وضعیت کلمه 2022 – اخبار وردپرس

شما را به صورت حضوری یا آنلاین در 15 دسامبر می بینیم!


به پارتی Watch State of the Word نزدیک شما بپیوندید

State of the Word آدرس سالانه سخنرانی است که توسط یکی از بنیانگذاران پروژه وردپرس ارائه می شود. مت مولنوگ. هر سال، این رویداد بازتاب هایی را در مورد پیشرفت پروژه و آینده منبع باز به اشتراک می گذارد. انتظار این و بیشتر را در نسخه امسال داشته باشید.

تقویم های خود را علامت گذاری کنید. تقریباً زمان State of the Word 2022 فرا رسیده است!

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/11/state-of-the-word-2022/

رویداد امسال شخصاً در شهر نیویورک برگزار می‌شود و از طریق پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی WordPress.org به صورت زنده پخش می‌شود.

به مت بپیوندید زیرا او مروری بر سال 2022، آخرین نسخه‌های وردپرس، پیشرفت‌های ویرایشگر سایت، و بازگشت به رویدادهای حضوری در سراسر جهان، از جمله موضوعات دیگر را ارائه می‌کند.

پس زمینه آبی تزئینی با متن: "State of the Word 2022. 15 دسامبر 2022. 1-2:30 PM EST (6-7:30 PM UTC.) شهر نیویورک."

سلام، وردپرس!

چگونه: اگر از راحتی خانه یا مهمانی محلی تماشا می‌کنید، پخش زنده در این پست تعبیه شده و از طریق کانال یوتیوب وردپرس.

نمی توانید به نیویورک بروید؟ مشکلی نیست، به صورت حضوری یا آنلاین به یک مهمانی تماشایی در جامعه خود بپیوندید. مانند سال گذشته، تیم جامعه منابعی برای کمک در دسترس دارد! این صفحه کتابچه راهنما را بررسی کنید، که شامل الگوهای رویداد، اطلاعات درخواست یک حساب زوم، و نحوه دریافت مقداری سواگ است.

ما در این پست لیستی از مهمانی های ساعت State of the Word را جمع آوری خواهیم کرد که با نزدیک شدن به رویداد به طور مرتب به روز می شود. اگر در چند هفته آینده یک مهمانی تماشا در منطقه خود در اینجا فهرست نشده است، این صفحه را در Meetup.com بررسی کنید برای اینکه ببینید آیا گروه وردپرس محلی شما در حال سازماندهی یکی است یا خیر.

اگر در حال برنامه ریزی یک مهمانی ساعت برای State of the Word هستید و سؤالی دارید، لطفاً به support@wordcamp.org ایمیل بزنید. یکی از اعضای تیم انجمن وردپرس به بهترین شکل ممکن به شما کمک می کند.