Bud Kraus – اخبار وردپرس

این ماه با نزدیک شدن به WordCamp ایالات متحده، ما Bud Kraus را معرفی می کنیم، یک مربی وردپرس که در کمک به دیگران در یادگیری نرم افزار حرفه ای ایجاد کرده است. او همچنین به اشتراک می‌گذارد که چگونه رویکردی برای استفاده از فناوری به منظور غلبه بر مشکلات دیرینه بینایی خود ایجاد کرده است.

او در آن زمان به دوستش گفت: «من یک آدم رمزی هستم…». “من هرگز از چنین چیزی استفاده نخواهم کرد.”

باد قبلاً یک مدرس در مؤسسه فناوری مد بود که فکر کرد، “من می توانم وردپرس را آموزش دهم!”

مواد آموزشی Bud و تمایل به صحبت در مورد دسترسی به بسیاری از افراد کمک کرده تا راه خود را با وردپرس پیدا کنند. او به نوبه خود مدافع جامعه پیرامون منبع باز است.

باد از 37 سالگی دچار دژنراسیون ماکولا در هر دو چشم شده است که بینایی مرکزی او را تحت تاثیر قرار می دهد. این یکی از علل اصلی کوری قانونی در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر است.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress


منبع: https://wordpress.org/news/2022/08/people-of-wordpress-bud-kraus/

او شجاعت خود را جمع کرد و به تمام دنیای طراحی وب فاش کرد که از نظر قانونی نابینا است.

او از ابزارهایی مانند Speech to Text، مکان نماهایی با اندازه بزرگتر و اندازه فونت بزرگتر استفاده می کند و هنگام کار با وردپرس به شدت از بزرگنمایی و کوچکنمایی استفاده می کند. او قادر به تشخیص الگوها است، اما باید بر آماده سازی دقیق و به خاطر سپردن مطالب تکیه کند.

ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که می گوید بهترین راه برای یادگیری چیزهای جدید این است که بچرخید و به دیگری آموزش دهید.

مقاله به صورت ظاهر شد
استفاده از کم دید به عنوان ابزار من برای کمک به من در آموزش وردپرس“.

در طول همه‌گیری کووید-19، او مایل بود در زمانی که WordCamps دیگر حضوری ملاقات نمی‌کرد، به مشارکت خود ادامه دهد. او توجه بیشتری را به پشتیبانی از منبع Learn WordPress معطوف کرد، یک پلتفرم یادگیری رایگان که توسط و برای خود جامعه ساخته شده است.

یک سال پس از اولین انتشار، این قطعه به بحث WordCamp تبدیل شد، “راه من با وردپرس”. این سخنرانی موفقیت آمیز بود و گفتگوهای زیادی را در مورد دسترسی و اهمیت افزایش آگاهی آغاز کرد.

اما باد چیزهای بیشتری برای کشف داشت. او گفت: «دو اتفاق بزرگ در شرف وقوع بود که واقعاً زندگی من را تغییر می‌داد. آنها راه را به جامعه وردپرس به من نشان می‌دادند – نه اینکه من حتی می‌دانستم آن چیست.»

به اشتراک گذاری درس های آموخته شده با جامعه وردپرس

او گفت: «وقتی دیدم می‌توانی هر چیزی را ویرایش کنی و مال خودت کنی، دلم گرفته بود. اندورفین‌ها آزادانه در رگ‌هایم می‌چرخند.» غنچه قلاب شده بود.

آموزش وردپرس درک خود را از نرم افزار تقویت می کند

با تکامل وردپرس و انتشار ویژگی‌های جدید، باد تصمیم گرفت خدمات آموزشی خود را در مورد کمک به کاربران جدید و موجود در بهبود و تمرین مهارت‌های خود گسترش دهد. او از طریق داوطلب شدن برای سخنرانی در رویدادهای وردپرس از دیگران به صورت متن باز پشتیبانی می کند و دیگران را نیز به انجام این کار تشویق می کند. او همچنین برای کمک به تولید مطالب برای منبع دسترسی آزاد Learn WordPress که بخشی از پروژه WordPress.org است، زمان می‌دهد.

باد گفت: «این یک ارائه در مورد پلاگین های گوتنبرگ بود. از آنجایی که من نمی توانستم این کار را از روی صفحه نوت بوک انجام دهم (صفحه نمایش خیلی کوچک است و صفحه کلید برای من سخت است)، تصمیم گرفته شد که دستگاه رومیزی 27 اینچی خود را به WordCamp بیاورم. من احتمالا اولین کسی هستم که این کار را انجام داده ام. این خوب بود که من فقط چند مایل دورتر زندگی می کردم.»

یکی از اصلی‌ترین راه‌هایی که Bud از جامعه اطراف نرم‌افزار پشتیبانی می‌کرد، صحبت در WordCamps و کمک به دیگران برای صحبت بود.

او افزود: «هر وقت یک سایت جدید یا بازطراحی شده راه اندازی می کنم، احساس موفقیت می کنم. همچنین دانستن اینکه افراد زیادی در سراسر جهان وردپرس را از من یاد گرفته اند، احساس خوبی به من دست داده است صحبت ها و ارائه ها. این ممکن است خوشحال‌کننده‌ترین چیز از همه باشد.»

داستان ها را به اشتراک بگذارید

از Josepha Haden (@chantaboune) و Topher DeRosia (@topher1kenobe) برای حمایتشان از افراد وردپرس سلسله.

لوگوی HeroPress

به عنوان یکی از همکاران تیم های تست و آموزش، باد مشتاق است که دیگران در این زمینه ها مشارکت کنند و به توسعه آینده پروژه کمک کنند. یکی از اولویت های آموزشی فعلی او کمک به افراد در استفاده از ویرایشگر بلوک و ویرایش کامل سایت است. او یکی از مدافعان قابلیت استفاده از وردپرس است و می‌گوید: «من می‌توانم تمام جنبه‌های یک وب‌سایت را اکنون با یک بلوک طراحی کنم».

استفاده از وردپرس به عنوان یک توسعه دهنده سنتی

در سال 2014، یکی از شاگردانش به او پیشنهاد کرد که به جلسه وردپرس نیویورک برود.

باد از سال 1998 طراحی وب را با دانشجویانی از بیش از 80 کشور به صورت آنلاین یا حضوری تدریس می کند. او مصمم بود که اجازه ندهد مشکلات بینایی او را از آرزویش برای کمک به دیگران در یادگیری مهارت های ساخت و نگهداری وب سایت باز دارد.

به اشتراک گذاری این داستان های مشارکت کنندگان منبع باز کمک کنید و به رشد جامعه ادامه دهید. در مجموعه افراد وردپرس با وردپرس‌سازان بیشتری آشنا شوید.

مشارکت کنندگان

از آنجا، باد به سخنرانی در WordCamp های دیگر در ایالات متحده ادامه داد. او همچنین در سال‌های 2018 و 2019 به‌عنوان مجادله‌کننده سخنران برای کمپ خانگی خود در شهر نیویورک داوطلب شد.

از صحبت کردن تا نوشتن در مورد وردپرس

او گفت: “نرم افزار واقعا خوب است و مردم حتی بهتر هستند.”

چند ماه بعد، او یک سخنرانی گوتنبرگ در اولین WordCamp Montclair ارائه کرد. هیچ راهی وجود نداشت که او این کار را از طریق یک لپ تاپ انجام دهد، بنابراین در عوض، او این کار را از رایانه رومیزی 27 اینچی خود انجام داد.

در این مجموعه افراد وردپرس، ما برخی از داستان های الهام بخش را به اشتراک می گذاریم که چگونه وردپرس و شبکه جهانی مشارکت کنندگان آن می توانند زندگی مردم را برای بهتر شدن تغییر دهند.

باد کراوس در حال نواختن گیتار
باد کراوس با گیتارش

آموزش وردپرس درک شما را تقویت می کند

و همین‌طور او انجام داد و کلاس‌های درس را در تمام سال‌های اول وردپرس در حالی که دنیای طراحی و بیشتر را فرا گرفت، جمع‌آوری کرد.

در مقطعی قبل از قرنطینه کووید-19، باد یک خروجی دیگر پیدا کرد، این بار به صورت مکتوب.

او افزود: «من پشت کامپیوترم نشستم، کارهایم را انجام دادم و هر چند وقت یک‌بار به بیرون نگاه می‌کردم تا مطمئن شوم که مردم هنوز آنجا هستند.»

روش های مختلف مشارکت در وردپرس

باد برای اولین بار در سال 2016 در تنها WordCamp تا به امروز که در سازمان ملل برگزار شده است سخنرانی کرد. او دانش خود را در مورد “درس های آموخته شده: ملاحظاتی برای آموزش وردپرس به مشتریان خود” به اشتراک گذاشت.

باد کراوس در حال صحبت در WordCamp
باد کراوس در WordCamps صحبت می کند تا به مردم کمک کند تا از نرم افزار حتی موثرتر استفاده کنند

با این حال دوست اصرار کرد. در نهایت، باد آن را امتحان کرد و رویکرد جدیدی با چیزهایی به نام تم ها و افزونه ها پیدا کرد. اولین برخورد او با وردپرس 2.6 بود. باد با یک شرکت میزبان ثبت‌نام کرد و موضوعی پیدا کرد که در آن می‌توانست تم‌های کودک را ویرایش و درک کند.

با تشکر از ابها تاکور (@webcommsat)، مری باوم (@ماریبام)، سورندرا تاکور (@استاکور)، @مهر بالا (@مهر) @لاریسا موریلو (@lmurillom)، و Chloe Bringmann (@cbringmann)، برای کار روی این ویژگی. از باد کراوس نیز متشکرم (@trynet) برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود.

بنابراین در ارسال دوم خود، باد خطر نوشتن در مورد چیزی عمیقاً شخصی را پذیرفت – موضوعی که او واقعاً اصلاً نمی خواست درباره آن بنویسد.

Bud شنید که مجله ای برای مطالب ارسالی مرتبط با وردپرس تبلیغ می کرد. اولین مقاله‌ای که او تلاش کرد به برش نرسید.

هنگامی که او شروع به رفتن به WordCamps در شهر نیویورک کرد، متوجه شد که وردپرس در حال بزرگ شدن است. علاوه بر این، جامعه ای از افرادی داشت که او با آنها احساس راحتی می کرد و می توانست در کنار آنها بیاموزد.

او به دید پیرامونی خود و یافتن راه هایی برای جبران متکی است. او همچنین تمایل دارد چیزها را در یک بعد مسطح ببیند و در تشخیص کنتراست مشکل دارد – او خوشحال است که در طراحی وب پیشرفت هایی در تضاد رنگ ها شروع شده است!

سفر باد با وردپرس با صرف ناهار در ایستگاه گرند سنترال نیویورک در سال 2009 آغاز شد. یکی از دوستان و مشتری سابق ایده استفاده از وردپرس را تبلیغ می کرد که در ابتدا باد با آن مخالفت کرد.