WordPress 6.1 Release Candidate 2 (RC2) اکنون در دسترس است – WordPress News

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر هرگز نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.


انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

“Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است و یک نقطه عطف کلیدی در چرخه انتشار 6.1 است! قبل از تاریخ انتشار رسمی، انجمن زمانی را برای انجام بررسی های نهایی و آزمایش کمک اختصاص می دهد. از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه بررسی کنند که آیا چیزی در طول مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه خواهد بود به شدت از کمک شما

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

در WordPress 6.1 RC2 چیست؟

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست برای 14.3، 14.2، 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.


هایکو سرگرمی برای RC2

از زمان انتشار کاندید 1، تقریباً 65 مورد بررسی شده است، که تعداد کل به روز رسانی ها را از وردپرس 6.0 در ماه می 2022 به بیش از 2000 رساند.

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

وردپرس 6.1 سومین نسخه اصلی برای سال 2022 است، پس از 5.9 و 6.0 که به ترتیب در ژانویه و می سال جاری منتشر شد.

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمون شرکت کند – صرف نظر از تجربه قبلی.

اطلاعات بیشتر در مورد چرخه انتشار 6.1 در اینجا موجود است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نکات برجسته برای کاربران نهایی و توسعه دهندگان، از شما دعوت می شود تا در پست اعلامیه RC1 اطلاعات بیشتری در مورد آنها بخوانید و راهنمای میدانی WordPress 6.1 را مرور کنید.

توسعه دهندگان پلاگین و تم

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه RC2 (زیپ).

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

دو هفته از راه اندازی

wp core update --version=6.1-RC2

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

شما می توانید وردپرس 6.1 RC2 را به سه روش آزمایش کنید:

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC2 را روی سرور و سایت آزمایشی تست کنید.

نامزد انتشار دوم (RC2) برای وردپرس 6.1 اکنون در دسترس است!


نتایج عالی در انتظار


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-release-candidate-2-now-available/

ما پیشرفت های دائمی انجام می دهیم

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.1 RC2 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme خود را به 6.1. اگر مشکلی در سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در تالارهای گفتمان پشتیبانی ارسال کنید، تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 1 نوامبر، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وردپرس را ترجمه کنید

گزینه 3: از دستور WP-CLI استفاده کنید:

وردپرس 6.1 برای انتشار رسمی در 1 نوامبر 2022، دو هفته از امروز برنامه ریزی شده است.