با ایجاد کننده الگوی کاملاً جدید – اخبار وردپرس خلاق شوید

کمتر از یک سال از راه اندازی دایرکتوری الگوهای وردپرس می گذرد و ما در حال حاضر اخبار هیجان انگیزتری برای به اشتراک گذاشتن داریم. The Pattern Creator زنده است! اکنون می توانید بهترین الگوهای بلوک خود را بسازید، ویرایش کنید و به فهرست الگوها ارسال کنید—ارسال برای همه با یک حساب کاربری WordPress.org باز است!

همانطور که از نام آن پیداست، Pattern Creator به هر کسی، از طراحان گرفته تا تولیدکنندگان محتوا، اجازه می‌دهد تا الگوهای سفارشی بسازند: مجموعه‌ای از بلوک‌ها که به هر شکلی مرتب شده‌اند، برای هر هدفی که سازنده آن در نظر گرفته شده است. مانند بسیاری از موارد در وردپرس، اینها پس از ارسال به فهرست الگوهای وردپرس برای استفاده عمومی در دسترس هستند. به این دستورالعمل ها نگاهی بیندازید تا در مورد اینکه چه چیزی یک الگو را برای فهرست کردن در فهرست مناسب می کند بیشتر بدانید.

فهرست الگوهای وردپرس شامل الگوهای جذاب و مفیدی است که توسط طراحان ایجاد شده است که می تواند تجربه شما را در ساخت یک سایت خیره کننده ایجاد کند. بسیار آسان تر. الگوها می توانند مقدار قابل توجهی در زمان شما صرفه جویی کنند و همچنین در هنگام ساخت سایت خود آزادی بیشتری به شما می دهند. با استفاده از الگوها، می‌توانید طرح‌بندی‌های پیچیده را تنها با چند کلیک ایجاد یا تکرار کنید، و استفاده از آنها به سادگی کپی و چسباندن است.

الگوهای جسورانه و زیبای خود را ایجاد کنید که به طور کامل با بلوک ها ساخته شده اند

صفحه ارسال الگو، الگوی با موفقیت ارسال شد "متشکرم" معین
پس برای چی منتظری؟ تمام الگوهای موجود را بررسی کنید یا بهتر است خودتان آن را بسازید!


منبع: https://wordpress.org/news/2022/03/get-creative-with-the-all-new-pattern-creator/