ExactMetrics در مقابل MonsterInsights: کدام بهتر است؟ (مقایسه 2022)


MonsterInsights در مقابل ExactMetrics

آیا نمی دانید از کدام افزونه تجزیه و تحلیل استفاده کنید – MonsterInsights یا ExactMetrics؟

هر دو افزونه ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند اما در تجربه و پشتیبانی کاربر با هم تفاوت دارند. ما از هر دو افزونه در سایت‌های خود استفاده کرده‌ایم و می‌توانیم یک بررسی واقعی بی‌طرفانه از این دو افزونه به شما ارائه دهیم.

در این راهنما، ExactMetrics و MonsterInsights را در کنار یکدیگر مقایسه خواهیم کرد تا بتوانید افزونه مناسب را انتخاب کنید. در اینجا فهرستی از مطالب برای پیمایش پست آمده است:

بررسی اجمالی

MonsterInsights

بینش های هیولا

MonsterInsights بهترین افزونه تجزیه و تحلیل وردپرس در بازار است. راه اندازی و شروع کار با تجزیه و تحلیل را بسیار آسان می کند.

این افزونه تجزیه و تحلیل بلادرنگ را ارائه می دهد که دقیق است. پس از نصب، می توانید گزارش های دقیق را برای پیگیری فرم ها، تجارت الکترونیک، وبلاگ ها و موارد دیگر مشاهده کنید. همچنین می‌توانید ابعاد سفارشی را به راحتی تنظیم کنید، حتی اگر قبلاً از Google Analytics استفاده نکرده‌اید.

این افزونه دارای امتیاز 4.6/5 است و WPBeginner تایید شده است. بنابراین می دانید که می توانید اعتماد کنید که این افزونه یک افزونه خوب است.

ExactMetrics

صفحه اصلی ExactMetrics

ExactMetrics یک افزونه تحلیلی ممتاز وردپرس است که بیش از 1 میلیون سایت وردپرس به آن اعتماد دارند. استفاده از آن آسان است حتی اگر مبتدی باشید و داشبورد بصری آنها را دوست خواهید داشت. در عرض چند دقیقه می توانید سایت خود را به گوگل آنالیتیکس متصل کنید. سپس اطلاعات مربوط به صفحات، تجارت الکترونیک و تبلیغات وابسته را دقیقاً در داشبورد وردپرس خود مشاهده خواهید کرد.

به راحتی با افزونه های محبوب وردپرس مانند WPForms، WooCommerce، Yoast، MemberPress و دانلود آسان دیجیتال.

این یک نمای سریع از هر دو افزونه است. اکنون به سهولت استفاده از ExactMetrics در مقابل MonsterInsights خواهیم پرداخت.

سهولت استفاده

MonsterInsights

MonsterInsights با یک جادوگر راه‌اندازی ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند گوگل آنالیتیکس را مطابق با آنچه که وب‌سایتتان در مورد آن است راه‌اندازی کنید.

monsterinsights دسته وب سایت را انتخاب کنید

هنگامی که افزونه را در سایت خود نصب می کنید، می توانید از داخل پنل مدیریت وردپرس خود به داشبورد دسترسی پیدا کنید.

داشبورد فوق العاده کاربر پسند است. گزارش‌هایی را می‌بینید که به‌طور مرتب در منوی بالا به‌صورت زیر ردیف شده‌اند:

گزارش فرم ها در monsterinsights

این گزارش ها عبارتند از:

 • ناشران
 • کنسول جستجو
 • تجارت الکترونیک
 • ابعاد
 • تشکیل می دهد
 • به موقع
 • گزارش سرعت سایت

می‌توانید بین گزارش‌های مختلف جابه‌جا شوید تا اطلاعات مربوط به جنبه‌های مختلف سایت خود مانند وبلاگ یا فروشگاه آنلاین خود را دریافت کنید.

ExactMetrics

ExactMetrics همچنین دارای یک جادوگر راه اندازی است تا تجزیه و تحلیل را در عرض چند دقیقه در سایت شما تنظیم کند. برای راه‌اندازی ردیابی رویداد و ردیابی تجارت الکترونیک، پیکربندی معمولاً چند روز طول می‌کشد. اما با ExactMetrics این کار به سادگی چند کلیک است.

داشبورد دقیق سنجی

سپس می توانید به داشبورد دسترسی داشته باشید و گزارش های خود را مشاهده کنید تا آمارهای مهمی مانند:

 • بازدیدکنندگان وب سایت شما اهل کدام کشور هستند
 • به چه چیزی بیشتر علاقه دارند
 • از کدام دستگاه استفاده می کنند، سن، جنسیت
 • و بیشتر

گزارش‌های جمعیتی، گزارش‌های رفتار، گزارش‌های محتوا، گزارش‌های تجارت الکترونیک را می‌بینید تا داده‌های شما به‌طور خودکار برای شما سازماندهی شوند.

حکم: MonsterInsights انتخاب شماره 1 ما در اینجا است. داشبورد بصری تری را ارائه می دهد که یافتن آنچه را که نیاز دارید آسان می کند بدون اتلاف وقت.

اکنون نگاهی به ویژگی های ارائه شده توسط هر دو افزونه خواهیم داشت.

نکات برجسته و ویژگی ها

هر دو افزونه از ردیابی جهانی و ردیابی GA4 پشتیبانی می کنند. اگر به تازگی با تجزیه و تحلیل شروع کرده‌اید، می‌توانید پلتفرم ردیابی جدید Google Analytics 4 را راه‌اندازی کنید. اگر برای تغییر آماده نیستید، حتی می‌توانید ردیابی دوگانه را تنظیم کنید.

ردیابی دوگانه در ExactMetrics

به این ترتیب، GA4 داده ها را در پس زمینه جمع آوری می کند. سپس زمانی که باید در سال 2023 تغییر را انجام دهید، برخی از داده های تاریخی را خواهید داشت که می توانید به آنها اعتماد کنید.

راهنمای ما را ببینید: نحوه تنظیم Google Analytics 4 در وردپرس.

با این اوصاف، بیایید بررسی کنیم که این افزونه ها چه چیزی را ارائه می دهند:

MonsterInsights

1. آمار دقیق

داده‌های MonsterInsights دقیق هستند زیرا همه داده‌ها از حساب Google Analytics شما واکشی می‌شوند. این افزونه حتی آمارهای بلادرنگ را نمایش می دهد تا به شما نشان دهد چند کاربر در سایت شما فعال هستند، از کجا آمده اند و غیره.

گزارش زمان واقعی در MonsterInsights

2. ردیابی پیشرفته

جدا از گزارش های معمولی، MonsterInsights از ردیابی پیشرفته نیز پشتیبانی می کند. این شامل:

هر آنچه را که نیاز دارید در سایت خود ردیابی کنید، به احتمال زیاد MonterInsights از قبل به شما اجازه این کار را می دهد.

4. گزارش های سفارشی

با MonsterInsights، وقتی مدیر وردپرس خود را باز می‌کنید، با داده‌های تحلیلی در یک داشبورد تمیز مواجه می‌شوید. دیگر نیازی به جستجوی این اطلاعات نخواهید داشت.

در مرحله بعد، می‌توانید خلاصه‌های ایمیل را هر هفته مستقیماً به صندوق ورودی خود دریافت کنید. بنابراین حتی اگر وارد وب‌سایت خود نشوید، باز هم خلاصه‌ای از آنچه اتفاق می‌افتد را دریافت خواهید کرد.

می توانید محدوده تاریخ خود را سفارشی کنید و گزارش های خود را در فایل های PDF صادر کنید. این افزونه حتی به شما امکان می دهد لوگوی خود را به هر گزارش اضافه کنید. این برای آژانس هایی که می خواهند گزارش های خود را برای مشتریان برچسب سفید بگذارند عالی است.

mi بر اساس تاریخ گزارش می دهد

یکی از نکات برجسته ای که در اینجا شایان ذکر است این است که MonsterInsights بر اساس داده های سایت شما نکات کاربردی را به شما ارائه می دهد. این به شما کمک می کند تا گام هایی برای دریافت ترافیک بیشتر، افزایش تعامل و موارد دیگر بردارید.

5. ابزارهای رشد پیشرفته

وقتی MonsterInsights را انتخاب می کنید، به ابزارهای رشد برای ساخت و بهبود سایت خود دسترسی خواهید داشت. در اینجا برخی از ابزارهای برجسته آورده شده است:

 • تحلیلگر سرفصل
 • محصولات محبوب
 • سازنده URL هوشمند
 • سفرهای کاربر

دسترسی به این ابزارها و افزونه های رشد بستگی به این دارد که در کدام طرح ممتاز مشترک شده اید.

این مهمترین نکات برجسته MonsterInsights است. در ادامه، خواهیم دید که ExactMetrics چه چیزی را ارائه می دهد.

ExactMetrics

1. آمار زمان واقعی

گزارش بیدرنگ ExactMetrics

می‌توانید اطلاعاتی درباره وب‌سایت و کمپین‌های بازاریابی خود در زمان واقعی دریافت کنید تا ببینید:

 • اتفاقات زنده
 • بازاریابی ویروسی
 • فروش فلش
 • راه اندازی محصول
 • کمپین های رسانه های اجتماعی
 • و بیشتر!

2. پیوند وابسته و پیگیری تبلیغات

اگر از وبلاگ نویسی و تبلیغ لینک های وابسته کسب درآمد می کنید، گزارش پیوند وابسته را دوست خواهید داشت. می توانید ببینید کدام لینک ها کلیک بیشتری می کنند و درآمد بیشتری به ارمغان می آورند. این به شما نشان می‌دهد که مخاطبان شما به کدام یک از شرکت‌های وابسته پاسخ می‌دهند تا بتوانید روی آنهایی تمرکز کنید که باعث درآمد می‌شوند.

به طور مشابه، می‌توانید عملکرد تبلیغات خود را برای تصمیم‌گیری استراتژیک در مورد ادامه برنامه، تبلیغ چه تبلیغاتی و غیره مشاهده کنید.

3. گزارش های پیشرفته

با ExactMetrics، می‌توانید به تمام گزارش‌های مهمی که نیاز دارید دسترسی داشته باشید و می‌توانید ابعاد سفارشی را برای گسترش بینش خود تنظیم کنید.

چه چیزی را می خواهید در آنها ردیابی کنید

در اینجا گزارش های اصلی وجود دارد که از آنها سود خواهید برد:

 • تجارت الکترونیکی پیشرفته
 • ابعاد سفارشی
 • ردیابی تبدیل فرم
 • ردیابی تبلیغات وردپرس
 • Google Analytics برای AMP
 • ردیابی پست محبوب
 • ردیابی رویداد وردپرس
 • مطابقت با GDPR

مشابه MonsterInsights، می‌توانید بر اساس انواع پست‌های سفارشی، نویسندگان، دسته‌ها، برچسب‌ها و امتیازات سئو نیز ردیابی کنید.

با این حال، MonsterInsights خلاصه های ایمیل را با هر طرحی به شما می دهد. با ExactMetrics، برای دریافت این ویژگی ها باید در برنامه پلاس باشید.

4. گزینه های یکپارچه سازی

در مقایسه با MonsterInsights، ExactMetrics گزینه های ادغام کمتری را ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 • ووکامرس
 • دانلود آسان دیجیتال
 • MemberPress
 • Google Optimize
 • و بیشتر

این ویژگی های برجسته این دو افزونه تحلیلی است. اکنون که می بینیم ویژگی ها کاملاً مشابه هستند، بیایید نگاهی به 2 عامل مهم دیگری بیندازیم که به شما در تصمیم گیری کمک می کند.

حکم: MonsterInsights دارای ویژگی های غنی تر است و گزینه های ادغام بیشتری را ارائه می دهد.

طرح های قیمت گذاری

MonsterInsights

MonsterInsights یک نسخه پایه به صورت رایگان دارد. این به شما امکان می دهد وب سایت خود را به Google Analytics متصل کنید و داده های خود را در پنل مدیریت خود مشاهده کنید.

برنامه های قیمت گذاری monsterinsights

برنامه های پولی MonsterInsights به شرح زیر است:

 • به علاوه – 99.5 دلار در سال برای 1 سایت
 • حرفه ای – 199.5 دلار در سال برای 5 سایت
 • آژانس – 399.50 دلار در سال برای 25 سایت

100% ضمانت بازگشت وجه بدون ریسک به مدت 14 روز وجود دارد.

ExactMetrics

ExactMetrics همچنین نسخه Lite را به صورت رایگان ارائه می دهد.

قیمت گذاری دقیق سنجی

طرح های پرداختی ExactMetrics به شرح زیر است:

 • به علاوه – 99.5 دلار در سال برای 1 سایت
 • حرفه ای – 199.5 دلار در سال برای 5 سایت
 • آژانس – 399.50 دلار در سال برای 25 سایت

اگر نیاز به اضافه کردن وب‌سایت‌های بیشتری دارید، یک طرح مقیاس‌پذیر وجود دارد که از 699.50 دلار در سال برای 100 سایت شروع می‌شود. 100% ضمانت بازگشت وجه بدون ریسک به مدت 14 روز وجود دارد.

حکم: اگر به دنبال یک افزونه تجزیه و تحلیل برای یک یا چند سایت هستید، MonsterInsights بهترین انتخاب ما است. اگر آژانسی هستید که به دنبال مدیریت 100 سایت یا بیشتر هستید، ExactMetrics مدیریت آسان چندین مشتری را بسیار مقرون به صرفه می کند.

پشتیبانی و مستندسازی

MonsterInsights

MonsterInsights یک تیم پشتیبانی دوستانه و قابل اعتماد دارد. می توانید از طریق صفحه حساب من در وب سایت MonsterInsights به تیم پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید، می توانید از صفحه افزونه MonsterInsights در وردپرس درخواست پشتیبانی کنید.

کاربران پلن پلاس پشتیبانی استاندارد دریافت می کنند. اگر در یک طرح حرفه ای یا بالاتر هستید، از پشتیبانی اولویت دار برخوردار خواهید شد.

پشتیبانی در هیولاها

MonsterInsights به خوبی مستند شده است. شما هزاران آموزش و پست های وبلاگ را پیدا خواهید کرد تا در صورت مواجهه با هر مشکلی با ابزار یا اگر می خواهید در مورد استفاده از تجزیه و تحلیل و بینش در وب سایت خود بیشتر بیاموزید، شما را راهنمایی می کنند. آنها دائماً وبلاگ خود را به روز می کنند تا اطلاعات خود را به روز نگه دارند.

ExactMetrics

هنگامی که وارد حساب ExactMertics خود در وب سایت اصلی می شوید، می توانید به صفحه MyAccount دسترسی پیدا کنید و با کارکنان پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

در طرح پلاس، پشتیبانی استاندارد دریافت خواهید کرد. با طرح Pro، به پشتیبانی اولویت دار دسترسی خواهید داشت. مشتریان طرح آژانس با سریع‌ترین زمان تحویل، پشتیبانی ممتاز را دریافت می‌کنند.

پشتیبانی از معیارهای دقیق

ExactMetrics همچنین مستندات گسترده ای دارد. در وب‌سایت ExactMetrics، می‌توانید از صفحه Docs دیدن کنید تا یک پایگاه دانش بزرگ در مورد افزونه و استفاده از آن بیابید.

حکم: MonsterInsights و ExactMetrics هر دو خدمات پشتیبانی مشابهی را ارائه می دهند و پایگاه های دانش مفیدی دارند. با این حال، با بررسی کاربران، MonsterInsights در صدر قرار می گیرد.

حکم: کدام را انتخاب کنیم؟

پس از استفاده از هر دو افزونه در سایت هایمان، می توان با اطمینان گفت که هر دوی آنها واقعاً به هم نزدیک هستند. ExactMetrics و MonsterInsights هر دو قدرتمند و آسان برای استفاده هستند. آنها ویژگی های فوق العاده مشابهی را ارائه می دهند، بنابراین انتخاب سخت است.

در اینجا چیزی است که ما توصیه می کنیم:

اگر به دنبال راه حلی طولانی مدت هستید که شما را برای موفقیت آماده کند، توصیه می کنیم MonsterInsights. مقرون به صرفه است و حتی یک نسخه رایگان دارد که دارای ویژگی های غنی است و ادغام های بیشتری را ارائه می دهد کارکنان پشتیبانی آنها دوستانه و مفید هستند. دلیلی وجود دارد که بیش از 3 میلیون وب سایت به آن اعتماد دارند.

بررسی کامل ما را ببینید: بررسی MonsterInsights: آیا این بهترین افزونه Google Analytics است؟

اگر برنامه ای مقیاس پذیر می خواهید که به شما امکان می دهد از این افزونه در صدها سایت استفاده کنید، توصیه می کنیم آن را انتخاب کنید ExactMetrics. آنها با رشد کسب و کار شما، ارتقاء آن را آسان می کنند.

بررسی کامل را بررسی کنید: بررسی ExactMetrics: آیا ارزشش را دارد؟ (ویژگی ها، هزینه و گزینه های جایگزین)

به طور کلی، MonsterInsights از نظر ویژگی ها، ادغام ها و سهولت استفاده نسبت به ExactMertics برتری دارد. اما شما با هر یک از این افزونه ها در دستان خوبی هستید. امیدواریم این راهنما برای شما مفید بوده باشد. در ادامه، می خواهید ببینید:

این پست ها به شما کمک می کند تا بینش عمیق تری از وب سایت خود داشته باشید.
منبع: https://www.isitwp.com/exactmetrics-vs-monsterinsights/