WordPress 6.1 Release Candidate 3 (RC3) اکنون در دسترس است – WordPress News

از زمان انتشار کاندید 2، تقریباً 60 مورد بررسی شده است.

شما می توانید وردپرس 6.1 RC3 را به سه روش آزمایش کنید:

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.

این نسخه RC3 آخرین فرصت برای شماست تا با انجام آخرین دور بررسی ها و بررسی ها، تست کنید و به اطمینان از انعطاف پذیری نسخه 6.1 کمک کنید. از آنجایی که اکوسیستم وردپرس گسترده است و از هزاران افزونه و تم تشکیل شده است، کل پروژه از زمانی که برای کمک صرف می‌کنید سود می‌برد.

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.1 RC3 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme خود را به 6.1. اگر مشکلی در سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در تالارهای گفتمان پشتیبانی ارسال کنید، تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 1 نوامبر، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وردپرس را ترجمه کنید

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

در WordPress 6.1 RC3 چیست؟

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

Release Candidate 3 (RC3) اکنون برای آزمایش در دسترس است! انتشار عمومی تنها یک هفته باقی مانده است و وردپرس 6.1 برای انتشار در روز سه شنبه، 1 نوامبر 2022 برنامه ریزی شده است.

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

wp core update --version=6.1-RC3

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-release-candidate-3/

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست های 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.


RC3، هایکوی ماقبل آخر

گزینه 3: از دستور WP-CLI استفاده کنید:

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر هرگز نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

زمان به جلو می رود
انتشار نزدیک تر است
دانلود و بررسی کنید


آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید.

به مشارکت کنندگان زیر برای همکاری در این پست کمک می کند: دن سوشین، جانی هریس