کارلا دوریا – اخبار وردپرس

او همیشه اهل مطالعه بود و تصمیم گرفت خودش نحوه ساخت یک وب سایت را بیابد. کارلا در نهایت یک وبلاگ ساده با وردپرس ساخت. در آن زمان، او حتی بودجه ای برای خرید یک دامنه سفارشی نداشت، بنابراین از یک زیر دامنه رایگان استفاده کرد.

اما پس از تلاش برای سنجش علاقه، کارلا متوجه شد که تنها راه برای یافتن اعضای جامعه، راه اندازی یک انجمن است. در سال 2017، انجمن وردپرس در کوچابامبا متولد شد

صفحه پیش نمایش تم در جلسه وردپرس Cochabamba در ایجاد وب سایت شما با بلوک ها.
جلسه وردپرس در Cochabamba به بررسی ایجاد وب سایت شما با بلوک ها پرداخت

کارلا برای تمام کارهایی که به لطف وردپرس توانسته انجام دهد، احساس قدردانی می کند. او گفت: “وردپرس مرا به سمت یافتن مشاغل خوب سوق داد. همچنین به من این امکان را می دهد که در جامعه دوستانی که عاشق یادگیری در مورد وردپرس هستند، مشارکت کنم.

داستان ها را به اشتراک بگذارید

از جوزفا هادن (@chantaboune) و تافر دروزیا (@topher1kenobe) برای حمایت از سری افراد وردپرس.

لوگوی HeroPress

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/07/people-of-wordpress-carla-doria/

سرانجام، پس از سه سال، کارلا برای سازماندهی اولین WordCamp خود در سال 2021 درخواست داد کوچابامبا. او هرگز تصور نمی کرد که یک WordCamp را سازماندهی کند، و از این طریق تجربه صحبت با حامیان مالی و تماس با شرکت ها، و رهبری گروهی از افراد با استعدادها و پیشینه های مختلف را داشته باشد. کارلا احساس کرد که از این تجربه چیزهای زیادی یاد گرفته است.

کارلا از طریق جستجوی پاسخ برای مسائل خاص با استفاده از وبلاگ وردپرس خود، انجمن های پشتیبانی را مکانی مفید برای رفتن یافت. به زودی متوجه شد که می تواند به سؤالات دیگران نیز پاسخ دهد.

در حین کار، کارلا در مورد جوامع وردپرس در سراسر جهان و WordCamps یاد گرفت. اما وقتی کسی در مورد جامعه وردپرس که کارلا در آن زندگی می کرد پرسید، نمی دانست چه بگوید. آیا جامعه ای وجود داشت؟

“یادگیری استفاده از وردپرس آسان است. اصلاً به مهارت کد یا پیش زمینه فنی نیاز ندارد. کارلا گفت: فقط به یک روحیه ماجراجو و بازیگوش نیاز دارد

ایجاد وبلاگ به او کمک کرد تا با وردپرس و ساخت وب سایت بیشتر آشنا شود. در سال 2015، کارلا در مورد نویسندگی، افکار خود، نقدهای کتاب و هر چیزی که به ذهنش می آمد وبلاگ می نویسد.

کارلا به جای گشت و گذار در رسانه های اجتماعی در طول تعطیلات کاری خود، بر بررسی انجمن های وردپرس تمرکز کرد. از این طریق او در مورد یک شغل پشتیبانی در یکی از شرکت های جهانی یاد گرفت.

او متوجه شد که هیچ گروه محلی وجود ندارد، بنابراین او در مورد آنچه برای راه اندازی یک جلسه نیاز بود تحقیق کرد. کارلا این ایده را با دیگران در میان گذاشت، اما تردید داشت زیرا فکر می کرد برای سازماندهی آن به یک توسعه دهنده متخصص وردپرس نیاز دارد.

این ویژگی People of WordPress از مقاله ای الهام گرفته شده است که در ابتدا در آن منتشر شده است HeroPress.comیک ابتکار اجتماعی که توسط Topher DeRosia ایجاد شده است. این افراد در جامعه وردپرس را برجسته می کند که بر موانع غلبه کرده اند و در غیر این صورت ممکن است داستان های آنها شنیده نشود. #HeroPress