Tonya Mork – اخبار وردپرس

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress


منبع: https://wordpress.org/news/2022/02/people-of-wordpress-tonya-mork/

یک روز، او در خانه از خواب بیدار شد و آماده بازدید از مرکز مشتری بود، جایی که شرکت او در حال ساخت یک سیستم روباتیک بود. او گفت: “هنگامی که به سمت در می رفتم، به زانوهایم افتادم، زیرا این موج درد روی سینه ام فرو رفت.”

او ابتدا از وردپرس برای اینترانت شرکت مهندسی خود استفاده کرده بود. اما زمانی که او پتانسیل کامل نرم افزار و فرصت های مشترک منبع باز را کشف کرد، دنیای جدیدی را گشود.

تونیا احساس کرد که می تواند در دنیای مجازی کار ارزشمندی انجام دهد.

پرتو امید برای تونیا

با افزایش علاقه او به این نرم افزار، تونیا تصمیم گرفت یک غیرانتفاعی راه اندازی کند و در آنجا به وردپرس روی آورد تا وب سایت ها را بسازد. این موضوع دوباره علاقه او را به برنامه نویسی برانگیخت. او گفت: «من می‌خواستم واقعاً کد را بدانم و بفهمم چه چیزی باعث شده است که علامت بزند.»

“وقتی در پایین ترین سطح هستید، باید تصمیم بگیرید وگرنه شما را از بین می برد. تصمیم من این بود که خوشحال باشم.»

در آن زمان، هسته وردپرس در حال جمع آوری یک تیم جدید Triage بود. تونیا شروع به داوطلب شدن در آن تیم برای یافتن راه حل های مشترک و کمک به دیگران در انجام این کار کرد. در سال 2020 برای وردپرس 5.6 Simone، او رهبر نسخه Triage و دوباره برای WordPress 5.7 Esperanza شد.