20+ تا از بهترین قالب های وبلاگ شخصی وردپرس برای 2017 | betheme

قبل از عصر دیجیتال، تنها افراد معدودی می توانستند منابع لازم برای راه اندازی کسب و کار خود را داشته باشند. اکثر عناصر سایت معمولی شما با تغییر تم‌ها تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. یعنی، فراتر از استایل جدیدی که ممکن است از تم جدید شما دریافت کنند، هیچ چیز اعم از پست‌ها و صفحات شما تغییر نخواهد کرد.

  • این امکان دسترسی به هزاران مضمون، افزونه و قالب وردپرس برای وبلاگ را فراهم می کند تا به ساخت سریع و کارآمد وبلاگ شما کمک نماید.
  • سایت WordPress.org ، بستر مناسبی برای شروع وبلاگ شما است زیرا آزادی ، انعطاف پذیری و کنترل بیشتری به شما می دهد.
  • Kalium قالبی، رنگارنگ، تازه و پر از انرزی است که حسی حرفه‌ای هم درون خود دارد.
  • اگر به یک تجربه طراحی قابل تنظیم نیاز دارید، Savoy را امتحان کنید.

بیش از ۴۰ ویژگی اصلی، از جمله چندین مورد ذکر شده در زیر، به کاربران Be مجموعه‌ای از دستیاران طراحی، عناصر و گزینه‌ها را می‌دهد. TheGem به طور کامل با سازندگان صفحه WPBakery و Elementor سازگار و در دسترس است و همچنین دارای ابزارهای توسعه یافته سایت سازی WooCommerce است. از سال ۲۰۱۳، The Retailer یک قالب ضروری تجارت الکترونیک وردپرس برای WooCommerce بوده است. این قالب با بیش از نفر ایجاد شده است، این قالب همواره جز پرفروش‌ترین هفته بوده است. این قالب پشتیبانی کامل از صفحه سازهای Elementor و WPBakery، یک Header builder و یک صفحه ساز Single Product ارائه میدهد.

قالب فارسی وردپرس ( Writee) برای ( WordPress | وردپرس ) محصول شرکت ( Scissorthemes)

آیا به دنبال بهترین قالب مجله ای وردپرس برای وب سایت خود هستید؟ وب ‌سایت‌ های غنی از محتوا به طرح‌ بندی‌ های مختلفی نیاز دارند تا به آنها کمک… این قالب ساده وبلاگ وردپرس دارای چندین ویژگی مجله خبری قالب بی تم وردپرس رسانه اجتماعی از جمله گزینه های اشتراک گذاری برای 15 شبکه اجتماعی است. همچنین یک ویژگی یکپارچه سازی اینستاگرام وجود دارد که پست های اینستاگرام شما را در یک اسلایدر تعاملی نمایش می دهد.

قالب شرکتی Diet Coach فارسی

همراه با طراحی واکنشگرا و پنل قدرتمند option های قالب، قالب Escher WordPress مطمئنا دارای طرفداران زیادی در سال 2017 خواهد بود. همچنین دارای یک تن از کد کوتاه است که نیاز به نصب پلاگین های اضافی و همچنین گزینه های سفارشی بی پایان را از بین می برد. بدون این ویژگی ها، وبلاگ شما بازدید کننده ای پیدا نمیکند و اگر به طور مداوم بخواهید قالب تان را سفارشی کنید، شما از وبلاگ نویسی لذت نخواهید برد. اگر می‌خواهید از یک تم ممتاز برای چندین وب سایت استفاده کنید، باید برای هر سایت یک تم پرمیوم دریافت کنید. X تبدیل به یکی از پرفروش ترین قالب‌های وردپرس در بازار محبوب ThemeForest شده است. WooCommerce Builder مجموعه ای مفید از ابزارهای قالب سازی، طرح بندی محصول واحد و مجموعه ای از توابع و عناصر مشتری محور را ارائه می‌دهد.

قالب Uncode یک قالب وبلاگی وردپرس است که می‌تواند تمام عناصر وبلاگ شما را بهتر کند. امکانات فراوانی درون قالب وجود دارد و تمامی بخش‌ها واکنش‌گرا و ریسپانسیو هستند. بخش فروش قالب وردپرس شخصی یا وبلاگی ایران تمز ارائه دهنده پوسته های حرفه ای برای سایت شخصی شماست که با خرید قالب وردپرس وبلاگی میتوانید بخش وبلاگ یا سایت شخصی تان را زیباتر کنید. بهترین قالب وبلاگ‌نویسی مناسب برای سایت‌های شخصی و کسب و کارها. این فهرست شامل بهترین قالب های وبلاگ شخصی وردپرس است که دارای ویژگی های فراوانی هستند که وبلاگ شما را در سال 2017 ایجاد می کند. قالب ها را با گزینه های مختلف طرح بندی، slider های شیک، تصاویر برجسته و زیبا، تایپوگرافی زیبا پیدا خواهید کرد.

http://absnews.ir