WordPress 6.5 Release Candidate 4 – WordPress News

WordPress 6.5 Release Candidate 4 – WordPress News

آخرین نامزد انتشار (RC4) برای وردپرس 6.5 آماده است!

این نامزد انتشار افزودنی به چرخه انتشار وردپرس 6.5 موجود است. برای اطمینان از اینکه هر ویژگی و بهبود در بهترین شکل ممکن است، زمان بیشتری را برای آزمایش فراهم می کند.

هدف به روز شده برای انتشار وردپرس 6.5 است 2 آوریل 2024. یک نمای کلی از چرخه انتشار 6.5 دریافت کنید و برای جزئیات بیشتر، وبلاگ Make WordPress Core را برای پست های مرتبط با 6.5 بررسی کنید. اگر به دنبال نکات فنی دقیق تر در مورد ویژگی ها و پیشرفت های جدید هستید، راهنمای فیلد WordPress 6.5 برای شما مناسب است.

چه چیزی در وردپرس 6.5 RC4 انتظار می رود

بازخوردهای مفید زیادی در رابطه با یکی از ویژگی های برجسته این نسخه وجود دارد: کتابخانه فونت. این منجر به بهبودهای اضافی مورد نیاز برای اطمینان از اینکه بیشترین تعداد سایت ممکن می توانند از این ویژگی جدید پیش بینی شده بهره مند شوند، منجر شده است.

این نسخه شامل شش عدد نیز می باشد رفع اشکال برای ویرایشگر و بیش از 10 بلیط برای وردپرس Core. برای اطلاعات فنی بیشتر در رابطه با مسائلی که از RC3 به آن پرداخته شده است، می توانید پیوندهای زیر را مرور کنید:

چگونه تست کنیم

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC4 را در یک سرور و سایت آزمایشی ارزیابی کنید.

در حالی که نامزدهای انتشار آماده برای انتشار در نظر گرفته می شوند، آزمایش برای اطمینان از اینکه همه چیز در وردپرس 6.5 بهترین است، بسیار مهم است.

شما می توانید وردپرس 6.5 RC4 را به چهار روش آزمایش کنید:

پلاگین افزونه WordPress Beta Tester را در نصب وردپرس نصب و فعال کنید. (کانال “Bleeding Edge” و “Beta/RC Only” را انتخاب کنید).
دانلود مستقیم نسخه RC4 (زیپ) را دانلود کنید و آن را در یک وب سایت وردپرس نصب کنید.
خط فرمان از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:
wp core update --version=6.5-RC4
زمین بازی وردپرس از نمونه 6.5 RC4 WordPress Playground (در عرض 35 دقیقه پس از آماده شدن در دسترس است) برای آزمایش مستقیم نرم افزار در مرورگر خود بدون نیاز به سایت یا راه اندازی جداگانه استفاده کنید.

در اینجا هایکو می آید

با مقداری وقت اضافه
تست کنید، بشویید، تکرار کنید و تازه کنید
وردپرس واقعا خواهد درخشید

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @دانسوشین.

منبع: https://wordpress.org/news/2024/03/wordpress-6-5-release-candidate-4/