20+ تا از بهترین قالب های وبلاگ شخصی وردپرس برای 2017 | betheme

پس اگر قصد دارید وبسایت شخصی را جایگزین روش‌های سنتی کنید، قالب‌های وبلاگی را از دست ندهید و برای شروع یکی از قالب‌های موجود در این صفحه را انتخاب و شروع کنید. قالب وبلاگی وردپرس رایگان برای استفاده وجود دارد، اما از قالب‌های پریمیوم غافل نشوید. قالب وبلاگی وردپرس پریمیوم به شما امکان شخصی‌سازی بیشتری را خواهد داد. به خاطر داشته باشید که طراحی وبسایت شما، باید کمک کند شما با دیگر رقبا تفاوت داشته باشید و بهتر دیده شوید.

  • اگر به دنبال پوسته ای ظریف هستید، Elegant Magazine می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.
  • Woodmart با سفارشی سازی‌های نامحدود خود بهترین موضوع تجارت الکترونیک در ThemeForest است.
  • هر پست باید دارای یک آغاز ، میانه و پایان واضح باشد ، با تعداد زیادی عنوان و توضیحان که خوانندگان را در این مسیر راهنمایی می کند.
  • اگر میخواهید وبلاگ شخصی خود را که موضوعات مختلف را پوشش میدهد، شروع کنید، قالب Carrie را برای 2017 در نظر بگیرید.

به لطف ادغام قدرتمند این قالب با WooCommerce، Elementor، موتور پیچیده وردپرس، می‌توانید طراحی خود را به سطح بالاتری ارتقا دهید. Woodmart با سفارشی سازی‌های نامحدود خود بهترین موضوع تجارت الکترونیک در ThemeForest است. برای ایجاد وبلاگ در وردپرس با استفاده از روش دوم تنها کافی است که وارد بخش “برگه‌ها” شوید و روی “افزودن برگه” کلیک کنید. یکی از مزایایی که این مورد دارد این است که شما از یک پنل واحد استفاده می‌کنیم و دردسر کمتری نسبت به روش اول دارید. یعنی دیگر شما نیاز به کنترل از طریق دو یا چند پنل نداریم و تنها از یک پنل می‌توانید سایت و وبلاگ خود را مدیریت کنید.

http://absnews.ir

این نرم افزار بسیار انعطاف پذیر است اما هنوز هم بسیار آسان با پشتیبانی از سفارشی سازنده زنده است. به همین خاطر اگر از عکس کمتر استفاده می‌کنید، مشکلی نخواهید داشت. همچنین این قالب، شما را با tagDiv Cloud Library هم آشنا خواهد مجله خبری قالب بی تم وردپرس کرد. هر پستی که بخواهید منتشر کنید می‌تواند قالبی مخصوص داشته باشد. تمامی این قالب‌ها هم قابلیت تغییر را دارند و ایجاد تغییر بسیار ساده است. با قابلیت‌ Big Grid همچنین می‌توانید صفحات یا دسته‌بندی‌های مختلف را هایلایت کنید.

معرفی بهترین قالب وردپرس

در حقیقت وردپرس قالب‌های فراوانی دارد که همگی انعطاف فراوانی دارند و خدمات بیشماری را ارائه می‌دهند. می‌توانید خودتان یک قالب مخصوص را طراحی کنید یا اینکه یک قالب خوب را سفارش دهید. اما اگر آشنایی با کدنویسی ندارید و آشنایی شما کم است، پس انتخاب یک قالب وبلاگی وردپرس یکی از اصلی‌ترین تمرکزهای شما باید باشد. برای اینکه بتوانیم یک سری اطلاعات شخصی را بنویسیم یا اینکه یک سایت خبری ساده ایجاد کنیم، اولین گزینه‌ای که به آن فکر می‌کنیم باید قالب وردپرس وبلاگی باشد. قالب‌های وبلاگی سا شخصی معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که می‌توان اطلاعات ساده را با آن‌ها به نمایش گذاشت. در مخزن وردپرس این نوع قالب وردپرس به وفور یافت می‌شوند اما ما گزینه‌های مهمی را برایتان فارسی‌سازی کرده و در همیار وردپرس به عنوان یک قالب وردپرس وبلاگی قرار دادیم.

قالب وبلاگی وردپرس Anariel فارسی

همچنین آماده ترجمه است و می تواند برای ساختن وبلاگ به هر زبانی مورد استفاده قرار گیرد. از نظر بصری این قالب پختگی خوبی دارد و از پایه خوب طراحی شده است. این قالب به گونه‌ای طراحی شده که بتوانید ابزار، ویجت‌ها، پلاگین‌ها و قالب‌های مختلف را برای بهتر شدن وبلاگ خود به کار بگیرید. با صرف چند دقیقه یک وبلاگ مدرن و فوق‌العاده جذاب را خواهید ساخت. پوسته وردپرس وبلاگی horcrux یک پوسته وردپرس بسیار زیبا برای بلاگ میباشد. این پوسته دارای رنگ بندی زیبایی است و از منوی آبشاری و ابزارک …

وبسایت شخصی چه کاربردهایی دارد؟