24 مدل شومینه مدرن گازی و برقی در طرح های دیواری و زمینی

آشنایی با انواع شومینه و راهنمای خرید شومینهشومینه‌های رومیزی، شومینه‌های قابل حمل بسیار سبکی هستند که به راحتی از اتاقی به اتاق دیگر منتقل می‌شوند. سعی کرده ایم در این مقاله پاسخگوی سوالات شما در مراحل انتخاب و خرید شومینه باشیم تا در نهایت رضایت کاملی از بازسازی خانه خود داشته باشید. شومینه شما می تواند علاوه بر فصل های سرد در فصل های گرم نیز برایتان کارایی داشته باشد، اما از یک جنبه دیگر! شما می توانید با تزئین و پوشاندن شومینه تان، آن را در فصل های بهار و تابستان نیز مورد استفاده قرار دهید.

اگر به بازار مراجعه کنید با برندهای مختلف رو به رو می شوید. سنگ ها نیز از جمله مصالحی است که می توان برای ساخت شومینه های بیرونی مورد استفاده قرار داد. از دیگر مصالحی که می توان از آن ها استفاده کرد، بتن می باشد. استفاده از بتن برای ساخت شومینه های بیرونی باعث ایجاد الگوهای متفاوت می شود.

  • شومینه تابان از سال 1375 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع شومینه های سنگی و چوبی با تکیه بر کیفیت بالای محصولات، دانش و فناوری روز و تنوع بالا آغاز نمود.
  • تاریخچه استفاده از این وسیله به زمان ها دور بر می گردد، از زمان غارنشینی گرفته تا سبک های طراحی داخلی قبل و پس از قرن 18 و دوره معاصر.
  • اگر قصد دارید از شومینه سنتی برای منزل خود استفاده کنید، قبل از خرید شومینه سنتی حتماً در مرحله ای که ساختمان ساخته می شود، محیطی را برای نصب شومینه سنتی در نظر بگیرید.
  • شومینه های دارای طاقچه، نوعی شبیه سازی شومینه های هیزمی می باشند ولی مثل شومینه هیزمی اجباری به داشتن تهویه و یا دودکش ندارد.

از طرف دیگر شومینه‌های چوبی در صورت استفاده نادرست می‌توانند بسیار خطرناک باشند. مطمئن شوید که یک صفحه و دریچه شومینه با کیفیت بخرید، خواه بچه یا حیوان خانگی دارید یا نه. این یک راه عالی برای تبدیل یک شومینه هیزمی با قابلیت تعمیر و نگهداری بالا به یک شومینه با تعمیر و نگهداری کمتر و کم مصرف تر است که از نوع سوخت جایگزین استفاده می‌کند. شومینه‌های ایستاده دارای طرح‌های متعددی هستند که از مدرن تا معاصر و روستایی را شامل می‌شود.

24 مدل شومینه مدرن گازی و برقی در طرح های دیواری و زمینی برای اطلاع از لیست نمایندگان فروش شومینه در تهران و کرج به صفحه نمایندگان مراجعه شومینه از تولیدی نمایید. آبگرمکن خورشیدی ایلسانآبگرمکن دیواری بوتان+ موارد بیشتر… شما می توانید تمام محصولات ما را به قیمت تولیدی با ارسال رایگان از ما تهیه کنید. شومینه می تواند حس زیبای آتش را به داخل محیط منزل ایفا کند و بهتر از آن نشستن در کنار آتش طبیعی به همراه خانواده با خوردن چای داغ لذت برد. رستوران محیط خوبی داره و کیفیت غذا هم قابل قبوله.فضای آلاچیق مناسبه.

انواع مدل شومینه مدرن در سال 2022

شومینه‌های الکلی همانند شومینه گازی و یا شومینه هیزمی گرما تولید نمی‌کند اما با محیط زیست سازگارتر است و به عنوان سوخت پاک شناخته می‌شود زیرا هیچ خاکستر و یا دوده‌ای از خود به جای نمی‌گذارد. یکی دیگر از مزایای شومینه الکلی قابلیت جابجایی و نصب آسان آن است. شکل ظاهری شومینه گازی شبیه به شومینه چوبی و یا هیزمی می‌باشد اما با این تفاوت که منبع انرژی شومینه گازی، گاز شهری است.

ساخت انواع بخاری هیزمی و باربیکیو و شومینه