نظرسنجی وردپرس 2022 باز است – اخبار وردپرس

هر ساله، اعضای جامعه وردپرس (کاربران، سازندگان سایت، توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان) بازخورد ارزشمندی را از طریق یک نظرسنجی سالانه ارائه می دهند. نکات کلیدی و روندهایی که از این نظرسنجی بیرون می آیند اغلب به آدرس سالانه State of the Word راه پیدا می کنند، در وبلاگ های پروژه عمومی به اشتراک گذاشته می شوند و می توانند جهت و استراتژی پروژه وردپرس را تحت تاثیر قرار دهند.

برای اطمینان از اینکه تجربه وردپرس شما در نتایج نظرسنجی 2022 نشان داده شده است، اکنون در نظرسنجی سالانه 2022 شرکت کنید.

امنیت و حفظ حریم خصوصی داده ها برای پروژه و جامعه وردپرس مهم است. با در نظر گرفتن این موضوع، همه داده‌ها ناشناس می‌شوند: هیچ آدرس ایمیل یا آدرس IP با نتایج منتشر شده مرتبط نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های حفظ حریم خصوصی WordPress.org، سیاست حفظ حریم خصوصی را مشاهده کنید.

متشکرم

به زبان ساده: این نظرسنجی به کسانی که وردپرس را می‌سازند کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از نرم‌افزار و توسط چه کسانی داشته باشند. این نظرسنجی همچنین به رهبران پروژه منبع باز وردپرس کمک می کند تا درباره تجربیات مشارکت کنندگان ما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

شما همچنین می توانید در نظرسنجی شرکت کنید فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، روسی، یا اسپانیایی، با تشکر از تلاش های مشارکت کنندگان چند زبانه وردپرس. اینها بر اساس تعداد بارگیری‌های وردپرس، متداول‌ترین زبان‌هایی هستند که نصب می‌شوند.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/12/2022-wordpress-survey/

از مشارکت کنندگان وردپرس زیر برای کمک به پروژه نظرسنجی سالانه از جمله ایجاد سوال، استراتژی، ساخت نظرسنجی و ترجمه تشکر می کنیم:

Dansoschin، _dorsvenabili، angelsjin، archangel، audrasjb، atachibana، bjmcsherry، chanthaboune، eidolonnight، fernandot، fierevere، fxbenard، jdy68، jpantani، laurlittle، nao، nielslange.