Bud Kraus – اخبار وردپرس

با این حال دوست اصرار کرد. در نهایت، باد آن را امتحان کرد و رویکرد جدیدی با چیزهایی به نام تم ها و افزونه ها پیدا کرد. اولین برخورد او با وردپرس 2.6 بود. باد با یک شرکت میزبان ثبت‌نام کرد و موضوعی پیدا کرد که در آن می‌توانست تم‌های کودک را ویرایش و درک کند.

باد گفت: «این یک ارائه در مورد پلاگین های گوتنبرگ بود. از آنجایی که من نمی توانستم این کار را از روی صفحه نوت بوک انجام دهم (صفحه نمایش خیلی کوچک است و صفحه کلید برای من سخت است)، تصمیم گرفته شد که دستگاه رومیزی 27 اینچی خود را به WordCamp بیاورم. من احتمالا اولین کسی هستم که این کار را انجام داده ام. این خوب بود که من فقط چند مایل دورتر زندگی می کردم.»

در این مجموعه افراد وردپرس، ما برخی از داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذاریم که چگونه وردپرس و شبکه جهانی مشارکت کنندگان آن می توانند زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر دهند.

باد کراوس در حال نواختن گیتار
باد کراوس با گیتارش

آموزش وردپرس درک شما را تقویت می کند

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/08/people-of-wordpress-bud-kraus/

باد برای اولین بار در سال 2016 در تنها WordCamp تا به امروز که در سازمان ملل برگزار شده است سخنرانی کرد. او دانش خود را در مورد “درس های آموخته شده: ملاحظاتی برای آموزش وردپرس به مشتریان خود” به اشتراک گذاشت.

باد کراوس در حال صحبت در WordCamp
باد کراوس در WordCamps صحبت می کند تا به مردم کمک کند تا از نرم افزار حتی موثرتر استفاده کنند

یک سال پس از اولین انتشار، این قطعه به بحث WordCamp تبدیل شد، “راه من با وردپرس”. این سخنرانی موفقیت آمیز بود و گفتگوهای زیادی را در مورد دسترسی و اهمیت افزایش آگاهی آغاز کرد.

او از ابزارهایی مانند Speech to Text، مکان نماهایی با اندازه بزرگتر و اندازه فونت بزرگتر استفاده می کند و هنگام کار با وردپرس به شدت از بزرگنمایی و کوچکنمایی استفاده می کند. او قادر به تشخیص الگوها است، اما باید بر آماده سازی دقیق و به خاطر سپردن مطالب تکیه کند.

او به دید پیرامونی خود و یافتن راه هایی برای جبران متکی است. او همچنین تمایل دارد چیزها را در یک بعد مسطح ببیند و در تشخیص کنتراست مشکل دارد – او خوشحال است که در طراحی وب پیشرفت هایی در تضاد رنگ ها شروع شده است!

از Josepha Haden (@chantaboune) و Topher DeRosia (@topher1kenobe) برای حمایتشان از افراد وردپرس سلسله.

لوگوی HeroPress

مواد آموزشی Bud و تمایل به صحبت در مورد دسترسی به بسیاری از افراد کمک کرده تا راه خود را با وردپرس پیدا کنند. او به نوبه خود مدافع جامعه پیرامون منبع باز است.

مقاله به صورت ظاهر شد استفاده از کم دید به عنوان ابزار من برای کمک به من در آموزش وردپرس“.

او افزود: «هر وقت یک سایت جدید یا بازطراحی شده راه اندازی می کنم، احساس موفقیت می کنم. همچنین دانستن اینکه افراد زیادی در سراسر جهان وردپرس را از من یاد گرفته اند، احساس خوبی به من دست داده است صحبت ها و ارائه ها. این ممکن است خوشحال‌کننده‌ترین چیز از همه باشد.»

داستان ها را به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی که Bud از جامعه اطراف نرم‌افزار پشتیبانی می‌کرد، صحبت در WordCamps و کمک به دیگران برای صحبت بود.

چند ماه بعد، او یک سخنرانی گوتنبرگ در اولین WordCamp Montclair ارائه کرد. هیچ راهی وجود نداشت که او این کار را از طریق یک لپ تاپ انجام دهد، بنابراین در عوض، او این کار را از رایانه رومیزی 27 اینچی خود انجام داد.

او در آن زمان به دوستش گفت: «من یک آدم رمزی هستم…». “من هرگز از چنین چیزی استفاده نخواهم کرد.”

Bud شنید که مجله ای برای مطالب ارسالی مرتبط با وردپرس تبلیغ می کرد. اولین مقاله‌ای که او تلاش کرد به برش نرسید.

بنابراین در ارسال دوم خود، باد خطر نوشتن در مورد چیزی عمیقاً شخصی را پذیرفت – موضوعی که او واقعاً اصلاً نمی خواست درباره آن بنویسد.

اما باد چیزهای بیشتری برای کشف داشت. او گفت: «دو اتفاق بزرگ در شرف وقوع بود که واقعاً زندگی من را تغییر می‌داد. آنها راه را به جامعه وردپرس به من نشان می‌دادند – نه اینکه من حتی می‌دانستم آن چیست.»

به اشتراک گذاری درس های آموخته شده با جامعه وردپرس

هنگامی که او شروع به رفتن به WordCamps در شهر نیویورک کرد، متوجه شد که وردپرس در حال بزرگ شدن است. علاوه بر این، جامعه ای از افرادی داشت که او با آنها احساس راحتی می کرد و می توانست در کنار آنها بیاموزد.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress