15 روش افزایش سرعت ووکامرس برای افزایش فروش

اگر چه وردپرس در طی این سالها تغییرات ظاهری چشمگیری در داشبورد مدیریت خود نداشته، اما در نیوک با ارائه هر نسخه جدید، تغییرات چشمگیری در داشبورد آن ایجاد میشود. ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که پنل وردپرس چیست و آیا تفاوتی با پنل مدیریت سایت دارد؟ لازم است که تمام در قالب های آموزشی وردپرس وجود دارد. از درون ریزی برای استفاده از محتوای ساخته شده در سایت های دیگر و استفاده از آن ها در سایت تان کاربرد دارد. به این ترتیب در پاسخ به وردپرس چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم میتوان گفت این سیستم مدیریت محتوا قابل انعطاف است و میتوان با آن هر سایتی را طراحی کرد. اگر یک هکر به هاستینگ سایت شما دسترسی پیدا کند میتواند کنترل هر چیزی را به دست بگیرد. یکی از حملات معروف به سایت های وردپرس ، حمله ای به نام Brute force می باشد که با استفاده از این روش هکر ها تلاش می کنند تا با حدس زدن های متوالی و تست عبارات منطقی مختلف ، رمز عبور مدیر وب سایت را پیدا کنند.

این سیستم مدیریت محتوا رایگان است و شما یتوانید تغییرات دلخواهتان را در آن اعمال کنید و با قیمت مناسبی به فروش برسانید. همان طور که در بخش ورد پرس چیست توضیح دادیم این سیستم مدیریت محتوا منبع باز است و اگر شما دانش برنامه نویسی داشته باشید میتوانید تغییرات دلخواهتان را در آن اعمال کنید و سیستم مدیریت محتوای وردپرس را شخصی سازی نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات میتوانید به بخش های مختلف wp-admin login در بخش پیشخوان دسترسی داشته باشید و تغییرات لازم را در سایت تان اعمال کنید. اگر قوانین CSS را روی کل وب سایت اعمال کنید، بر استایل شیت های پیش فرض قالب و افزونه های شما نیز اعمال می شود. با ویرایشگر پیش فرض Divi Builder، میتوانید ردیفها، ستونها، عناصر و ماژولها را به راحتی بکشید و رها کنید تا طرحهایی زیبایی ایجاد کنید.

رمزهایی که به خاطر سپردن آنها آسان است را از سایت خود حذف کرده و از سیستم رمزگذاری پیشرفته برای تامین امنیت وردپرس استفاده کنید. 1. وردپرس قابلیت استفاده در زبان های مختلف را دارد و شما میتوانید هم از وردپرس انگلیسی و هم از وردپرس فارسی استفاده کنید. زمان محلی: این فیلد برای تعیین موقعیت مکانی شما هستش تا بر اساس اون بتوانید تا تاریخ و ساعت سایت رو به درستی نمایش بدهید، از اونجایی که ما کاربران فارسی زبان در ایران هستیم بنابراین باید این فیلد رو روی زمان محلی تهران تنظیم کنیم. بعد از ورود به مدیریت سایت باید به بخش حیرم خصوصی اهمیت زیادی دهید. در بخش آشنایی با کاربرد wordpress و ویژگی های وردپرس دلایل برتری این سیستم مدیریت محتوا را نسبت به سایر سیستم های مدیریت محتوا توضیح دادیم و شما را با قابلیت های زیاد آن آشنا کردیم.

خوشبختانه سایت وردپرسی دارای پنل مدیریت بوده وشما میتوانید بدون دانش برنامه نویسی و تنها با یک آموزش ساده سایت تان را مدیریت کنید. اگر سایت شما وردپرسی است، بروز رسانی قالب و افزونه های موجود صرفا بر روی امنیت سایت تأثیر مثبت ندارند بلکه آپدیت آنها باعث میشود تا سرعت سایت نیز افزایش پیدا کنند. این کار آسان است تصور کنید که قالب ها صرفاً برای اهداف آرایشی هستند، اما در واقع تأثیر زیادی بر عملکرد سایت شما دارند. همیشه بعضی افرادی که برای اولین بار وارد دنیای وب میشوند، تصور میکنند چون وردپرس رایگان است و میتوان از آن به راحتی استفاده کرد، سیستم نامناسبی است! وردپرس تنها مختص وبلاگ شخصی نیست ومی توانید از آن برای ایجاد هر نوع سایتی که تصور کنید استفاده کنید! شما همیشه به اکانت مدیریت نیاز ندارید، هر روزه که نیاز نیست تنظیمات قالب و پلاگین ها را عوض کنید؟ به روز رسانی وردپرس ، پلاگین ها و پوسته ها نه تنها باعث می شود که شما به آخرین و جدیدترین ورژن ها دسترسی داشته باشید بلکه باعث میشود از هر گونه پیشرفتی که از نظر سرعت در آنها رخ داده است بهرمند شوید.

لازم است که تمام در قالب های آموزشی وردپرس وجود دارد.

هرچه افزونه ها و قالبهای نصب شده بیشتر باشد، خطرات بیشتری سایت شما را تهدید می کند. اگر به یک پلاگین نیاز دارید که به شما امکان دهد یک فرم contact (تماس) چندگانه را ایجاد و مدیریت کنید ، از اعتبارسنجی reCaptcha استفاده کنید و مطمئن باشید که تمام ارسال های اسپم با Askmek فیلتر می شوند (بیشتر آنها در عرض یک ثانیه فیلتر می شوند) ، در این صورت ، Contact Form 7 آخرین پلاگین وردپرس است که همیشه نیاز دارید. یک پلاگین رایج که برای این مورد استفاده می شود BJ Lazy Load است.

البته بسیاری از سایتهای ایرانی هم این برنامه را دارند که در اختیار شما قرار دهند، اما بهتر است جدیدترین نسخه وردپرس را از سایت اصلی خودش دانلود کنید. در وب رمز٬ سرورهای مناسب با سرعت پردازش بالا و اجرای بدون نقص برنامه وردپرس که توسط مدیران متخصص این شرکت آماده شده است٬ در اختیار کلیه کاربران قرار دارد. دراین بخش اطلاعات کاربران و بازدیدکنندگان ذخیره میشود و از این بخش میتوان اطلاعات را محافظت کرد و رضایت مشتریان را جلب نمود. پاک­سازی اطلاعات شخصی بخش جدیدی است که میتواند امنیت وردپرس را بهبود بخشد. وردپرس به عنوان یک بستر کوچک و متمرکز بر وبلاگ نویسی آغاز به کار یعنی این که وردپرس ویژگی های زیادی به وبلاگ ها می بخشد. یکی از سوالاتی که پرسیده میشود این است که چرا این سیستم مدیریت محتوا رایگان است و چگونه میتوان سورس اصلی آن را دریافت کرد و آدرس وردپرس کجاست ؟

تا اینجای مقاله تلاش کردیم هرآنچه باید در مورد وردپرس بدانید را به شما به زبان ساده توضیح دهیم اما وقتی صحبت از سایت وردپرسی میشود سوالی که مطرح میشود این است که توابع وردپرس چیست و چه نقشی در نمونه سایت وردپرسی ایفا میکنند. وقتی سوال وردپرس چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم مطرح میشود ترجیح میدهیم ابتداتاریخچه وردپرس را به شما توضیح دهیم تا بدانید از چه زمانی از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میشده و چرا این سیستم مودر استقبال همگان قرار گرفته است. پاسخ قاطع تری داشته باشید میخواهیم تعدای از مزایا و معایب وردپرس را برای شما توضیح دهیم. در پاسخ به سوال پنل مدیریت سایت چیست باید گفت پنل مدیریت سایت محیطی است که میتوان همه فعالیت های سایت را بررسی کرده و درج محتوا و بهبود امنیت سایت اقدام کرد. برای ساخت این نوع سایت ها باید زمان بسیار بیشتری نسبت به سایت های وردپرسی صرف کنید.

در نظر داشته باشید که اگر مطابق با آموزش زیر عمل کنید افزونه موردنظر شما بهطورکلی از سایت شما و همچنین از هاست و دیتابیس حذف خواهد شد. ما در بهترین آموزشگاه طراحی سایت در تهران به صورت فشرده و بر اساس سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای کشور هرآنچه برای طراحی سایت با وردپرس نیاز است را به شما به صورت کاربردی و مناسب با نیاز های بازار کار آموزش میدهیم و شما میتوانید با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

همانطــور کــه تنظیمــات همیشــه جــزء مهــم تریــن بخــش هــا بــه حســاب مــی آیــد، بخــش تنظیمــات از مهم تریــن قســمت هــا در پیشــخوان وردپــرس نیــز مــی باشــد و بســیاری از تنظیمــات مهم در اینجا قابل مشاهده است. برای مثال، با این کار کاربرانی که در RSS feed شما اشتراک دارند، میتوانند متن کامل مقالات را در خواننده فید خود بدون بازدید وبسایت شما مشاهده کنند. کاربرانی که وارد سایت شما میشوند معمولا نمیخواهند تمام صفحه را یک باره بازدید کنند و تمام تصاویر و گرافیکها را ببیند.

امنیت وردپرس وردپرس بسیار بالاست وبا نصب یک سری افزونه و شخصی سازی های لازم میتوان امینت آن را بیشتر نیز کرد. تغییر پیشخوان وردپرس با نصب این افزونه تغییر پیشخوان وردپرس به شما امکان تغییر چیدمان منوهای پیشخوان وردپرس، امکان تغییر لوگو صفحه ورود به وردپرس، امکان مخفی سازی نوار مدیریت وردپرس و حذف متن فوتر وردپرس در پیشخوان وردپرس و ده ها قابلیت دیگر به شما میدهد. برای آن که بتوانید پیشخوان وردپرس را برای کار های خود سفارشی سازی کندی نیاز است که افزونه ای با عنوان افزونه تغییر پیشخوان وردپرس را نصب بی تم کنید.

افزونه تغییر داشبورد وردپرس به شما کمک میکند تغییرات دلخواهتان را از طریق پنل مدیریت سایت انجام دهید و آن را سفارشی سازی کنید. Zapier که به شما کمک میکند جریان انتشار خود را خودکار کنید. پس با انتشار هر نسخه جدید از وردپرس ، علاوه بر اضافه شدن امکانات جدید ، یکسری مشکلات امنیتی نیز رفع شده است که شما با بروزرسانی وردپرس وب سایت خود ، آن مشکلات امنیتی را در سایت خود رفع کرده اید. همین کار را که در بخش قبل انجام دادیم، میتوانید بدون وارد شدن به ادیتور وردپرس نیز انجام دهید.

افزونه وردپرس

برای ورود به پنل مدیریت سایت وردپرس باید yourdomain/wp-admin را وارد کنید تا بتوانید سایت تان را از طریق پیشخوان کنترل و مدیریت کنید. در صورتی که شما علاقه مند به ساخت یک وب سایت پویا و قدرتمند هستید، ابزارهای مختلفی وجود دارد که شما می توانید با کمک آنها اقدام به ساخت یک وبسایت کامل نمایید، یکی از این راه ها این است که شما با کمک زبان های برنامه نویسی بتوانید یک سایت کامل برای خود بسازید. معمولا این پایگاه داده MySQL را برروی یک ماشین مجزا از وب سرور سایتتان که حاوی فایلهای سایت وردپرس و کدهای PHP است، نگهداری میکنند و این دو سرور از طریق مسیر شبکه با یکدیگر در ارتباط هستند. خوشبختانه، اقدامات بسیاری برای محافظت از سایت وردپرس وجود دارد، که اگر نکاتی که در این مقاله ذکر شد را دنبال کنید، می توانید تمام راه های نفوذ را ببندید و امنیت وردپرس را به صورت کامل برقرار کنید.

افزایش سرعت وردپرس

مطمئنا وقتی برای اولین بار نام سایت وردپرسی به گوش شما خورد این سوال در ذهن شما شکل گرفت که سایت وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟ پس اصلاً کار به جایی نمیرسد که محتواهای خوب و مناسبتان مورد توجه کاربران قرار گیرد. این قسمت سایتهایی را برای شما نمایش میدهد که کاربران را به سمت وبسایت شما ارجاع میدهدند. در پاسخ به وردپرس چیست و چه کاربردی دارد باید گفت وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز یا اصطلاحا Open Source است که با استفاده از زبان برنامه نویسی PHP ساخته شده از و توسط تیم My Sql پشتیبانی می شود، یعنی اینکه شما اگر بخواهید از وردپرس استفاده کنیم باید اطلاعات خود را در بانک اطلاعاتی My Sql ذخیره نماییم. وردپرس به دلیل مزایا، ویژگی های کاربردی و ارزشمندی که دارد، امروزه محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در سراسر جهان به شمار میرود که اکثر کسب و کار های برای طراحی سایت خود از وردپرس استفاده میکنند؛ شما با گذراندن یک دوره آموزشی ساده وردپرس می توانید به آسانی سایت دلخواه خود را راه اندازی کنید.

پلاگین وردپرس

با استفاده از تکنیک های جیدی میتوانید امنیت وردپرس را بهبود بخشید و نمونه سایت وردپرسی را با قابلیت های دلخواه تان بسازید. اگر میخواهید خیلی سریع سایت وردپرس بسازید و از این راه کسب درآمد کنید میتوانید در بهترین دوره وردپرس آریا تهران شرکت کنید و با دریافت مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای به سرعت وارد بازار کار شوید. اگر میخواهید طراحی سایت با وردپرس را خیلی سریع یاد بگیرید و با دریافت مدرک بین المللی فنی و حرفه ای وارد بازار کار شوید و کسب درآمد کنید میتوانید در کلاس های آموزش آنلاین طراحی سایت آموزشگاه آریا تهران شرکت کنید. اگر میخواهید یک سایت وردپرسی با ابلیت های مورد نظرتان داشتهباشید و با هزینه ای کم کسب و کار و خدمات تان را به دیگران معرفی کنید و کسب درآمد داشته باشید میتوانید به صفحه سفارش طراحی سایت مراجعه کنید و با هزینه طراحی انواع سایت وردپرس مطلع شوید و نمونه کار های ما را مشاهده کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

4. قابلیت شخصی سازی شدن دارد. استفاده از تم ها و پلاگین ها در وردپرس : فهرست افزونه های وردپرس پر از ابزارهای مفید برای گسترش قابلیت های سایت شما است. چرا از پلاگین افزایش امنیت وردپرس استفاده کنیم؟ اما این جمله درست نیست، به نظر ما باید از افزونههای با کیفیت استفاده کنیم. بعد از آنکه وردپرس را دانلود کردید حالا باید آن را بر روی هاست خود نصب نمایید، مادر ویدیوی آموزشی زیر آموزش نصب وردپرس را هم بر روی هاست واقعی و هم بر روی هاست مجازی به شما آموزش می دهیم. طی این مقاله سعی کردیم آموزش پیشخوان وردپرس و آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس را بطور خلاصه توضیح دهیم و شما را با بخش های مختلف پیشخوان وردپرس آشنا کنیم. اگر بخواخیم به زبان ساده بگوییم وردپرس چیست باید بگوییم یک سیستم تولید محتوای سایت ساز است که با استفاده از آن نیازی به دانش برنامه نویسی نخواهید داشت و خیلی راحت میتوانید سایت های فروشگاهی و شرکتی و شخصی بسازید و به سرعت وارد بازار کار شوید.