14 اتاق فرار ترسناک مجله تایم فور فان | allescape

اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند. می‌تونید از گیم مستر بخواید درجه ترس رو برای شما کمتر کنه و یا حتی قبل از موعد، اسکیپ روم ترسناک رو تموم کنید.

  • آدرس این مجموعه بسته به اتاق فرار متفاوت است و هزینه نیز بسته به نوع بازی بین نفری ۵۰ تا ۱۵۰ تومان است.
  • در محیطی بسیار وحشتناک باید بتوانید رمز و راز قتل های صورت گرفته را با حل معماهای شیطانی پیدا کنید.
  • در سال ۱۹۱۰ در ایتالیا یک خانواده مذهبی(کاتولیک) با نفوذ از طبقه بالا به نام خانواده منسون زندگی می کردند.
  • معماها گاهی ترسناک، رمزآلود، هیجانی و گاهی ترکیبی از ژانرهای مختلف هستند.
  • هر ژانر به مجموعه‌ی ویژگی‌هایی اشاره دارد که دسته بندی اشکال گوناگون بیان هنری یا محصول فرهنگی را امکان‌پذیر می سازد.

این مجموعه در برج میلاد تهران، گذرگاه میلاد، ورودی پارکینگ آن قرار گرفته است. هر اتاق فرار تهران در ژانرهای مختلفی به فعالیت پرداخته که به عقیده بسیاری از مردم دشوارترین آن ها موضوع ماجراجویی و معمایی است. در این اتاق ها شما باید راهی را پیدا کنید که در سریع ترین زمان به هدف بازی برسید.

این مجموعه در سال ۱۳۹۵ اولین بازی اتاق فرار کشور را راه‌اندازی کرد و علاوه بر آن، بازی‌های شهری cityhunt و بازی‌های معمایی در فضای باز treasurehunt هم حاصل این گروه هستند. یکی دیگر از جاهای دیدنی تهران که طرفداران خاص خود را دارد، اتاق فرار آن است. از جمله ژانرهایی که بیشتر می توانید در اتاق فرارهای تهران آن را تجربه کنید، می توان به وحشت، مهیج، دلهره آور، معمایی، درام، جنایی، تاریخی، فانتزی، ماجراجویی و حتی کمدی اشاره کرد. به این موضوع دقت کنید که اتاق فرار در هر ژانری باشد، رگه های وحشت را در خود دارد که باعث شده استفاده از این مکان ها برای افراد زیر 16 سال و در برخی موارد کمتر از 18 سال ممنوع باشد. اتاق های فرار وحشتناک یکی از جذابترین نوع اسکیپ روم ها یا اتاق های فرار هستند که طرفداران بسیار زیادی در جهان دارند. تجربه هیجان و ترس در یک تفریح دست جمعی افراد زیادی را به این اتاق ها می کشاند و لذت بسیار زیادی همراه با هیجان برایشان به همراه دارد اسکیپ روم ترسناک .

۸ قاتل سریالی مخوفی که علیرغم جنایت‌های هولناکشان قسر در رفتند / عکس

14 اتاق فرار ترسناک مجله تایم فور فان | allescape حتی افرادی که زنده ماندند نیز همگی بینایی خود را از دست داده باشند و باعث کاهش جمعیت جهان شده است. تنها تعداد اندکی افراد بینا در دنیا وجود دارد که همگی داخل یک شکنجه گاه هستند و نابینایان نیز به دنبال این افراد برای پایان دادن به زندگی آن ها هستند. در این صورت شما وارد شکنجه گاهی می شوید که 60 دقیقه فرصت دارید تا اطلاعات افراد بینا را پیدا کرده و با نابودی آن ها جلوی نابودی نسل بینایان را بگیرید. ولی برخی از افراد هستند که بیشتر نگران قضاوت دیگران هستند و منجر به خجالت آنها میشود زیرا نمیتوانند معما حل کنند و سر نخ هارو دنبال کنند.

اتاق فرار جنگل نفرین شده؛ کنجکاوی کار دستتان ندهد.

شما باید با فکر و از خودگذشتگی این موجودات را شکست بدهید و از ورود آن‌ها به شهر جلوگیری کنید. هدف اصلی این بازی این است که شما باید کشتی‌هایی که در آن‌ها گنج وجود دارد، پیدا کنید. این اتاق همان طور که گفته شد پر از معماهای سخت و دشوار است که کمتر کسی می‌تواند در مدت‌زمان تعیین‌شده از این اتاق با دست پر خارج شود.