Huanyi Chuang – اخبار وردپرس

«وقتی با مشکلی در صفحات آرشیو سفارشی مواجه شدم، یک اطلاعیه ملاقات محلی در داشبورد وردپرس من نشان داده شد. این ارتباط اولیه من با جامعه محلی بود.

بعدها در حرفه خود، Huanyi وارد بازاریابی دیجیتال شد و سایت ها را با پلتفرم های تبلیغاتی عظیم مانند گوگل و فیس بوک ادغام کرد. این باعث شد تا او یاد بگیرد که با کد رهگیری و جاوا اسکریپت کار کند. او همچنین سفر یادگیری خود را در HTML، CSS و PHP آغاز کرد تا بتواند مهارت های توسعه خود را بهبود بخشد و تم های کودک را سفارشی کند.

Meetups کاربران نرم افزار را گرد هم می آورد تا با هم یاد بگیرند

هوانی و یک کوالا
تصویر Huanyi در استرالیا در یکی از سفرهایش با یک خرس کوالا ملاقات می کند.

مجموعه مردم وردپرس برخی از داستان‌های الهام‌بخش را به اشتراک می‌گذارد که چگونه زندگی مردم می‌تواند از طریق وردپرس و شبکه جهانی مشارکت‌کنندگان آن برای بهتر شدن تغییر کند.

Huanyi تصویر نشسته در داخل یک سازند صخره ای.

کشف وردپرس و مزایای تم های کودک

در جلسه، او با کاربران و توسعه دهندگان باتجربه وردپرس در آنجا ملاقات کرد که به سوالات او پاسخ دادند و به او در یادگیری کمک کردند.

به گفته Huanyi، همیشه چیزی برای بردن به خانه با خود خواهید داشت. ممکن است اطلاعات یا تجربیات جدیدی باشد. ممکن است پلاگین ها یا ایده های تم باشد. اما بیشتر از همه، این فرصتی است که با افراد جذاب ملاقات کنید و دوستان جدیدی پیدا کنید.

جامعه وردپرس به Huanyi فرصتی داد تا با مردم ارتباط برقرار کند، کنجکاوی خود را در مورد نرم افزار تغذیه کند و به حلقه افرادی بپیوندد که می تواند این علاقه را به اشتراک بگذارد.

در این ماه، Huanyi (Eric) Chuang، یک توسعه‌دهنده فرانت‌اند از تایوان را معرفی می‌کنیم که به اتصال گروه‌های محلی به وردپرس و جامعه منبع باز جهانی کمک می‌کند. او بخشی از تیمی است که به موفقیت اولین WordCamp آسیا در سال 2023 کمک می کند.

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، مری باوم (@مریباوم)، مهر بالا (@مهر)، کلویی برینگمن (@سیبرینگمن)، سورندرا تاکور (@استاکور)، ادیب مالک (@adeebmalik) برای تحقیق، مصاحبه و مشارکت در این مقاله ویژه.

از آن زمان به بعد، Huanyi شروع به تمرکز بیشتر روی آنچه می تواند به این رویدادها و شبکه ها بدهد، دوستان جدید پیدا کرد و به صحبت های مردم گوش داد. این باعث شد که او به عنوان سخنران جلسه، تجربه مدیریت وب سایت تجاری خود را به اشتراک بگذارد.

جاده وردکمپ

در سال 2018، او با پیوستن به Taoyuan Meetup در تایوان، به عنوان یک سازمان دهنده قدم برای کمک گذاشت. او چندین نقش را در تیم برگزارکننده بازی کرد و احساس استقبالی که در هر موقعیتی داشت، او را تشویق کرد که بیشتر درگیر شود.

قبل از همه‌گیری، جلسه هر ماه برگزار می‌شد و به دومین گردهمایی بزرگ در تایوان تبدیل می‌شد. Huanyi همچنین به عنوان سازمان دهنده WordCamp Taipei 2018 در تیم سخنران و سازمان دهنده اصلی به جامعه وردپرس کمک کرد. WordCamp تایوان 2021.

پس چرا باید به جامعه بپیوندید؟

هنگامی که تیم این جلسه را شروع کرد، تعداد بسیار کمتر از گروه در شهر تایپه بود، اما آنها ناامید نشدند و به تدریج جامعه محلی وردپرس را رشد دادند.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress