ماه در وردپرس – اکتبر 2022 – اخبار وردپرس

با نزدیک شدن به پایان سال، پروژه وردپرس کند نشده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین نسخه اصلی، WordPress 6.1، و رویداد زنده State of the Word 2022، در میان سایر اخبار هیجان انگیز، به ادامه مطلب مراجعه کنید. وقت آن است که همه چیز وردپرس را دنبال کنید!


به وردپرس 6.1 “Misha” سلام کنید

داستانی دارید که باید در شماره بعدی ماه در وردپرس قرار دهیم؟ پرکردن این فرم سریع تا به ما اطلاع دهد

دو نسخه جدید گوتنبرگ در ماه گذشته ارسال شده است:

  • گوتنبرگ 14.4 در 26 اکتبر 2022 با پشتیبانی از حالت بدون حواس پرتی که امکان تجربه نوشتن متمرکزتری را فراهم می کند منتشر شد. دیگر نکات برجسته عبارتند از طراحی مجدد درج کننده الگو، قفل کردن محتوا در بلوک ناوبری، و بهبود تایپوگرافی سیال.
  • گوتنبرگ 14.5 با بهبود کیفیت کد و رفع اشکال، زمینه را برای نسخه های آینده تنظیم می کند. این نسخه یک پانل جدید “نمای کلی سند” را برای دسترسی آسان تر به نمای لیست و اطلاعات اسناد معرفی می کند، پشتیبانی از حاشیه و بالشتک را گسترش می دهد و بصری سازهای فاصله را بهبود می بخشد. در 9 نوامبر 2022 منتشر شد.

به روز رسانی های تیم: Documentation Contributor Day، به روز رسانی های طراحی مجدد WordPress.org و موارد دیگر

بازخورد و درخواست تست

به روز رسانی رویداد و WordCamps


پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/11/the-month-in-wordpress-october-2022/

وضعیت کلمه 2022، سخنرانی سالانه ارائه شده توسط یکی از بنیانگذاران پروژه وردپرس، مت مولنوگ، در تاریخ برگزار خواهد شد. 15 دسامبر 2022. این رویداد شخصاً در شهر نیویورک برگزار می شود و از طریق پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی WordPress.org به صورت زنده پخش می شود.

وردپرس 6.1 همچنین با یک تم بلوک پیش فرض جدید، بیست بیست و سه (TT3) همراه است که ویژگی های آن 10 تغییر سبک طراحی شده توسط اعضای انجمن وردپرس. این طرح‌های عمداً منحصربه‌فرد تضمین می‌کنند که می‌توانید جزئیات بصری سایت خود را به راحتی و در یک موضوع واحد تغییر دهید.

درباره آنچه در 6.1 است بیشتر بدانید:

افراد زیر به این نسخه از ماه در وردپرس کمک کردند: @rmartinezduque، @وب کامست، @santanainniss، @دانسوشین، @شب عید

سومین و آخرین نسخه بزرگ سال 2022، وردپرس 6.1 “میشا”، ارسال شده در 1 نوامبر 2022. به نام پیانیست جاز میخائیل “میشا” آلپرین، این نسخه با پیشرفت های زیادی همراه است که تجربه سایت سازی را که در اوایل امسال در وردپرس 5.9 و 6.0 معرفی شد و همچنین دسترسی و ارتقاء عملکرد را بهبود می بخشد.