WordPress 6.6 Beta 3 – WordPress News

Inside the Interactivity API – WordPress News

وردپرس 6.6 بتا 3 اینجاست! لطفا دانلود کنید و تست کنید.

این نسخه بتا از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید، اگر این کار را انجام دهید، نتایج غیرمنتظره‌ای را به خطر می‌اندازید.

در عوض، بتا 3 را در یک سایت محلی یا یک محیط آزمایشی به یکی از این چهار روش آزمایش کنید:

پلاگین افزونه WordPress Beta Tester را در نصب وردپرس نصب و فعال کنید. (کانال “Bleeding Edge” و “Beta/RC Only” را انتخاب کنید).
دانلود مستقیم نسخه بتا 3 (زیپ) را دانلود کنید و آن را در یک وب سایت وردپرس نصب کنید.
خط فرمان از این دستور WP-CLI استفاده کنید:
wp core update --version=6.6-beta3
زمین بازی وردپرس از یک نمونه 6.6 بتا 3 وردپرس Playground برای آزمایش مستقیم نرم افزار در مرورگر خود استفاده کنید. این ممکن است ساده ترین راه باشد – بدون سایت های جداگانه، بدون راه اندازی. فقط کلیک کنید و بروید!
چهار روش برای تست وردپرس بتا 3.

تاریخ انتشار هدف برای وردپرس 6.6 است 16 جولای 2024. کمک شما برای آزمایش نسخه‌های بتا و RC در چهار هفته آینده برای اطمینان از اینکه نسخه نهایی هر چیزی که باید باشد حیاتی است: پایدار، قدرتمند و بصری.

اگر مشکلی پیدا کردید

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را در قسمت آلفا/بتای انجمن پشتیبانی به اشتراک بگذارید. اگر از ارسال یک گزارش اشکال تکرارپذیر راحت هستید، می توانید این کار را از طریق وردپرس Trac انجام دهید. شما همچنین می توانید مشکل خود را در برابر لیستی از اشکالات شناخته شده بررسی کنید.

پاداش اشکال در دوره بتا دو برابر می شود

انجمن وردپرس برای گزارش آسیب‌پذیری‌های امنیتی جدید منتشر نشده، یک پاداش مالی حمایت می‌کند. این پاداش بین نسخه بتا 1، که در 4 ژوئن فرود آمد، و نامزد انتشار نهایی (RC)، که در 9 ژوئیه اتفاق می افتد، دو برابر می شود. لطفاً شیوه های افشای مسئول پروژه را که در این صفحه HackerOne و در این کاغذ سفید امنیتی شرح داده شده است، دنبال کنید.

کار ادامه دارد

با موارد جدید نسخه 6.6 آشنا شوید: اطلاعیه بتا 1 را برای نکات برجسته بررسی کنید.

بتا 3 دارای بیش از 50 به روز رسانی برای ویرایشگر از زمان انتشار بتا 2 است که شامل 39 بلیط برای هسته وردپرس می شود:

چرخه بتا همه چیز در مورد رفع اشکالاتی است که در آزمایش پیدا می کنید.

آیا تم می سازید؟ بازخورد از آزمایش قبلاً باعث تغییر در روش ارائه تغییرات سبک به کاربران خود شده است.

در بتا 1، اگر تغییرات سبک از پیش تعیین شده را برای تم خود ایجاد کرده باشید، به طور خودکار مجموعه کاملی از گزینه‌های فقط رنگی و فقط نوع را ایجاد می‌کند که کاربران شما می‌توانند با تغییرات مختلف ترکیب و مطابقت دهند.

در بتا 3، طرح زمینه شما دیگر آن گزینه ها را به صورت خودکار ایجاد نمی کند. بنابراین می‌توانید مجموعه‌ای ساده‌تر از انتخاب‌ها را ارائه دهید، که برای هدایت تلاش‌های کاربران به نتایج دلپذیرتر تنظیم شده‌اند. برای درک بیشتر در مورد منطق، این بحث را ببینید.

باز هم برای این کمک بسیار مهم به وردپرس متشکریم!

لوازم جانبی به @مهر، @rmartinezduque، @آتاچیبانا، و @مبارک برای همکاری و بررسی.

هایکو بتا 3

بتا در 3 به پایان می رسد
یک هفته دیگر، سپس RC می آید
وقتی رشته ها را فریز می کنیم!

منبع: https://wordpress.org/news/2024/06/wordpress-6-6-beta-3/