WordPress 6.0 Release Candidate 2 (RC2) اکنون برای آزمایش در دسترس است – WordPress News

نامزد انتشار بعدی برای WordPress 6.0 اکنون در دسترس است!

از زمان انتشار RC1 در 3 مه 2022، تقریباً 40 مشکل حل شده است. گوتنبرگ و Trac.

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @دانسوشین، @کشیش


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/wordpress-6-0-release-candidate-2-rc2-now-available-for-testing/

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در یک وب سایت تولیدی یا ماموریت حساس نصب، اجرا و آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود که RC2 را در یک سرور و سایت آزمایشی انجام دهید.

شما می توانید WordPress 6.0 RC2 را به سه روش آزمایش کنید:

  • انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).
  • گزینه 3: هنگام استفاده از WP-CLI برای ارتقاء از بتا 1، 2، 3، 4 یا RC1 در یک فایل سیستم حساس به حروف کوچک، لطفاً از دستور زیر استفاده کنید:
    wp core update --version=6.0-RC2

بررسی کنید راهنمای فیلد وردپرس 6.0 برای جزئیات بیشتر در مورد این نسخه.

“Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است! از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه افراد جامعه وردپرس بررسی کنند که آیا چیزی در این مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه از کمک شما خوشحال خواهد شد.

اگر فکر می کنید با مشکلی مواجه شده اید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.


یک هایکو RC2 برای شما

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.0 RC2 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme آنها به 6.0. اگر مشکل سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیقی را در انجمن‌های پشتیبانی پست کنید تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 24 مه، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.0 در هفته‌های آینده بررسی کنید، که جزئیات همه تغییرات آینده را نشان می‌دهد.

WordPress 6.0 برای انتشار در 24 می 2022 برنامه ریزی شده است – فقط دو هفته از امروز.

اطلاعات بیشتر در مورد چرخه کامل انتشار 6.0 در اینجا موجود است.

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش همچنین یک راه عالی برای کمک به وردپرس است. اگر تازه وارد آزمایش هستید، این راهنمای دقیق را بررسی کنید که نحوه شروع را به شما راهنمایی می کند.

از همه کسانی که در تست و ثبت مشکلات کمک کردند تا وردپرس 6.0 پایدار (و عالی) باشد، سپاسگزاریم. وردپرس هنوز برای تست کمک شما، به ویژه توسعه دهندگان تم و افزونه، نیاز دارد.