19 افزونه برتر شبکه های اجتماعی وردپرس برای افزودن دکمه های اشتراک گذاری

با این حساب میتوانیم بگوییم افرادی که وارد حوزه وردپرس میشوند 2 دستهاند: 1- افرادی که فقط طراحی سایت بدون کدنویسی کار میکنند 2- افرادی که علاوه بر بدون کدنویسی، بحث توسعه و کدنویسی وردپرس را نیز آموختهاند و طبیعتاً بازارکار وسیعتر با ظرفیت درآمدزایی بالاتری هم دارند. مهارتهایی است که برای راه اندازی سایت در اینترنت باید بلد باشید. با توجه به اثرات شیوع کرونا بر زندگی مردم و در پی آن تمایل جامعه به راهاندازی کسب و کار اینترنتی، در 2 سال اخیر وبسایت های بسیار زیادی راه اندازی شدند که این حجم انبوه وبسایت های وردپرسی همه نیاز به خدمات پشتیبانی دارند. شما میتوانید با در دست گرفتن چند سایت وردپرسی و پشتیبانی آنها درآمد خوبی کسب کنید. وردپرس از شما پشتیبانی می کند تا بیشترین کلمات را در صفحات وب خود بشناسید که می توانند به عنوان کلمات کلیدی مورد استفاده قرار گیرند تا صفحه شما موتور جستجوی دوستانهتری داشته باشد.

افزایش سرعت وردپرس

و با توجه به اینکه اغلب افرادی که اقدام به آموزش وردپرس میکنند صرفاً سراغ حیطه بدون کدنویسی میروند، پیدا کردن نیروی برنامه نویس وردپرس بسبار سخت است برای تصدیق این موضوع کافیست همین الان سری به سایتهای آگهی استخدامی بزنید تا متوجه شوید چقدر درخواست برای همکاری با نیروی متخصص برنامه نویس وردپرس وجود دارد که شما میتوانید با همکاری این شرکتها درآمد خوبی کسب کنید حتی اگر در شهر دیگری باشید میتوانید بصورت غیر حضوری، پروژهای یا قراردادی با همکاری کنید با توجه به قیمت ساخت سایت قطعاً این روشها هم مورد استقبال شرکتهای طراحی سایت خواهد بود.

2 – شناخت قالبهای مختلف وردپرس : باید قالبهای مختلف در حوزههای مختلف را بشناسید و نحوه کار با آنها را یاد بگیرید و در هر حوزه بهترینها را شناسایی کنید. تمام سایتهای وردپرسی در جهان یک آدرس مشخص برای صفحه ورود دارند که این موضوع هم برای امنیت وردپرس زیاد جالب نیست و باید آدرس پیشفرض صفحه ورود به وردپرس را که wp-login.php و wp-admin است را تغییر دهید. وردپرس هنوز بهترین بستر وبلاگ نویسی در جهان است که توسط وب سایتهای کوچک و همچنین نشریات بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین همیشه بهترین کار این است که ویژگی یک افزونه وردپرس را از قبل اندازه گیری کنید. همیشه اضافه کردن کدهای دلخواه به فایل Function.php کمی دشوار بوده و یکی از مشکلاتی که بوجود خواهد آمد بعد از بروزرسانی قالب وردپرس است که تمام کدهایی که در فانکشن قرار دادهاید از بین میرود.

با ما همراه باشید تا در ویدیوی زیر نحوه ثبت دامنه و ثبت نام در سامانه ایرنیک را آموزش دهیم. قبل از اینکه وارد کدنویسی وردپرس شویم باید آموزش html و css را بطور کامل یاد بگیریم چراکه پایه کدنویسی سایت html , betheme.ir – http://betheme.ir – css است. سپس وب سایت خود را با جزئیات و امکانات مختلف بر روی این سیستم مدیریت محتوا راه اندازی کرده و برگه ها ، نوشته یا مقاله ها ، گالری ، ویدیو ، محصولات فروشگاهی ، مشتریان ، کاربران ، نظرات کاربران و دیگر قسمت های دیگر سایت را خودتان مدیریت کنید. به همین دلیل، ما در این مقاله بر روی پوشه wp-includes تمرکز خواهیم کرد. با ادامه مقاله وردپرس چیست در وبسافت۳ همراه باشید… در این بخش شما می توانید فایل های خود را حذف و ویرایش کنید و یا در قسمت رسانه بخش افزودن، امکان اضافه کردن انواع فایل ها را به سایت خود داشته باشید.

استفاده از Lazy Load برای بارگزاری تصاویر و فیلم ها کمک می کند سرعت سایت بهبود یابد و همچنین موجب صرفه جویی در پهنای باند می شود. گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) ابزاری رایگان برای تحلیل سایت شماست که اطلاعاتی همچون بازدید مشتریان از قسمتهای مختلف سایت را در اختیارتان قرار میدهد. مهم نیست که شما به بهبود SEO یا تجزیه و تحلیل وب سایت خود نیاز دارید، میتوانید افزونه ها را برای همه پیدا کنید. فرقی ندارد از آن دسته وبمسترانی باشید که فقط هدفتان سئو کردن سایت و رسیدن به صفحات اول گوگل است یا آن دسته که به شدت، به راحتی کاربرانشان اهمیت میدهند. با افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه برای مرور، ایجاد یک وب سایت مناسب برای موبایل برای UX و همچنین سئو بسیار مهم است. اما این که وردپرس این مزیت را دارد، نمی تواند به این معنی باشد که سایر سیستم های مدیریت محتوا یا وب سایتهای اختصاصی از سئو ضعیفی برخوردار هستند، بخشی از سئو سایت که مربوط به کدها و زیرساخت سایت می باشد، یک سری اصول هستند که این اصول می تواند در تمامی پلتفرم ها رعایت شوند.

تکرار بیشتر از این حد موجب مسدود شدن ip میشود. یکی از قابلیتهای بارز وردپرس “طراحی سایت بدون کدنویسی” است که عموماً افراد هم وردپرس را بیشتر با همین ویژگی میشناسند چرا که وقنی در مورد آموزش وردپرس در اینترنت جستجو میکنیم اغلب آموزشها و دورهها صرفاً طراحی سایت بدون کدنویسی را آموزش میدهند این موضوع سبب شده افرادی که قصد یادگیری وردپرس را دارند صرفاً طراحی سایت بدون کدنویسی را یاد بگیرند و از ظرفیتهای دیگر وردپرس در بخش کدنویسی که اتفاقاً بسیار پولساز هم هست غافل شوند. مراحل طراحی سایت با وردپرس کدام است؟ طراحی قالب وردپرس یکی از پولسازترین مهارتهای وردپرس است مخصوصاً اگر آن را بصورت محصول تولید کنید و در مارکتهای فروش قالب بفروش برسانید. 4 – کار با افزونههای متداول : با استفاده از افزونههای وردپرس میتوانیم امکانات مختلف به وبسایتمان اضافه کنیم درواقع افزونهها یکی از پایههای اصلی قدرت وردپرس محسوب میشود. از آنجا که یک وب سایت مبتنی بر CMS است، استفاده از وردپرس به مدیر سایت اجازه می دهد تا صفحات را ویرایش کند و محتوای جدید را به روز کند.

این شامل همه موارد از اصول ایجاد سایت تا فنی ترین جنبه های وردپرس است، مانند نحوه افزودن قابلیت های AJAX به پلاگین سفارشی. با افزودن پلاگین های SEO وردپرس موجود، به راحتی می توان به این موارد دست یافت. پیشنهاد من این است که شما با شرکت در یک دوره راهنمای سریع به جای دوره های جامع و طولانی، خیلی سریع می توانید کار با وردپرس را شروع کنید. بیایید با مزایای وردپرس شروع کنیم. حال بیایید معایب وردپرس را بررسی کنیم. بعنوان مثال اگر یک پروژه طراحی سایت فروشگاهی به شما پیشنهاد شد باید سریع پس از بررسی جزئیات پروژه بدانید کدام قالب فروشگاهی وردپرس برای این پروژه مناسب است و همچنین نحوه کار با آن قالب را نیز بلد باشید. در این مقاله، قصد داریم مزایا و معایب وب سایت وردپرس را بررسی کنیم، تا شما تصمیم درستی برای پروژه توسعه وب خود بگیرید. همه اینها در حالی است که از وردپرس استفاده کنید، ما مزایای وردپرس را بررسی کردیم.

پلاگین وردپرس

اگر مهارتهای لازم را کسب کرده باشید میتوانید با انجام پروژههای طراحی سایت درآمد کسب کنید البته فراموش نکنید چون هنوز کدنویسی بلد نیستید دستتان برای انجام هر پروژهای باز نیست و باید احتیاط کنید پروژههایی که سادهتر هستند و چالش کمتری دارند و مطمئن هستید اجرای کامل آن نیاز به کدنویسی ندارد را انجام دهید. یا نسخه ترجمه شده آن را از سایت وردپرس فارسی ( لینک دانلود در پایین تر ) دانلود کرده و بر روی فضای اینترنتی خود نصب کنید. آموزش طراحی قالب وردپرس در سایت وبسافت3 بهترین آموزشی است که برای یادگیری این مهارتها میتوانید ببینید چرا که این دوره مشخصاً برای همین موضوع تولید شده است. پس در این جلسه در خدمت دوستان وردپرسی با آموزش نصب قالب وردپرس بهصورت قدمبهقدم هستیم.

در این حیطه موارد مختلفی میتواند وجود داشته باشد، از نصب و بروزرسانی وردپرس و افزونهها گرفته تا اضافه کردن امکانات جدید و انتشار پست و محصول که این موارد را باید با کارفرما توافق کنید. استفاده کنید روزانه تعداد زیادی پروژه در این سایتها آگهی میشود که میتوانید با کارفرمای پروژه توافق کنید و کار را انجام دهید. خوشبختانه افزونه های امنیتی زیادی نیز در مخزن وردپرس قرار دارد. وردپرس افزونههای بسیاری دارد که به طور خاص برای اهداف SEO طراحی شده اند. برای اضافه کردن یک سری امکانات خاص از چه افزونههایی استفاده کنیم؟ برای درک بهتر این موضوع پیشنهاد میکنم سری به مارکتهای فروش قالب و افزونه وردپرس بیاندازید تا متوجه شوید چطور قالبهایی که با قیمت حدود 250 هزار تومان چند هزار نسخه فروش رفتهاند و درآمدهای چندصد میلیونی برای تولید کننده قالب ایجاد کرده اند.

در این صورت، منابع سرور شما 100٪ فقط به سایت شما اختصاص داده خواهد شد. ضمن مقایسه چند سال گذشته، سهم بازار وردپرس به تدریج در حال افزایش است و از 34.1٪ به 37.7٪ رسیده است. از آن سال تا کنون وردپرس به روزرسانیها بسیار زیادی داشته است. اما از آنجا که این افزونه قابلیتهای زیادی دارد، نصب آن کمی دشوار است و اگر کار با آن را بلد نباشید، ممکن است به دردسر بیفتید. پلاگین ها می توانند همه کارها را انجام دهند. این قالب ها نیاز شما را برای پیاده سازی انواع سایت ها برطرف می کنند و می توانید با یکبار خریداری این قالب ها، انواع مختلفی از وبسایت را برای خود طراحی کنید. شاید بپرسید کار پشتیبان سایت چیست؟ ابزار تست GTmetrix چیست و چگونه کار می کند؟ از آنجا که این CMS یک برنامه منبع باز است، فضا را برای هکرهای احتمالی باز می کند.

یادگیری کدنویسی وردپرس فرصتهای شغلی زیاد با ظرفیت درآمدزایی بالا برای شما فراهم میکند که بنظرمن ارزشش را دارد وقت بگذارید و این مهارتها را یاد بگیرید. کاملا پاسخگو و انعطاف پذیر بوده و بر روی تمام سیستمها نیز سازگاری دارد. هرچه از افزونه های وردپرس بیشتر استفاده کنید، بیشتر با مشکلات سازگاری روبرو می شوید. گوشههای المانهای سایت رو گرد کنید، سایه بدید و از این جور کارا. اولین قدم در طراحی سایت استارتاپ انتخاب قالب وردپرس است. وقتی نوبت به انتخاب بهترین پلتفرم برای طراحی سایت شما می رسد، وردپرس همیشه اولین گزینه به ذهن شما خطور می کند. اولین روش بارگذاری Lazy load یا بارگذاری تنبل تصاویر و ویدیو های وبسایتتان است. این افزونه دارای ۲ نسخه رایگان و پرمیوم است که با داشتن نسخه حرفهای آن به قابلیت کش موبایل، بهینهسازی عکس، Lazy Loading، بهینه سازی کد جاوا اسکریپت و …

2 راه حل دارید؛ راهکار اول کمک گرفتن از سایت هایی است که به شما هاست اختصاصی ویدیو میدهند. دیتابیس یا پایگاه داده سایت یکی از بخشهایی است که معمولاً کمتر به آن اهمیت میدهیم. برخی این کار را دوست ندارند، اما واقعیت این است که با باز شدن لینک در یک زبانه یا پنجره جدید، کاربر ممکن است بعدا دوباره به سایت شما مراجعه کند و زمان بیشتری را در سایتتان سپری کند. تکرار بیشتر از این حد موجب مسدود شدن ip میشود. 3. فهرست آیپی امن و فهرست مسدود را برای صفحه مدیریت تنظیم کنید. تنها یک ثانیه تاخیر در بارگذاری صفحه میتواند باعث کاهش رضایت خریداران و در نتیجه ترک وبسایت شما از سمت آنان شود. این بدان معنی است که توسعه دهنده وردپرس میتواند بدون ایجاد کد از ابتدا، از کد استفاده کند، تغییر دهد و مطالعه کند.

به عنوان یک نرم افزار منبع باز، توسعه دهندگان وردپرس می توانند کد منبع را به صورت آنلاین با برنامه نویسان دیگر نیز به اشتراک بگذارند. با توجه به رشد کسب و کارهای آنلاین و تمایل جامعه به راه اندازی کسب و کار اینترنتی بازار طراحی سایت با وردپرس بیش از پیش رونق گرفته بخاطر همین شرکتهای طراحی سایت به شدت دنبال نیروی متخصص وردپرس هستند البته متخصصی که برنامه نویسی وردپرس بلد باشید نه صرفاً طراحی سایت بدون کدنویسی! همچنین امروزه با وجود شبکههای اجتماعی مختلف مخصوصاً اینستاگرام خیلی راحت میتوانید مهارتهایتان را پروموت کنید و خودتان را به بازارکار طراحی سایت و مخاطبان این حوزه معرفی کنید. توجه داشته باشید قبل از شروع یادگیری کدنویسی وردپرس، باید مهارتهای طراحی سایت بدون کدنویسی را یاد بگیرید که بالاتر به آن پرداختیم حالا در ادامه به معرفی مهارتهای لازم برای کسب تخصص در کدنویسی و توسعه وردپرس میپردازیم. اکنون احتمالاً می پرسید ، “چگونه کار را با وردپرس شروع کنم؟

طبق تحقیق انجام شده، وردپرس با 542 آسیب پذیری در سال 2018 به عنوان یکی از CMSها با بالاترین تعداد آسیب پذیری شناخته شده است. وردپرس بدون شک مهمترین ابزار طراحی سایت در دنیاست و طبق آمار بیش از 90% وبسایت هایی که امروزه راه اندازی میشوند وردپرسی هستند. طبق مطالعات انجام شده، از 10 میلیون وب سایت برتر وب، وردپرس بیش از 34٪ سهم بازار را در اختیار دارد. این مهارتهای اولیه برای شروع طراحی سایت بدون کدنویسی بود حالا باید مهارتهای لازم برای طراحی انواع وبسایتها بدون کدنویسی را در سطج حرفه یاد بگیرید. 1 – آموزش مقدماتی وردپرس : اگر از صفر میخواهیم شروع کنید در مرحله اول باید بدانید که اصلاً وردپرس چیست؟ همانطور که می دانید آموزش طراحی سایت وقت گیر و هزینه بر است و برنامه نویس نه تنها باید سایت شما را طراحی کند بلکه سیستم میدیریت محتوا را هم باید برای شما در نظر بگیرد تا بتوانید سایت خود را مدیریت کنید و تقریبا دو برابر باید هزینه پرداخت کنید و منتظر باشید تا سایت شما طراحی گردد.

افزونه وردپرس

شرکتی که هاستینگ وب سایت شما را بر عهده دارد، نقشی اساسی در امنیت آن ایفا میکند. این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید افزونه موجود در وب سایت را بدون صرف هزینه استفاده کنید. اگر به توانایی خود در ایجاد درآمد بسیار اطمینان دارید، می توانید نام دامنه ای را خریداری کنید که توسط شخص دیگری ثبت شده باشد. را بدست آورید. با کسب این مهارتها، فرصتهای شغلی بیشتری برای شما فراهم میشود که ظرفیت درآمدزایی بسیار بالاتری هم دارند.