WordPress 6.6 RC3 – WordPress News

Inside the Interactivity API – WordPress News

WordPress 6.6 RC3 آماده دانلود و تست است!

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، لطفاً RC3 را در یک سرور آزمایشی یا یک محیط محلی ارزیابی کنید.

رسیدن به این مرحله از چرخه انتشار یک دستاورد ارزشمند است. در حالی که نامزدهای انتشار آماده برای انتشار در نظر گرفته می شوند، آزمایش شما هنوز حیاتی است تا مطمئن شوید همه چیز در وردپرس 6.6 بهترین است.

شما می توانید وردپرس 6.6 RC3 را به چهار روش آزمایش کنید:

پلاگین افزونه WordPress Beta Tester را در نصب وردپرس نصب و فعال کنید. (کانال “Bleeding Edge” و “Beta/RC Only” را انتخاب کنید).
دانلود مستقیم نسخه RC3 (زیپ) را دانلود کنید و آن را در یک وب سایت وردپرس نصب کنید.
خط فرمان از این دستور WP-CLI استفاده کنید:
wp core update --version=6.6-RC3
زمین بازی وردپرس از نمونه 6.6 RC3 WordPress Playground (در عرض 35 دقیقه پس از آماده شدن در دسترس است) استفاده کنید تا نرم افزار را مستقیماً در مرورگر خود بدون نیاز به سایت یا راه اندازی جداگانه آزمایش کنید.
لطفاً وردپرس 6.6 RC3 را به یکی از این چهار روش آزمایش کنید.

هدف برای انتشار وردپرس 6.6 است سه شنبه آینده، 16 جولای 2024. یک مرور کلی از چرخه انتشار 6.6 دریافت کنید و برای جزئیات بیشتر، وبلاگ Make WordPress Core را برای پست های مرتبط با 6.6 در چند هفته آینده بررسی کنید.

در وردپرس 6.6 RC3 چیست؟

با تشکر از آزمایش شما (و بسیاری از همکاران دیگر تا کنون) این نسخه شامل هشت رفع اشکال برای ویرایشگر و 18 بلیط برای هسته وردپرس است.

خلاصه ای از ویژگی های برجسته وردپرس 6.6 را در اطلاعیه بتا 1 دریافت کنید. برای اطلاعات فنی بیشتر در رابطه با مسائلی که از RC 2 به آن پرداخته شده است، می توانید پیوندهای زیر را مرور کنید:

آیا می خواهید به جزئیات و نکات فنی این نسخه نگاه کنید؟ ممکن است بخواهید اولین توقف خود را در راهنمای میدانی WordPress 6.6 انجام دهید. سپس، این لیست را بررسی کنید:

شما می توانید کمک کنید. در اینجا چگونه است

وردپرس محبوب ترین پلتفرم وب منبع باز جهان است که به لطف جامعه پرشور مردمی است که در توسعه آن به طرق مختلف همکاری می کنند. شما می توانید کمک کنید – چه تخصص فنی داشته باشید یا نه.

در آزمایش شرکت کنید

آزمایش برای مشکلات برای سریع، پایدار و ایمن نگه داشتن وردپرس بسیار مهم است. همچنین این یک راه حیاتی برای هر کسی برای مشارکت است. این راهنمای دقیق شما را از طریق ویژگی های تست در وردپرس 6.6 راهنمایی می کند. اگر در تست کردن تازه کار هستید، این راهنمای آزمایش عمومی را برای جزئیات بیشتر در مورد راه اندازی دنبال کنید.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتای انجمن پشتیبانی گزارش دهید. اگر از نوشتن یک گزارش باگ قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac نیز گزارش دهید. قبل از انجام هر دو، ممکن است بخواهید مشکل خود را با لیستی از اشکالات شناخته شده بررسی کنید.

به طور کلی در مورد آزمایش نسخه ها کنجکاو هستید؟ ابتکارات تست را در Make Core دنبال کنید و به کانال #core-test در ساخت وردپرس Slack بپیوندید.

لطفا محصول وردپرس خود را به روز کنید

اگر تم ها، پلاگین ها، بلوک ها یا الگوها را می سازید، تلاش های شما نقش مهمی در افزودن قابلیت های جدید به وردپرس و کمک به آوردن افراد و ایده های جدید به پر جنب و جوش ترین (و عظیم ترین!) جامعه منبع باز در جهان ایفا می کند.

از اینکه همچنان به آزمایش محصولات خود با نسخه بتا وردپرس 6.6 ادامه می دهید و نامزدهای انتشار را ادامه می دهید، سپاسگزاریم. با RC3، باید مطمئن شوید که همه چیز به خوبی کار می کند، و اگر یک افزونه است، آن را به روز کنید. “تست شده تا” نسخه در فایل readme خود به 6.6.

اگر مشکلات سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در انجمن پشتیبانی ارسال کنید.

به ترجمه وردپرس کمک کنید

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ اسپانیا؟ فرانسه؟ Русский? 日本語؟ हिन्दी? বাংলা? شما می توانید به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

هایکو RC3

یک هفته مونده سپس:
جعبه رنگ را باز کنید! ابزارها را امتحان کنید!
یک آهنگ جاز جدید پخش کنید.

لوازم به @مهر و @audrasjb. برای بررسی همتایان

منبع: https://wordpress.org/news/2024/07/wordpress-6-6-rc3/