46+ از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس

ساخت آنها بسیار ساده است و دیگر نیاز نیست با نرم افزارهای طراحی گرافیک سر و کله بزنید! قالب دیوی به شما قدرت جابهجایی المانها را دقیقا در صفحه میدهد، با روشهایی که معمولا تنها در نرم افزارهای گرافیکی همانند فتوشاپ یا اسکچ امکان پذیر است. بهتر است بدانید همه افزونه های وردپرس با انواع قالب های آماده این CMS سازگاری ندارند، پس باید پلاگین های سازگار با قالب انتخاب شده را نصب کنید. قالب های این سایت به وب سایت شما ظاهری حرفه ای می بخشند. تمامی آپدیت ها توسط بروز رسان خودکار اطلاع داده می شود و می توانید به صورت اتوماتیک این بروزرسانی را انجام دهید.

فایل wp-config.php شامل اطلاعات دیتابیس و دیگر اطلاعات محرمانه وردپرس و سایت شما می باشد با استفاده از کد زیر میتوانید از این فایل محافظت کنید. افکتهای تصویری زیبایی ایجاد کنید یا از حالت پسزمینه ترکیبی استفاده نمایید… قالب (تم یا پوسته) مجموعه ای از یک سری کد و افزونه است که وقتی آن را روی وردپرس خام خود نصب و فعال می کنید، ظاهر سایت عوض می شود و یک سری امکانات ویژه هم (بنا به نوع قالب) به وردپرس اضافه می شود. نکته مهم در رابطه با قالب: قالب xtra دارای آموزش نصب می باشد.

تصاویر و رنگها را با هم تلفیق کنید تا طراحیهایی فراموش نشدنی بسازید. به علاوه، دیوی یک پالت رنگ گسترده و منحصربهفرد با استفاده از تئوری پیشرفته رنگها برایتان ایجاد میکند و طیفی از رنگهایی که متناسب با صفحه شما هستند و استفاده از آنها صفحات شما را عالی خواهد کرد به شما پیشنهاد میدهد. با استفاده از این پلاگینها و برای بهتر کردن سایت خود میتوانید مطالب زیادی دربارهی سایت خود بفهمید. لیستهای ایمیل مارکتینگ خود را با ماژول انتخاب ایمیل دیوی بسازید. عکس مورد نظر را در این برنامه آپلود کرده و بعد از اتمام پردازش تصویر بهینه شده را دانلود کنید و سپس آن را در سایت وردپرسی خود بارگذاری نمایید. سپس شما میتوانید این المانها را همزمان باهم ویرایش کنید، استایلها و محتویاتشان را باهم تغییر دهید یا آنها را بصورت گروهی به جاهای دیگری در صفحه حرکت دهید. در واقع با کمک متد Keep-Alive، سرور سایت فقط برای بار اول درخواستها را دریافت میکند و مابقی اطلاعات را به صورت همزمان به مرورگر ارسال میکند.

بسیاری از افزونه های حافظه پنهان شامل کش مرورگر هستند. این نقشها شامل مدیر، نویسنده و… 2. تیک “از موتورهای جستجو درخواست کن محتوای این سایت را بازبینی نکند را بزنید”. اگر تاکید داریم که تیک “از موتورهای جستجو … 11. محتوای اولیه سایت رابسازید و بعد از اون تیک “از موتورهای جستجو … با استفاده از الگوهای آماده قالب اکسترا می توانید در کوتاه ترین زمان ده ها الگو و تمپلیت از پیش طراحی شده را در صفحه ساز استفاده کنید. اما روش استفاده از فایل زیپ همچنان یکی از بهترین روشها برای بهروزرسانی کردن پلاگین­های پرمیوم به حساب میآید. با اینحال، دیوی همچنان جستجو و فیلتر کردن در میان این تنظیمات و هدایت سریع به استایلهای در حال ویرایش را نیز بسیار آسان کرده است. حتی اگر شما بدانید که یک گزینه را از کجا پیدا کنید، همچنان جستجو برای آن بسیار سریعتر است. در طراحی سایت هماهنگی میان اجزا بسیار مهم است و بخش های مختلف سایت باید با یکدیگر هماهنگ باشند .

همچنین از تجربه در محیط های محلی نمایش عناصر بهره مند خواهید شد، زیرا برای ایجاد قالب خود از یکی از آن ها استفاده خواهید کرد. مهم ترین تفاوت آن با ووکامرس این است که Ecwid را می توانید در هر وب سایتی استفاده کنید. امنیت وردپرس شما تنها وابسته به امنیت خود وردپرس نیست، بلکه به روش های دسترسی به وردپرس نیز وابسته است.FTP برای انتقال فایلها از سمت و به سمت وبسایت استفاده می شود و قاعدتا باید امن باشد. افزونه Feed Them Social یکی دیگر از بهترین افزونه های فید اینستاگرام وردپرس است که نه تنها با اینستاگرام بلکه با فیسبوک، توییتر و پینترست نیز کار می کند. یادگیری و آموختن هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. توجه: افزونه Restrict Content Pro به صورت پیش فرض بر روی قالب نصب نیست و صرفا جهت بررسی عملکرد در دموها نصب شده است و باید مجزا خریداری شود.

برخی از فایل های قالب کد شده است و نیازمند نصب ioncube loader بر روی هاست می باشد. همچنین برای چندزبانه سازی بهتر و حرفه ای تر پیشنهاد می شود از افزونه WPML استفاده نمایید. اگر از پوسته وردپرس فارسی استفاده میکنید در بخش تنظیمات فونتهای گوگل گزینه حذف فونت های گوگل Remove Google Fonts را فعال کنید تا فونتها از سورس سایت حذف شده و دیگر بارگذاری نشوند. همچنین فوتر یا پاورقی در تمامی دموها قابل تغییر و ویرایش می باشد و برای حذف کپی رایت نیاز به پرداخت هزینه جداگانه نمی باشد. وبسایت AccessPress در اواسط ماه اکتبر افزونهها را از پرتال دانلود خود حذف کرد تا مشکل را برطرف کند. از طرفی از اولین معیارهای تجربه کاربری خوب، لود شدن سریع سایت است. این گزینه تجربه کاربری را برای آن دسته از کاربرانی که وارد حساب خود شده اند، ارتقا خواهد داد.

آنها در همان لحظه آپلود میشوند و در طراحی شما نمایش داده خواهند شد! اگر شما استایلی را بتازگی طراحی کردهاید و میخواهید از آن در جاهای مختلف صفحه استفاده کنید، میتوانید بسادگی همان استایل را بصورت اتوماتیک به هرجایی که دوست داشتید توسعه دهید. درواقع چیزی که ما از ظاهر سایت میبینیم در اصل یک سری کد برنامهنویسی هستند که پردازش و اجرا میشوند؛ و درنهایت یک خروجی که همان ظاهر وبسایت ما است را نمایش میدهدند. با دیوی، هر چیزی قابل آزمایش است. تصمیم بگیرید چه چیزی در لیست محصولات شما نمایش داده شود، موارد را جابهجا کنید یا تکان دهید و حتی ماژولهای ووکامرس را با ماژولهای استاندارد دیوی ترکیب کنید تا هر چیزی را که دوست دارید بسازید… همچنین این موارد با پشتیبانی از GDPR همراه شده است.

افزایش سرعت وردپرس با استفاده از گزینههای هاور، شما میتوانید افکتهای خیره کننده و ترنسفورمهای جذاب و جالبی را به ماژولهای قالب Divi اضافه کنید. دیوی بینش قدرتمندی به شما میدهد تا بتوانید با استفاده از نتایج اثبات شده، بهترین نسخه را انتخاب کرده و نرخ تبدیل وب سایت خود را بصورت چشمگیری افزایش دهید. نتایج جستجو را میتوان برای سازماندهی تنظیمات در گروه های مختلف مانند استایلهای اصلاح شده، استایلهای ریسپانسیو و استایلهای هاور فیلتر کرد. در وردپرس روش های زیادی برای افزایش سرعت سایت وجود دارند ما به شما بیش از 20 مورد روش کاربردی را نشان خواهیم داد. روانشناسان میگویند ما انسانها وقتی در معرض تعداد بسیار زیادی انتخاب باشیم، قدرت تشخیص و تحلیلمان ضعیف میشود و دیگر نمیتوانیم گزینه درست را راحت پیدا کنیم. آموزش وردپرس pdf میتواند برای شما نکات آموزنده زیادی داشته باشد اما با توجه به اینکه مباحث وردپرس کاملا عملی است شاید کتاب آموزش وردپرس منبع مناسبی برای یادگیری وردپرس از صفر نباشد بنابراین پیشنهاد میکنم برای درک بهتر و راحت تر آموزش ها از فیلم آموزش وردپرس استفاده کنید تا نکات و مباحث بصورت عملی و پروژه محور به شما آموزش داده شود.

علاوه بر این با استفاده از اسلایدر رولوشن می توانید اسلایدر هایی زیبا ایجاد و ویرایش کنید. با استفاده از فیلترهای جستجوی مختلف، نتایج بهدست آمده کاهش مییابند و به شما کمک میکند آنچه را که به دنبال آن هستید سادهتر و سریعتر بیابید. این ویژگی خارق العاده است، و با استفاده از آن ساعتها در وقتتان صرفه جویی خواهد شد. حافه پنهان یا کش یک نسخه از درخواستهای کاربر در سرور هاست وردپرس یا مرورگر کاربر ذخیره میکند تا در درخواستهای بعدی از آن استفاده کند. اگر تمایل دارید که هزینه ی بیشتری بدهید، می توانید منابع اختصاصی را نیز به شکل یک سرور خصوصی مجازی VPS یا یک سرور اختصاصی دریافت کنید. اینبار هم می تونید یک وب سایت مشابه دمویی که در راست چین مشاهده کردید، بسازید. یک روش دیگه که دقیقا یک وب سایتی مشابه دموهای راست چین می تونید بسازید؛ استفاده از درون ریز قالب هاست.

در این بخش آموزش وردپرس رو می تونید به صورت صفر تا صد ببینید. در ویدئوی زیر تمام مراحل رو می تونید با جزیئات کامل ببینید. قالب هایی که در این مطلب پیشنهاد می شوند، همگی از سطح امنیت بالا و تایید شده برخوردارند. جداکنندههای شکلی میتوانند بالا و یا پایین هر بخش از وبسایت شما قرار بگیرند، این ویژگی به شما اجازه میدهد بسادگی شکلهای خیره کنندهای میان قسمتهای مختلف صفحات خود بسازید. وردپرس قابلیت بسیار مفیدی به نام ابزارک ها دارد که به ما اجازه می دهد تا ویژگی هایی را در نوار کناری یا پانوشت،نمایش دهیم و از آنها استفاده کنیم. یکی از ساده ترین و بهترین راه کار ها برای افزایش سرعت سایت استفاده از افزونههای کش میباشد. ساخت وبسایتهایی ریسپانسیو با قالب دیوی بسیار ساده است.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که کاربرانی زیادی را به سمت وردپرس جذب کرده قابلیت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تمام عیار با وردپرس است. قالب وردپرس روشی سریع و کم هزینه برای راه اندازی وبسایت میباشد و شما با توجه به موضوع وبسایت خود، قالب مناسب را تهیه و نصب میکنید و با صفحه ساز قالب، صفحات را برای خود سفارشی سازی و ویرایش میکنید. قالب فایلاتو یک قالب وردپرس فروش فایل و بهترین انتخاب برای راه اندازی سایت فروش فایل است.

قالب ها و پلاگین ها هر دو از اصلی ترین موارد برای ساخت یک سایت مفید و جذاب هستند. در بیشتر موارد کند بودن سرعت و خطای کمبود حافظه مربوط زمپ یا ومپ شما میباشد. توسط ووکامرس می توان یک فروشگاه دو منظوره را راه اندازی نمود یعنی هم کالای فیزیکی فروخت و هم کالای دیجیتال که یکی از مزیت های بزرگ این افزونه همین قابلیت 2 گانه بودن می باشد. افزونه Jigoshop اجازه ایجاد فروشگاه آنلاین را در چند دقیقه می دهد.

در ویدئویی زیر می تونید نحوه کار کردن با این فایل ها رو ببینید. طرحها و محتویات مختلف را در برابر یکدیگر تست کنید و اهداف مشخصی را انتخاب کنید تا ببینید عملکرد و تغییرات هرکدام یک از آنها نسبت به یکدیگر چگونه است. برای راه اندازی و طراحی سایت با قالب اکسترا می توانید آموزش طراحی سایت رستوران با این قالب را ببینید. برای بهینه سازی وردپرس و حذف این موارد اضافی شما می توانید از افزونه CLEARFY سایت بی تم – http://betheme.ir – PRO استفاده کنید.

پلاگین وردپرس

انجام این دو فعالیت (حذف کد های اضافی و ادغام چند فایل کد با یکدیگر) را مینیفای کردن مینامند. 7. محتواهای پیش فرض و لورم ایپسوم ها را حذف کنید. این ویژگی به شما اجازه میدهد تا کاملا ظاهر هر المانی را در کامپیوترها، تبلتها و گوشیهای هوشمند شخصیسازی کنید. این پلاگین ساز و کار ثبتنام قدیمی در وردپرس و ووکامرس را غیرفعال کرده و ثبتنام و ورود در سایت تنها با ارسال یک کد تأیید پیامکی به منظور احراز هویت شماره موبایل کاربران انجام خواهد شد.

یکی از قابلیت های فوق العاده وردپرس داشتن یک پنل بسیار ساده است زمانی که شما وردپرس رو نصب می کنید و وارد پیشخوان وردپرس می شوید با منوهای زیر مواجه می شود. اگر نمی دونید کنترل پنل هاست شما چیه، مقاله انواع کنترل پنل هاست رو ببینیدتا بتونید کنترل پنل هاستتون رو تشخیص بدید. اگر کنترل پنل هاستی که خریداری کردید، سی پنل هست و دوست دارید دقیقا وب سایتتون مشابه دمویی باشه که در راست چین دیدید؛ آموزش این بخش از طراحی سایت مختص شماست. این قالب چندمنظوره بصورت پیشفرض واکنشگرا هست اما با این ویژگی، قالب دیوی طراحی ریسپانسیو را به قدم جلوتری میبرد.

افزونه وردپرس