WordPress 6.6 RC2 – WordPress News

Inside the Interactivity API – WordPress News

وردپرس 6.6 RC2 آماده دانلود و تست است!

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، لطفاً RC2 را روی یک سرور آزمایشی یا یک محیط محلی ارزیابی کنید.

رسیدن به این مرحله از چرخه انتشار یک دستاورد ارزشمند است. در حالی که نامزدهای انتشار آماده برای انتشار در نظر گرفته می شوند، آزمایش شما هنوز حیاتی است تا مطمئن شوید همه چیز در وردپرس 6.6 بهترین است.

شما می توانید وردپرس 6.6 RC2 را به چهار روش آزمایش کنید:

پلاگین افزونه WordPress Beta Tester را در نصب وردپرس نصب و فعال کنید. (کانال “Bleeding Edge” و “Beta/RC Only” را انتخاب کنید).
دانلود مستقیم نسخه RC2 (زیپ) را دانلود کنید و آن را در یک وب سایت وردپرس نصب کنید.
خط فرمان از این دستور WP-CLI استفاده کنید:
wp core update --version=6.6-RC2
زمین بازی وردپرس از نمونه 6.6 RC2 WordPress Playground (در عرض 35 دقیقه پس از آماده شدن در دسترس است) برای آزمایش مستقیم نرم افزار در مرورگر خود بدون نیاز به سایت یا راه اندازی جداگانه استفاده کنید.
لطفاً وردپرس 6.6 RC2 را به یکی از این چهار روش آزمایش کنید.

هدف برای انتشار وردپرس 6.6 است 16 جولای 2024. یک مرور کلی از چرخه انتشار 6.6 دریافت کنید و برای جزئیات بیشتر، وبلاگ Make WordPress Core را برای پست های مرتبط با 6.6 در چند هفته آینده بررسی کنید.

در WordPress 6.6 RC2 چیست؟

با تشکر از آزمایش شما و بسیاری از همکاران دیگر تا به حال، این نسخه شامل بیش از 19 رفع اشکال برای ویرایشگر و بیش از 20 بلیط برای هسته وردپرس است.

خلاصه ای از ویژگی های برجسته وردپرس 6.6 را در اطلاعیه بتا 1 دریافت کنید. برای اطلاعات فنی بیشتر در رابطه با مسائلی که از نسخه بتا 3 به آن پرداخته شده است، می توانید پیوندهای زیر را مرور کنید:

آیا می خواهید به جزئیات و نکات فنی این نسخه نگاه کنید؟ ممکن است بخواهید اولین توقف خود را در راهنمای میدانی WordPress 6.6 انجام دهید. سپس، این لیست را بررسی کنید:

شما می توانید کمک کنید. در اینجا چگونه است

وردپرس محبوب ترین پلتفرم وب منبع باز جهان است که به لطف جامعه پرشور مردمی است که در توسعه آن به طرق مختلف همکاری می کنند. شما می توانید کمک کنید – چه تخصص فنی داشته باشید یا نه.

در تست شرکت کنید

آزمایش برای مشکلات برای سریع، پایدار و ایمن نگه داشتن وردپرس بسیار مهم است. همچنین این یک راه حیاتی برای هر کسی برای مشارکت است. این راهنمای دقیق شما را از طریق ویژگی های تست در وردپرس 6.6 راهنمایی می کند. اگر در تست کردن تازه کار هستید، برای جزئیات بیشتر در مورد راه اندازی، این راهنمای آزمایش عمومی را دنبال کنید.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتای انجمن پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac نیز گزارش دهید. قبل از اینکه هر دو را انجام دهید، ممکن است بخواهید مشکل خود را با لیستی از اشکالات شناخته شده بررسی کنید.

به طور کلی در مورد آزمایش نسخه ها کنجکاو هستید؟ ابتکارات تست را در Make Core دنبال کنید و به کانال #core-test در ساخت وردپرس Slack بپیوندید.

آسیب پذیری ها را جستجو کنید

از هم اکنون تا نسخه نهایی وردپرس 6.6 (برنامه ریزی برای 9 جولای)، پاداش مالی برای گزارش آسیب پذیری های امنیتی جدید و منتشر نشده دو برابر می شود. لطفاً شیوه‌های افشای مسئولانه را که در رویه‌ها و خط‌مشی‌های امنیتی پروژه که در صفحه HackerOne و در کاغذ سفید امنیتی مشخص شده است، دنبال کنید.

تم یا افزونه خود را به روز کنید

اگر تم ها، پلاگین ها، بلوک ها یا الگوها می سازید، محصولات شما نقش مهمی در گسترش عملکرد و ارزش وردپرس برای همه کاربران دارند.

از اینکه همچنان به آزمایش محصولات خود با نسخه های بتای WordPress 6.6 ادامه می دهید، سپاسگزاریم. با RC2، می خواهید آزمایش خود را به پایان برسانید و به روز رسانی کنید “تست شده تا” نسخه 6.6 در فایل readme افزونه شما.

اگر مشکلات سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در انجمن پشتیبانی ارسال کنید.

به ترجمه وردپرس کمک کنید

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ اسپانیا؟ فرانسه؟ Русский? 日本語؟ हिन्दी? বাংলা? شما می توانید به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

هایکو را رها کنید

6.6 نزدیک می شود.
دو هفته دیگه فینال اینجاست
تست. تست. سپس بیشتر تست کنید.

لوازم جانبی به @جوآنماگیتار، @مهر، @desrosj و @atachibana برای بررسی همتایان.

منبع: https://wordpress.org/news/2024/07/wordpress-6-6-rc2/