9 روش افزایش سرعت سایت وردپرس به سبک NASA X-43

باعث افتخار هست که با چنین تیم قدرتمندی آشنا شدم. من در جواب این سوال امکانات افزونه پشتیبانی و افزونه تیکت خودمان را میگویم شما ببینید امکاناتش کافی هست یا خیر! ما در بیاوردپرس تمام تلاش خودمان را می کنیم که مشتریان ما راضی و خوشحال باشند و اوقات بیادماندنی را از همکاری با ما تجربه کنند. با استفاده از این پلاگین میتوانید دستهبندی و برچسب هم به پست خود اضافه کنید. پلاگینهایی هم وجود دارند که عمدتاً متعلق به مدیریت هستند (یعنی «هات فیکس»، پلاگینهای پشتیبانی و غیره).

و وقتی یک صفحه را باز میکنیم دقیقا چه اتفاقاتی در قسمت لود این صفحه رخ میدهد؟ اگر دنبال یک افزونه با کلی امکانات و تنظیمات برای کش سایت هستید، W3 Total Cache هرچه نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد. به صورت کلی هرچه حجم اطلاعاتی که از سمت سرور به کاربر ارسال می شود بیشتر باشد، مدت زمان لود شدن سایت نیز بیشتر خواهد بود. قبل از اینکه این کار را انجام دهیم، بیاید مطمئن شویم که هر کسی نیاز دارد تا کش را راه اندازی کند.

کمتر یعنی چه؟ چه تعداد افزونه وردپرس باید نصب کنیم؟ افزونه هایی که بر فرانت اند تأثیر میگذارند (یعنی پلاگینهای اجتماعی، پلاگین قابلیت استفاده و غیره). این افراد نگران عملکرد، امنیت، قابلیت اطمینان و غیره هستند. نکته: حتی اگر از این کدها استفاده کردید، باز هم از پشتیبان هاست تان بخواهید شرایط را بررسی کرده و مطمئن شود که سرور و هاست شما از این قابلیت پشتیبانی میکند. این موضوع برای شما اصلا به صرفه نیست چرا که شما وبسایت را برای اهداف کاری خود راه اندازی کرده اید و بروز این چنین مشکلات و هم چنین صرفه جویی در وقت برای شما خیلی با ارزش است. هر چه قالب شما سبکتر بوده و کد نویسی استاندارد و تمیزی داشته باشد میتوان انتظار سرعت بالاتری را هم در سایت داشت. اکثر آن ها دارای لایسنس هستند، به این معنی که با ضمانت محدود نیز ارائه می شوند و شما دسترسی به پشتیبانی خواهید داشت.

قابلیت کش روی خیلی از سرویس های میزبانی وجود داره. اساساً به این خاطر که اگر شما زمینه سایت را تغییر دهید، از نظر فنی تمام قابلیت و کارآمدی را که ممکن است نخواهید از شر آن خلاص شوید را از دست بدهید. با این حال، در حال حاضر ما از طرف بسیاری از کاربران نسبت به افزونه ها یک حس ترس و یا محدودیت را میبینیم. یکی دیگر از افزونههای کش سایت وردپرسی که تا به حال یک میلیون نفر آن را نصب کردهاند. از طرف دیگر، بر مبنای نیازهای جدید شما، افزونه طراحی شده باید امکانات بیشتری را شامل شود و به مرور زمان توسعه یابد. Injection در این موارد نیز هکر به دیتابیس ما نفوذ کرده کدهای مخرب وارد میکند باید سعی کرد با راه حل هایی از جداول دیتابیس محافظت کرد. اگرچه وردپرس در کار خود بسیار عالی است، اما با نصب افزونه و پوسته و افزودن ویژگیهای متعدد کسب و کار وردپرس از حالت بهینه خارج شده و نیاز به بهینه سازی خواهد داشت.

افزایش سرعت وردپرس

این شیوه کار را برای افرادی سادهتر میکند که در مورد «PHP» اطلاعات زیادی نداشته تا بسادگی کادر لغو شیوهنامهی اضافه را بررسی نمایند. این افزونه چندین سال است که به عنوان رتبه اول این حوزه فعالیت میکند. این نگرانی عمدتاً بدین خاطر است که طراحان و توسعهدهندگان وقتی مشتریشان افزونه های زیادی را روی سایت نصب کردهاند، واقعاً ناامید شده و از روی همین ناامیدی، پیامهایی چون «افزونه کمتری نصب کنید» یا «افزونه ها سرعت سایت شما را پایین میآورند» را روی سایت میگذارند. اولین روش لغو ثبت سبکها و اسکریپتهای اضافه است که از طریق پلاگین بارگذاری شدهاند. یک کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ که امکان اتصال به اینترنت دارد برای آموزش طراحی سایت با وردپرس کافی است. در این مقاله به آموزش نصب افزونه در وردپرس خواهیم پرداخت و با ۳ روش اصلی آن آشنا میشویم.

مرحله اول پیش از استارت پروژه با عنوان پیش پرداخت و مرحله دوم پس از پایان پروژه و تحویل و نصب کامل آن روی سایت وردپرسی شما انجام می شود. اما اینجا باید از افزونه کش استفاده کنیم چون تنظیمات زیاد آن میتواند کمک کند منابع سایت را ذخیره کنیم، فایل های شیوه نامه و جاوا اسکریپت Java Script & CSS را فشرده سازی کنیم، و حتی دوره های انقضای کش و نگه داری کش را به صورت سفارشی کنترل کنیم. این بخش تمام فایل های JS و CSS را که در صفحه نخست شما استفاده می شود را لیست خواهد کرد. برای جلوگیری از این امر می توانید URL ورود به سیستم مدیر را تغییر داده یا یک سؤال امنیتی در صفحه ثبت نام و ورود به سیستم اضافه کنید. محتوا از امنیت خوبی برخوردار است چرا که کمپانی های مهمی بخش از کار خود را به آن سپرده اند.

گاهی دو اسکریپت ممکن است با هم سازگار نباشند.

به لطف حافظه پنهان، وردپرس میتواند با تهیه یک کپی از صفحه در مرورگر پس از اولین بازدید، از بسیاری از این مراحل چشم پوشی کند و پس از آن برای هر بازدید از کش استفاده کند. جهت بهبود سرعت سایت وردپرس برای موببایل بهترین راه حل استفاده از جداول رسپانسیو است. بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس کدام است؟ هدف آنها این است که به شما نشان دهند چگونه همهی کارها را خودتان انجام دهید. معرفی افزونه تیکت پشتیبانی پیشرفته وردپرس| پلاگین تیکت پشتیبانی افزونه تیکت پشتیبانی برای وردپرس به راحتی با فروشگاه محصولات فیزیکی ، دیجیتالی و یا خدماتی سایت شما سازگاری نشان داده. و فرقی نمی کند که سایت شما چه فروشگاه سازی داشته باشد . سپس طرح بدست آمده با دقت نظر و مهارت مثال زدنی پیاده سازی میشد. قالب های وردپرس زیادی وجود دارند که شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آنها را روی وردپرس خود پیاده سازی نمائید.

صفحه سازهای وردپرس، آن دسته از افزونه هایی هستند که به کمک شان بدون نیاز به کدنویسی، ظاهر سایت را عوض میکنید و یک سایت دلخواه میسازید. خدمات ما روز به روز با کیفیت تر شده است و اکنون همه ی مشتریان از ما راضی و از کار کردن با ما خوشحال هستند. همه میخواهیم سیستم کپچا ما فعال باشد و هیچ ایمیل «اسپم» دریافت نکنیم. برای فعالسازی این افزونه نیز میبایست جهت دریافت کلید، وبسایت خود را در کنسول گوگل ثبت کرده باشید. هنگامی که شما بر روی دکمه Search installed Plugin کلیک می کنید، صفحه زیر را با پلاگین مربوطه خود دریافت می کنید. می توانید مقاله قراردادن رمزعبور روی پوشه wp-admin را مطالعه کنید.

در این مرحله استفاده از نسخه های به روز HTML ، PHP و…

پلاگینهایی هم هستند که هم فرانت اند و بک اند هستند (افزونه های سئو مثل Yoast و غیره). که در زمینه ی خاصی ممکن است چندین افزونه مختلف با کیفیت ها و کارایی های متفاوت وجو داشته باشد. ممکن است پس از طراحی افزونه و نصب آن در سایت، مشکلات ناخواسته ای پیش آید. از طرف دیگر هر افزونه، داده ها و اطلاعات خود را در دیتابیس ما ذخیره میکند. هدف افزونه ها توسعهی وردپرس برای انجام هر چیزی است که میتوانید تصورش را بکنید. اگر خبرنامه ایمیلی دارید و میخواهید بازدیدکنندگان را به عضویت در آن ترغیب کنید، استفاده از افزونههای پاپ آپ یک راهحل بسیار مناسب است.

افزونه وردپرس

همینکه جامعهی وردپرس رشد میکند، تعداد افزونه های وردپرس هم بیشتر میشود. با این حال، بهترین قسمت در مورد منبع باز این است که افراد زیادی از آن استفاده میکنند، چون سریعتر انتخاب میشود. یک داشبورد در اختیار شما قرار داده میشود که میتوانید تعداد اشتراک گذاری پستهای خود را در آن ببینید. در اینجا مهمترین عللی که چرا بالابودن سرعت وردپرس به نفع کار شماست را خواهید فهمید: کاربران، سایت شما را رها نخواهند کرد، آنها زمان و پول بیشتری در آنجا صرف خواهند کرد و موتور جستجوگر، سایت شما را در رتبه بالاتری قرار خواهد داد. با توجه به اینکه یک افزونه می تواند امکانات متفاوتی داشته باشد، لذا هیچ قیمت مشخصی برای سفارش افزونه وردپرس نمی توان داد. لذا هزینه طراحی افزونه وردپرس دقیقا مطابق با میزان امکانات درخواست شده محاسبه می گردد.

اگر الان که مشغول مطالعه این مقاله هستید قالبهایی مانند Divi یا BeeTheme برروی سایت شما نصب است بهتر است تجدیدنظری درمورد قالب سایت خود داشته باشید. کش کردن داده های استاتیک (یعنی داده هایی که به ندرت تغییر می کنند مانند نوشته های انتشار یافته) باعث سریع تر شدن سرعت بارگذاری صفحه می شود. وقتی کاربران از عناصر و محتوای یک وبسایت بازدید میکنند، این عناصر مانند فیلم، عکسها، متنها و … در این مرحله استفاده از نسخه های به روز HTML ، PHP و… این افزونه با ساخت نسخه HTML صفحات شما و ذخیره آن ، باعث افزایش چشمگیر سرعت وب سایت شما می شود . این پوسته وردپرس که همواره در لیست پرفروشترین ها بودهاست، دهها نسخه دمو دارد که برای مبتدیان بسیار کمک کننده است. دیوی با طیف کامل و گستردهای از میانبرهای کیبورد همراه شده است که کاربران حرفهای میتوانند برای سرعت بخشیدن بسیار چشمگیری به جریان کاری خود از آن استفاده کنند.

اول از همه این پلاگین باعث میشود یک کلمه کلیدی مرکزی انتخاب کنید و از کلمه کلیدی در مقالهای که مینویسید به درستی استفاده کنید. میتوانید در صورت لزوم ابتدا از سایت خود پشتیبان تهیه کنید. ما در طی سالها فعالیت در مارکت وردپرس ایران، افزونه های متعدد و با موضوعات مختلفی طراحی و پیاده سازی نموده ایم. در مورد پروژه های بزرگ که جزئیات بیشتری دارند و زمان بیشتری برای پیاده سازی آن ها صرف می شود، بسته به حجم پروژه به تعداد مراحل بیشتری تقسیم می شود تا اعتماد کامل دوطرفه بوجود بیاید. بر پایه رفتار و عملکرد حرفه ای قوی که ازشون دیدیم پروژه بزرگ وبسایت مدرسانه را بهشون سپردیم. مطمئنا تا این قسمت شما هم به نتیجه رسیده اید که افزونه WP Rocket تاثیر باورنگردنی وشگفت انگیزی بر سرعت سایت وردپرس شما خواهد داشت و با بالابردن سرعت لود سایت خود می توانید سئوی ان را کاملا ارتقاد داده و به رتبه های بالاتری در نتایج جستجوی موتورهای جستجو دست یابید.افزونه WP Rocket یک ابزار ضروری و فوق العاده برای شما می باشد.

اگر «اپل» به پایان کار خود برسد چه، در آن صورت ما «آیفون» نخواهیم داشت. در آن صورت ما «فتوشاپ» نخواهیم داشت. بله، در گذشته مشکلاتی وجود داشت که برخی پلاگینها آسیبپذیری امنیتی بزرگی را ایجاد میکردند. پلاگین WordFence یکی از معروفترین پلاگین های وردپرس در زمینه امنیت است که شامل قابلیت های متعددی مانند اسکن بدافزار و ویروس، محافظت از صفحه لاگین وردپرس، فایروال امنیتی و… بعد از خرید هاست وردپرس نصب افزونه و قالب حال نوبت به پاکسازی وردپرس میرسد پیش از آنکه بخواهید اقدام به پاکسازی قالب وردپرس، مانند هدر کنید لازم است با ساختار فایلهای سیستم مدیریت محتوای وردپرس، آشنایی کامل داشتهباشید.

حال که شما را با مفهوم افزونهها آشنا کردیم، پیشنهاد میکنیم سری به آرشیو افزونه وردپرس ما زده و آموزش نصب افزونه در وردپرس را از اینجا بی تم ببینید. به شما پیشنهاد می شود مقاله ما را برای کسب اطلاعات در حوزه بهینه سازی سایت وردپرس مطالعه نمایید. البته پیشنهاد ما برای اولین سایت شما همین هاست است زیرا نیاز به دانش فنی ندارد . یکی از نقاط قوت پلاگین WP-rocket این است که قدرت کنترل بسیار زیادی را روی فرآیند Caching ارائه می دهد. یکی از مهمترین معیارها بعد از تولید محصول، ارائه پشتیبانی مناسب و اخلاق حرفه ای تولیدکننده هست که بنده هر دو رو با شما به خوبی تجربه کردم. علاوهبرآن، عدم امنیت خطری است که ممکن است هر نرمافزاری را تهدید کند. آیا این خطر زمانی هم که نرمافزاری را به درستی استفاده کنیم پیشمیآید؟

پلاگین وردپرس

بازه پیش فرض برای این گزینه ۱۰ ساعت است که برای اکثر وب سایت ها مقدار مناسبی است. پلاگین ها به دلیل بارگذاری توابع مورد نیاز شما به صورت کاملا ساده، دارای طرفداران بسیار زیادی هستند ولی استفاده زیاد از پلاگین ها می تواند برای سایت شما کشنده هم باشد! گاهی دو اسکریپت ممکن است با هم سازگار نباشند. بهتر است بدانید هیچ موردی ۱۰۰% امن نیست حتی وبسایتهای بزرگ نیز در معرض خطر حمله و نفوذ هستند. در هر زمینه ای که در وب فعالیت دارید و مشغول بزرگ کردن وبسایت خودتان هستید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. در آغاز هر پروژه، تیم بیاوردپرس با همه وجود شنوای ایده ها و نیازهای ما بودند.