ماه در وردپرس – جولای 2022 – اخبار وردپرس

تقویم های خود را علامت گذاری کنید! چرخه توسعه وردپرس 6.1 به همراه تیم انتشار آن منتشر شده است. را تاریخ انتشار مورد انتظار به روز رسانی شده است 1 نوامبر 2022، برای ترکیب بازخورد دریافتی در اولین برنامه پیشنهادی.

پس از اصلاح WordPress.org/News و صفحه گوتنبرگ، به‌روزرسانی‌های طراحی بیشتر به WordPress.org می‌آیند تا یک تجربه کاربری جدید و مدرن ایجاد کنند که آینده وردپرس را منعکس می‌کند.

جولای 2022 اعلامیه ها و پیشنهادات هیجان انگیز زیادی را برای پروژه وردپرس، از جدول زمانی به روز شده برای انتشار وردپرس 6.1 تا طراحی به روز رسانی در WordPress.org به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین اخبار جامعه، ادامه مطلب را بخوانید.


چرخه توسعه وردپرس 6.1 اکنون منتشر شده است

افراد زیر به این نسخه از ماه در وردپرس کمک کردند: @chaion07، @کم لور، @شیرینی من، @seredmedia, @دانسوشین، @rmartinezduque.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/08/the-month-in-wordpress-july-2022/

سه نسخه جدید گوتنبرگ از نسخه ماه گذشته ماه در وردپرس منتشر شده است:

  • گوتنبرگ 13.6 در 6 ژوئیه 2022 ارسال شد. شامل 26 رفع اشکال و بهبود دسترسی. این نسخه همچنین مبتنی بر کارهای قبلی است تا theme.json را گسترش دهد و به شما امکان می‌دهد طرحی منسجم در بین بلوک‌ها ایجاد کنید.
  • گوتنبرگ 13.7 طراحی مودال به روز شده، توانایی اعمال قفل بلوک در بلوک های داخلی، و انواع قالب های جدید، برای نام بردن چند نکته برجسته را به ارمغان می آورد. در 20 جولای 2022 منتشر شد.
  • آخرین نسخه گوتنبرگ، نسخه 13.8، در 3 آگوست 2022 منتشر شد. در میان دیگر پیشرفت‌ها، پشتیبانی از تایپوگرافی سیال ارائه می‌شود، ویژگی جدیدی که به شما امکان می‌دهد اندازه متنی را تعریف کنید که می‌تواند مقیاس و سازگاری با تغییرات اندازه صفحه نمایش داشته باشد.

به‌روزرسانی‌های تیم: تغییرات برنامه تلفن همراه وردپرس، پیش‌نمایش الگوها، پنج بهبود برای آینده

بازخورد و درخواست تست

به روز رسانی WordCamp


داستانی دارید که باید در شماره بعدی ماه در وردپرس قرار دهیم؟ با پر کردن به ما اطلاع دهید این فرم.

صفحات اصلی و دانلود WordPress.org قطعات بعدی برای به دست آوردن ظاهر و احساس تازه خواهند بود. پروژه طراحی مجدد در 8 ژوئیه 2022 آغاز شد و کار توسعه هم اکنون در حال انجام است.

نسخه های 13.6، 13.7 و 13.8 گوتنبرگ اینجا هستند