داد.

کشف مجدد وردپرس

او معتقد است که هیچ محدودیتی برای اینکه استفاده از نرم افزار می تواند شما را به کجا برساند و با چه چیزی می توانید آن را برای یافتن راه حل برای پروژه های بزرگ و کوچک ترکیب کنید، وجود ندارد.

پس از آن او به Meetups بیشتری رفت و با افراد پشت سر این گروه آشنا شد، درست زمانی که آنها شروع به صحبت در مورد WordCamp Mumbai 2016 کردند.

یک ماجراجویی WordCamp

عکس مهر با علامت WordCamp Mumbai 2016
مهر در حال کشف WordCamps در بمبئی در سال 2016

او شروع به تحقیق نه تنها در مورد آنچه اینترنت برای ارائه دارد، بلکه نحوه عملکرد آن، از جمله مفاهیم جدید و جذاب ایمیل و وب سایت ها، کرد. پدرش اولین کامپیوتر رومیزی خانواده را خرید تا او بتواند در خانه تحقیق کند.

اگر از وردپرس امرار معاش می کنید، توصیه او از صمیم قلب است: سعی کنید به جامعه وردپرس کمک کنید.

مهر در حال حاضر به عنوان مشاور و توسعه دهنده فرانت اند با یک آژانس بین المللی متخصص در وردپرس کار می کند. مهرر در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند بهترین چیز در مورد توسعه‌دهنده وردپرس چیست، پاسخ داد: «از طریق وردپرس، من این فرصت را دارم که وب‌سایت‌های منحصربه‌فردی ایجاد کنم و از راه دور برای شرکت‌های توسعه وب جهانی کار کنم که شما را تشویق می‌کند که خارج از چارچوب فکر کنید. . همیشه فرصتی برای پیشرفت مداوم مهارت های کدنویسی و یادگیری تکنیک های جدید با هر نسخه وجود دارد.”

اما چند ماه بعد، Meetup به موضوعی پرداخت که می‌توانست به او کمک کند تا مشکلی را در یکی از پروژه‌های فعلی‌اش حل کند. او تلاش کرد تا ظاهر شود و چند نکته مهم را ارائه کرد. سخنران وقت گذاشته بود تا با تک تک حاضران صحبت کند. وقتی او به مهر آمد، او از این فرصت استفاده کرد و چند سوال در مورد مسائل پروژه اش پرسید.

مهر افزود: اجازه ندهید چیزهایی که برایتان دشوار است مانع موفقیت شما شوند.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

بنابراین او به دنبال یک گروه وردپرس رفت تا به او در گسترش دامنه و عمق دانش خود کمک کند.

یافتن فرصت های یادگیری جامعه و توسعه دهندگان آن

مهر در وردکمپ ناگپور در سال 2017
مهر لذت بخشی از بودن WordCamp Nagpur در سال 2017

این بدان معناست که او دوره توسعه نرم افزار را در کنار دوره آموزش عالی خود در کالج مطالعه کرده بود. با نگاهی به گذشته، او از چالش دوگانه دوره مدرک در بازرگانی لذت برد، و این تجربه او را به خوبی آماده کرد تا در حین کار به عنوان توسعه دهنده، نرم افزار را یاد بگیرد. در عرض سه سال، او C#، C، C++، HTML، Java و .NET را آموخت.

پس از آن تجربه عالی، مهر به جلسات بسیار بیشتری رفت و داوطلبانه بیشتری انجام داد. او شروع به مسئولیت در WordCamp های آینده کرد و با جنبه های مختلف کمپ آشنا شد.

وردپرس به او این امکان را می‌دهد که بخش‌های مختلف هند را کشف کند، دوستان جدیدی در سطح محلی و بین‌المللی پیدا کند و زنان را تشویق کند تا در گروه‌ها و رویدادهای ملاقات در سراسر هند شرکت کنند.

مهر با تعهد خود به یادگیری مداوم به عنوان یک توسعه‌دهنده و الگوبرداری از آنچه در مورد ارزش و فرصت‌های رشد جامعه از منبع باز باور دارد، زمان و انرژی را به تیم بازاریابی، جایی که او یک نماینده تیم بوده است، به تیم آموزشی داده است. و به تیم اصلی که در چندین نسخه مشارکت دارد.

ماجراجویی توسعه دهندگان با وردپرس نامحدود است

مهر ابراز علاقه کرد که بخشی از WordCamp بمبئی آینده باشد و در یک نقش ابتدایی با مسئولیت های اساسی شروع کرد.

به عنوان رهبر تیم، مهر به زودی متوجه شد که دریافت همه پاسخ‌ها بلافاصله امکان‌پذیر نیست. او متوجه شد که جستجوهای اینترنتی راه‌حل‌های عملی را ارائه می‌دهد – اما به ندرت نظریه پشت آن را توضیح می‌دهد.

وقتی مردم می پرسند که چرا او برای تخصص حرفه ای در وردپرس انتخاب شده است، Meher می گوید آموزش وردپرس به افراد غیر فنی آسان است، اما هنوز هم بسیار قابل تنظیم است. توسعه دهنده وردپرس بودن به او این فرصت را داده است که از راه دور برای شرکت های توسعه وب جهانی کار کند که به او اجازه می دهند خارج از چارچوب فکر کند. و او با هر انتشار مهارت های جدیدی یاد می گیرد.

جامعه وردپرس را خاص می کند

من به تخته وایت برد خیره شدم و فکر کردم که انجام دادن ضرب الاجل غیرممکن و دشوار است. من تعجب کردم که آیا رئیس من شوخی می کند و نمی داند پس شما به عنوان یک توسعه دهنده با وردپرس چه کاری می توانید انجام دهید و چگونه می تواند در جعبه ابزار شما قرار بگیرد. چشمانم را باز کرد.»

مهر بالا

پنج سال پس از تجربه اولیه خود در وردپرس، Meher به رهبری یک پروژه بین المللی در وردپرس منصوب شد. او مردد بود – در طول آن پنج سال ارتباطش را با CMS از دست داده بود، اما این پروژه یک فرصت عالی برای تبدیل شدن به یک رهبر تیم و رهبری از جلو بود.

مهر حرفه خود را پیدا کرد و مهارت های جدیدی را از طریق وردپرس آموخت. او همچنین راهی برای تشویق زنان دیگر به در نظر گرفتن مشاغل در فناوری اطلاعات کشف کرد.

باز کردن درهای حرفه ای در فناوری

در سال 2009، در روز تولدش، به مهر پیشنهاد کارآموزی داده شد. در روز اول کارآموزی با وردپرس آشنا شد. وظیفه اولیه او تغییر ظاهر و احساس داشبورد وردپرس بود – فقط در شش ساعت. اما یک مشکل وجود داشت – او قبلاً هرگز با وردپرس کار نکرده بود!

“من مطمئن هستم که چیز جدیدی یاد خواهید گرفت یا یاد خواهید گرفت و قطعاً در سراسر جهان دوستان خواهید داشت. هیچ شرمی در اشتباه کردن وجود ندارد، زیرا می توانید از آنها درس بگیرید و مهارت های خود را بیشتر توسعه دهید. شما همچنین می توانید به دیگران کمک کنید تا مهارت های خود را بسازند.»

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/04/people-of-wordpress-meher-bala/

موفقیت آن پروژه یک لحظه مهم برای Meher و یک طلوع جدید به عنوان یک توسعه دهنده متخصص در وردپرس بود.

اولین تجربه ملاقات او عشق در نگاه اول نبود. او احساس می‌کرد که موضوعات برای کاربران پیشرفته است و زمان‌بندی اواخر عصر، حضور در آن را دشوار می‌کرد.

پس از فارغ التحصیلی، او در دوراهی برای انتخاب بین تجارت و فناوری اطلاعات قرار داشت. چه چیزی را انتخاب کنیم؟ او یک دوره کارآموزی اجباری یک ساله فناوری را برای تکمیل داشت و انتخاب تمرکز او برای آن سال یک لحظه تعیین کننده بود.

در این مجموعه، ما برخی از داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذاریم که چگونه وردپرس و شبکه جهانی مشارکت کنندگان آن می توانند زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر دهند. در این ماه، ما یک توسعه‌دهنده وردپرس مستقر در هند و مشارکت‌کننده طولانی‌مدت را معرفی می‌کنیم که چگونه به او کمک کرد شغلی پیدا کند و یک جامعه محلی و جهانی برای تعلق داشته باشد.

عکس مهر در پس زمینه پنجره مشرف به درختان

مهر در کودکی به نارساخوانی (مشکل در خواندن کلمات نوشتاری) و دیسکولیا (مشکل در درک اعداد و توابع ریاضی) مبتلا شد. او با حمایت والدینش و یک مربی توانست بر این مانع یادگیری فائق آید. او تکنیک‌های مقابله‌ای و عزم راسخ برای غلبه بر چالش‌هایی که بعداً در زندگی ظاهر می‌شوند را توسعه داد.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، لاریسا موریلو (@lmurillom)، مری باوم (@ماریبام)، کلوئه برینگمن (@سیبرینگمن) و مگ فیلیپس (@megphilips91) برای مصاحبه، نگارش و کار تصویری روی این داستان. با تشکر از مهر بالا (@meher) برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود و به Josepha Haden Chomphosy (@چانتابون) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای حمایت آنها از سری.

لوگوی HeroPress

یکی از بزرگترین آرزوهای مهر این بود که WordCamp Mumbai را به عنوان یک سازمان‌دهنده اصلی رهبری کند و به دیگران نشان دهد که با همکاری با یکدیگر در منبع باز چه چیزی می‌توان به دست آورد. در سال 2019، او دقیقاً این کار را انجام داد و از آن زمان در WordCamps و جلسات بین المللی داوطلب شده است.

مهر در حال سخنرانی در WordCamp بمبئی 2019
روی صحنه رفتن در WordCamp بمبئی در سال 2019

در آغاز سفر توسعه‌دهنده نرم‌افزارم، همیشه فکر می‌کردم C++ و جاوا تنها مهارت‌هایی هستند که برای برتری در حرفه‌تان به آن نیاز دارید. از زمانی که کاوش عمیق وردپرس را شروع کردم، به پتانسیل و قدرت وردپرس در توسعه وب پی بردم.

مهر بالا

در مدرسه، او این فرصت را به دست آورد تا یک درس را با مطالعات کامپیوتری به عنوان جایگزین جایگزین کند. این ثابت شد که چشم‌ها را برای فرصت‌های شغلی آینده باز می‌کند.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress