WordPress 6.0 Release Candidate 3 (RC3) اکنون برای آزمایش در دسترس است – WordPress News

بررسی کنید راهنمای فیلد وردپرس 6.0، برای جزئیات بیشتر در مورد این نسخه.

اگر فکر می کنید با مشکلی مواجه شده اید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.


RC3، هایکوی (تقریباً) نهایی

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت های توسعه دهندگان مربوط به 6.0 در هفته های آینده بررسی کنید که تغییرات آتی را به تفصیل شرح می دهد.

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا حیاتی نصب، اجرا و آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC3 را روی سرور و سایت آزمایشی نصب کنید.

گزینه 3: هنگام استفاده از WP-CLI برای ارتقاء از بتا 1، 2، 3، 4، RC1 یا RC2 در سیستم فایلی که به حروف کوچک و بزرگ حساس نیست، لطفاً از دستور زیر استفاده کنید:

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش همچنین یک راه عالی برای کمک به وردپرس است. اگر تازه وارد آزمایش هستید، این راهنمای دقیق را بررسی کنید که نحوه شروع را به شما راهنمایی می کند.

wp core update --version=6.0-RC3

اطلاعات اضافی را در مورد چرخه انتشار کامل 6.0 مرور کنید.

وردپرس 6.0 برای انتشار هفته آینده در 24 می 2022 برنامه ریزی شده است! این نسخه RC3 آخرین فرصت برای شماست تا آزمایش کنید و کمک کنید تا نسخه 6.0 عالی شود.

گزینه 2: دانلود مستقیم کاندید انتشار (زیپ).

می توانید تغییرات را از زمان انتشار RC2 از طریق مشاهده کنید گوتنبرگ و Trac.

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «تنها Beta/RC» را انتخاب کنید).

نزدیک به ساعت شش است
پاداش سفر است
فقط یک هفته مونده


آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

همه برنامه‌نویسان پلاگین و تم تشویق می‌شوند تا برنامه‌های افزودنی مربوطه خود را در برابر WordPress 6.0 RC3 آزمایش کنند و به‌روزرسانی «تست شده تا” نسخه در فایل readme آنها به 6.0 این هفته. اگر مشکل سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیقی را در تالارهای گفتمان پشتیبانی پست کنید، تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 24 می، این موارد را بیشتر بررسی کنید.

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @دانسوشین، @webcommsat.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/wordpress-6-0-release-candidate-3-rc3-now-available-for-testing/