WordPress 6.0 Release Candidate 2 (RC2) اکنون برای آزمایش در دسترس است – WordPress News

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/wordpress-6-0-release-candidate-2-rc2-now-available-for-testing/

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش همچنین یک راه عالی برای کمک به وردپرس است. اگر تازه وارد آزمایش هستید، این راهنمای دقیق را بررسی کنید که نحوه شروع را به شما راهنمایی می کند.

نامزد انتشار بعدی برای WordPress 6.0 اکنون در دسترس است!

اطلاعات بیشتر در مورد چرخه کامل انتشار 6.0 در اینجا موجود است.

“Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است! از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه افراد جامعه وردپرس بررسی کنند که آیا چیزی در این مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه از کمک شما خوشحال خواهد شد.

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در یک وب سایت تولیدی یا ماموریت حساس نصب، اجرا و آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود که RC2 را در یک سرور و سایت آزمایشی انجام دهید.

از همه کسانی که در تست و ثبت مشکلات کمک کردند تا وردپرس 6.0 پایدار (و عالی) باشد، سپاسگزاریم. وردپرس هنوز برای تست کمک شما، به ویژه توسعه دهندگان تم و افزونه، نیاز دارد.

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.0 RC2 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme آنها به 6.0. اگر مشکل سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیقی را در انجمن‌های پشتیبانی پست کنید تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 24 مه، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

اگر فکر می کنید با مشکلی مواجه شده اید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.


یک هایکو RC2 برای شما

از زمان انتشار RC1 در 3 مه 2022، تقریباً 40 مشکل حل شده است. گوتنبرگ و Trac.

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @دانسوشین، @کشیش