WordPress 6.0 Release Candidate 2 (RC2) اکنون برای آزمایش در دسترس است – WordPress News

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش همچنین یک راه عالی برای کمک به وردپرس است. اگر تازه وارد آزمایش هستید، این راهنمای دقیق را بررسی کنید که نحوه شروع را به شما راهنمایی می کند.

WordPress 6.0 برای انتشار در 24 می 2022 برنامه ریزی شده است – فقط دو هفته از امروز.

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.0 در هفته‌های آینده بررسی کنید، که جزئیات همه تغییرات آینده را نشان می‌دهد.

شما می توانید WordPress 6.0 RC2 را به سه روش آزمایش کنید:

  • انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).
  • گزینه 3: هنگام استفاده از WP-CLI برای ارتقاء از بتا 1، 2، 3، 4 یا RC1 در یک فایل سیستم حساس به حروف کوچک، لطفاً از دستور زیر استفاده کنید:
    wp core update --version=6.0-RC2

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.0 RC2 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme آنها به 6.0. اگر مشکل سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیقی را در انجمن‌های پشتیبانی پست کنید تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 24 مه، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

پیش بینی
اکنون در حال حرکت به سمت G/A
لطفا – تست کنید، ترجمه کنید – با تشکر!


از زمان انتشار RC1 در 3 مه 2022، تقریباً 40 مشکل حل شده است. گوتنبرگ و Trac.

اگر فکر می کنید با مشکلی مواجه شده اید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.


یک هایکو RC2 برای شما

“Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است! از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه افراد جامعه وردپرس بررسی کنند که آیا چیزی در این مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه از کمک شما خوشحال خواهد شد.

بررسی کنید راهنمای فیلد وردپرس 6.0 برای جزئیات بیشتر در مورد این نسخه.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/05/wordpress-6-0-release-candidate-2-rc2-now-available-for-testing/

نامزد انتشار بعدی برای WordPress 6.0 اکنون در دسترس است!

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در یک وب سایت تولیدی یا ماموریت حساس نصب، اجرا و آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود که RC2 را در یک سرور و سایت آزمایشی انجام دهید.

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

با تشکر از همکاران زیر برای همکاری در این پست: @دانسوشین، @کشیش