WordPress 6.1 Beta 3 اکنون در دسترس است – WordPress News

WordPress 6.1 Beta 3 اکنون برای دانلود و آزمایش در دسترس است.

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

شما می توانید وردپرس 6.1 بتا 3 را به سه روش آزمایش کنید:

این نسخه شامل بیش از 350 پیشرفت و 350 رفع اشکال برای ویرایشگر، از جمله بیش از 300 بلیط برای وردپرس 6.1 هسته است. در باقیمانده چرخه انتشار 6.1 اصلاحات بیشتری در راه است.

برخی از نکات برجسته

گزینه 3: از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر قبلاً نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

اطلاعات اضافی در مورد چرخه انتشار 6.1 در دسترس است.

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه بتا 3 (زیپ).

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمایش شرکت کند – به خصوص اعضای انجمن وردپرس عالی مانند شما.

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

wp core update --version=6.1-beta3

هدف فعلی برای انتشار نهایی اول نوامبر 2022 است که حدود چهار هفته دیگر باقی مانده است.

از هفته گذشته که نسخه بتا 2 منتشر شد، نزدیک به 100 مشکل حل شده است.


هایکو بتا 3 برای شما

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-beta-3-now-available/

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می‌شود که بتا 3 را روی سرور و سایت آزمایشی آزمایش کنید.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست های 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.

آیا می خواهید بدانید که چه چیزی در نسخه 6.1 جدید است؟ اطلاعیه اولیه بتا 1 را بخوانید برای برخی از جزئیات، یا بررسی کنید ضبط محصول.

موارد جدید در بتا 3

زمان بتا به زودی تمام شد
سایت های وردپرسی خود را جمع آوری کنید
RC سپس ما ارسال می کنیم