کارگاه تخصصی آموزش فیلر لب گروه پزشکی پاسارگاد

تزریق ماده حجم دهنده معمولا بدون تزریق حجم زیادی از مواد بی هوشی و بی حسی انجام می‌شود، سبک بودن روش تزریق و کم بودن محل‌های تزریق در این روش موجب می‌شود فرد هیچ دردی را تحمل نکند یا هیچ احساسی در زمان درمان نداشته باشد. 1- باید حضورا مشاوره شوید پزشک بعد از مشاهده، مقدار سی سی مورد نیاز شما برای رسیدن به فرم مد نظر شما را اعلام خواهد کرد. توصیه می‌کنیم به تزریق ژل به عنوان یک عمل زیبایی که خطرات جدی و مهمی دارد نگاه کنید. چون اگر تزریق به درستی صورت نگیرد، می‌تواند خطرات حادی داشته باشد.

ورکشاپ آنلاین آموزش فیلر لب

ارتباط سیستماتیک با کلینیکها و مطب های زیبایی و جوانسازی در کلیه استان ها ، مسیرهای فعالیت های ما را توسعه داده است. کسب استاندارد ISO 9001 و ISO و همچنین OHSAS در سال ۱۳۹۴ از جمله دستاوردهای این گروه بازرگانی می باشد. در اتمام دوره آموزش هیالورون پن، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد. جهت استعلام هزینه تزریق ژل به سبک روسی با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۳۸۹۳ تماس بگیرید. این روش نیز ابتدا فیلر بصورت خطی در اطراف نقطه مورد نظر تزریق میشود.

در این مدل لب پایینی قدری حجیم می‌شود؛ اما تمرکز اصلی بر روی لب‌های بالایی است. به این معنا که قسمت V شکل در میانه لب بالایی تقویت خواهد شد و تا حد حاشیه لب‌ها هم مشخص می‌شود. به علاوه در مدل عروسکی، ارتفاع لب‌ها هم تا حد امکان زیاد خواهد شد.

کارگاه تخصصی آموزش فیلر لب گروه پزشکی پاسارگاد برای بیشتر افراد تزریق بیش از ۲ سی سی بیش از اندازه است ولی اگر بخواهید خیلی لب‌های خود را برجسته کنید، ممکن است نیاز باشد. تزریق ژل لب با استفاده از سوزن بسیار ظریف و در زاویه ای مناسب داخل لب و یا نواحی اطراف لب انجام می شود و می توان برای کاهش احساس درد، از کرم های بی حسی موضعی مانند لیدوکائین استفاده کرد. اروپا در ایران و خاورمیانه، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعددی را در حوزه پوست، مو و زیبایی برگزار می‌نماید. پزشکان و جراحان در این دوره‌ها پس از اتمام دوره، مدرک معتبر بین المللی دریافت خواهند کرد. کلیه مدرسان جراحان و پزشکان مجرب و مورد تأیید آکادمی Biocare می‌باشند.

این کلاس شامل سرفصل های جامع مربوط به آموزش کار با دستگاه هیالورون پن و آموزش مراقبت های بعد از تزریق ژل می شود. هنرجویان در پایان دوره آموزش هیالورون پن، برای ورود به بازارکار آماده می شوند و قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای می باشند. تزریق ژل برای رفع چین و چروک صورت، حجم دادن و بزرگ تر کردن لب ها، برجسته کردن گونه ها و رفع خطوط عمیق چهره و خطوط خنده انجام می شود. آنچه سبب شده است تزریق ژل به لب مدل روسی محبوبیت بالایی در بین افراد پیدا کند مزایای قابل توجهی است که با خود به همراه دارد. از جمله مهم‌ترین مزایای تزریق فیلر لب مدل روسی می‌توان به ایجاد ظاهری زیبا در لب‌ها و چهره فرد و همچنین داشتن حالت و فرم طبیعی اشاره کرد.

ناگفته نماند که بسیاری از افراد برای تزریق ژل لب روسی مراجعه می‌کنند اما پزشک به آن ها می‌گوید که این فرم به دلیل کوچک بودن بسیار زیاد لب ها برای وی مناسب نیست و ممکن است، فرم دیگری را پیشنهاد دهد. بعد از این مرحله باید حتما توجه داشته باشید که یم مرکز پزشکی معتبر را برای این کار انتخاب کنید تا دچار عوارض جانبی بعد از تزریق نگردید. اغلب افرادی که اولین مرتبه برای تزریق ژل لب مراجعه می‌کنند، دوست دارند که به یکباره هیچکس متوجه تغییر فرم لب هایشان نشود و به تزریق ژل لب طبیعی می‌پردازند و در جلسات بعدی تزریق ژل لب روسی انجام می‌دهند. همه روزه، صدها نفر، تحت عمل جراحی برجسته کردن لب قرار می گیرند.

مشابه هر روش دیگری، پزشک باید با دقت زیادی ماده حجم دهنده را تزریق کند و صبر و آرامش برای ایجاد نتیجه ای بی نقص ضروری تزریق ژل با بیان ساده خواهد بود. مدت زمان دقیق تزریق فیلر، به میزان حجم دهنده ای که تزریق می‌شود و حجم بافت لب بستگی دارد. اما به طور کلی تزریق یک سی سی ژل، کمترین میزان تزریق ژل لب می‌باشد. روش لب روسی نیازمند این است که هیچ ماده حجم دهنده دیگری در اطراف مرز لب وجود نداشته باشد. این نکته از این جهت اهمیت دارد که تزریق بتواند بهترین تاثیر را بر روی فرم لب فرد داشته باشد.

  • البته در جلسه مشاوره ای که پزشک متخصص یک سری اطلاعات در مورد استفاده از این روش در اختیار شما قرار می دهد.
  • چند تصویر نمونه لب از آن چه مورد نظرتان است را تهیه و به پزشک نشان دهید.
  • مدت زمان هر کارگاه بر اساس نوع کارگاه و زمان سپری شده برای کار عملی متفاوت میباشد.
  • در این دسته از افراد می‌توان به راحتی مدل تزریق لب روسی را اعمال کرده و افراد به مدل دلخواه در لب‌های خود دست یابند.
  • کبودی پس از تزریق ژل لب حدود ۴-۷ روز ادامه خواهد داشت و تورم بعد از ۳ روز از بین می رود.
سپس نحوه کار با دستگاه برای رفع خطوط اخم، پیشانی، خنده، حجم دهی لب ها و برجسته کردن گونه ها به شما آموزش داده می شود و در نهایت زیر نظر مربی روی مدل واقعی کار تزریق ژل را انجام می دهید. اگر شما نیز قصد تزریق ژل لب دارید حتماً قبل از کار در مورد این روش تحقیق کرده و با مراجعه به مراکز معتبر و پزشکان کاربلد و با تجربه نتیجه دلخواه خود را به دست‌آورید. یکی از مهمترین موارد در نتیجه ای که از تزریق ژل لب در انواع مدل های عروسکی و قلبی و … بدست می‌آید، برند وکیفیت ماندگاری و غلظت ژل بل است. توجه داشته باشید که اگر به مرکز معتبر زیبایی مراجعه داشته باشید، هیچ گاه با برند های بی کیفیت آشنا نمی‌شوید.

لب ها یکی از مهمترین عضو برای زیبایی چهره و صورت بشمار می‌روند، بنابراین به جای اینکه به مواردی چون هزینه دقت کنید، بهتر است تا در رابطه با تزریق ژل لب روسی به برند فیلر انتخابی دقت نمایید. یکی از مسائلی که در تزریق ژل باید در نظر داشته باشید، این است که؛ در صورت عدم رضایت از فرم جدید لب‌ها، آیا می‌توان آن را به فرم طبیعی سابق برگرداند؟ در واقع بازگردانی شکل طبیعی لب‌ها و حذف ژل تماما به فرم انتخاب شده توسط شما بستگی دارد. در مواردی که مرز لب‌ها تغییر داده می‌شود، برگشت به حالت طبیعی لب‌ها کمی مشکل خواهد بود. اما در تزریق ژل لب روسی به این دلیل که حالت طبیعی لب‌ها حفظ می‌شود، مشکل چندانی از این لحاظ نخواهید داشت. از سوی دیگر ماده‌ی فیلر ترکیب هیالورونیک اسید است که با تزریق یک ماده‌ی ثانویه، در مدت چند روز تجذیه می‌شود.

آخرین مطالب آموزشی

همچنین می‌توانید برخی از نمونه‌ها را در صفحه‌ی اینستاگرام ما به آدرس WHDC.IR@ مشاهده کنید. برخی افراد برای حجم دهی سراغ تزریق چربی می روند که در این روش، چربی از نواحی از بدن مانند ران و باسن که انباشت چربی دارد، گرفته و به بدن تزریق می شود. خب، قطعا این روش هیچ گونه واکنش آلرژیکی را به همراه ندارد و میزان ماندگاری آن نیز طولانی تر خواهد بود، اما احتمال بروز عوارضی از قبیل عفونت، خونریزی، ورم طولانی مدت یا حتی نکروز بافت چربی وجود دارد و به همین خاطر، کمتر از سمت پزشکان توصیه می شود. نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید، این است که برداشت چربی از بافت، دوره نقاهت به نسبت طولانی را نیز به همراه خواهد داشت. بهتر است یک تا دو روز بعد از تزریق ژل لب، از انجام فعالیت های شدید بدنی خودداری شود، چرا که این قبیل فعالیت ها می توانند باعث افزایش ورم یا خون مردگی شوند. انتخاب برند ژل لب یکی از مهم ترین مواردی است که باید در نظر گرفته شود، چرا که نامرغوب بودن ژل می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

چه مقدار ژل باید تزریق کنم ؟