WordPress 6.5 Beta 3 – WordPress News

WordPress 6.5 Beta 3 – WordPress News

وردپرس 6.5 بتا 3 اینجا و آماده آزمایش است!

این نسخه بتا از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می‌شود بتا 3 را در سرور و سایت آزمایشی ارزیابی کنید.

شما می توانید وردپرس 6.5 بتا 3 را به چهار روش آزمایش کنید:

پلاگین افزونه WordPress Beta Tester را در نصب وردپرس نصب و فعال کنید. (کانال “Bleeding Edge” و “Beta/RC Only” را انتخاب کنید).
دانلود مستقیم نسخه بتا 3 (زیپ) را دانلود کنید و آن را در یک وب سایت وردپرس نصب کنید.
خط فرمان از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:
wp core update --version=6.5-beta3
زمین بازی وردپرس از نمونه 6.5 بتا 3 وردپرس Playground برای آزمایش مستقیم نرم افزار در مرورگر خود بدون نیاز به سایت یا راه اندازی جداگانه استفاده کنید.

تاریخ هدف فعلی برای انتشار نهایی وردپرس 6.5 است 26 مارس 2024. فقط چهار هفته دیگر! یک نمای کلی از چرخه انتشار 6.5 دریافت کنید و برای اطلاعات بیشتر، وبلاگ Make WordPress Core را برای پست های مرتبط با 6.5 در هفته های آینده بررسی کنید.

با موارد جدید وردپرس 6.5 آشنا شوید: اطلاعیه بتا 1 را برای جزئیات و نکات برجسته بخوانید.

نحوه تست این نسخه

کمک شما برای آزمایش نسخه 6.5 بتا 3 وردپرس برای اطمینان از اینکه همه چیز در نسخه به بهترین شکل ممکن باشد، کلیدی است. در حالی که آزمایش فرآیند ارتقا ضروری است، آزمایش ویژگی های جدید به همان اندازه مهم است. این راهنمای دقیق شما را از طریق ویژگی های تست در وردپرس 6.5 راهنمایی می کند. برای کسانی که تازه آزمایش می کنند، برای جزئیات بیشتر در مورد راه اندازی، این راهنمای آزمایش عمومی را دنبال کنید.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتای انجمن‌های پشتیبانی یا مستقیماً به وردپرس Trac گزارش دهید، اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید. شما همچنین می توانید مشکل خود را در برابر لیستی از اشکالات شناخته شده بررسی کنید.

به طور کلی در مورد آزمایش نسخه ها کنجکاو هستید؟ ابتکارات تست را در Make Core دنبال کنید و به کانال #core-test در ساخت وردپرس Slack بپیوندید.

پاداش آسیب پذیری در طول بتا/RC دو برابر می شود

بین نسخه بتا 1 که در 13 فوریه منتشر شد و نامزد نهایی انتشار (RC) که برای 19 مارس برنامه ریزی شده است، پاداش پولی برای گزارش آسیب پذیری های امنیتی جدید و منتشر نشده دو برابر می شود. لطفاً شیوه‌های افشای مسئولانه را که در رویه‌ها و خط‌مشی‌های امنیتی پروژه که در صفحه HackerOne و در کاغذ سفید امنیتی مشخص شده است، دنبال کنید.

به روز رسانی ها و نکات برجسته بتا 3

WordPress 6.5 Beta 3 حاوی بیش از 45 به روز رسانی برای ویرایشگر از زمان انتشار بتا 2 است که شامل بیش از 35 بلیط برای WordPress Core است.

هر چرخه بتا بر رفع اشکال تمرکز دارد. بیشتر با کمک شما از طریق آزمایش در راه است. می‌توانید با استفاده از این پیوندها، جزئیات فنی را برای همه مشکلاتی که از نسخه بتا 2 بررسی شده است مرور کنید:

هایکو را برای بتا 3 دو برابر کنید

یک باگ بتا پیدا کنید،
کمک زیادی به تیم خواهد کرد،
و وردپرس را بهبود بخشید!
– ارسال شده توسط @lada7042

در رمز، رویاها پررنگ هستند،
داستان وردپرس آشکار می شود،
سفر بتا گفته شده است.
– ارسال شده توسط @حذیفعلمصباح

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @دانسوشین، @سوئیس اسپایدی، @adarshposimyth، @دیویدباوموالد

منبع: https://wordpress.org/news/2024/02/wordpress-6-5-beta-3/