وضعیت کلمه 2022 – اخبار وردپرس

سلام، وردپرس!

پس زمینه آبی تزئینی با متن: "State of the Word 2022. 15 دسامبر 2022. 1-2:30 PM EST (6-7:30 PM UTC.) شهر نیویورک."

اولین باری که در State of the Word شرکت می کنید؟ وارسی ضبط سال های گذشته در WordPress.tv برای دریافت حس رویداد

رویداد امسال شخصاً در شهر نیویورک برگزار می‌شود و از طریق پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی WordPress.org به صورت زنده پخش می‌شود.

اگر در حال برنامه ریزی یک مهمانی ساعت برای State of the Word هستید و سؤالی دارید، لطفاً به support@wordcamp.org ایمیل بزنید. یکی از اعضای تیم انجمن وردپرس به بهترین شکل ممکن به شما کمک می کند.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/11/state-of-the-word-2022/

چگونه: اگر از راحتی خانه یا مهمانی محلی تماشا می‌کنید، پخش زنده در این پست تعبیه شده و از طریق کانال یوتیوب وردپرس.

ما در این پست لیستی از مهمانی های ساعت State of the Word را جمع آوری خواهیم کرد که با نزدیک شدن به رویداد به طور مرتب به روز می شود. اگر در چند هفته آینده یک مهمانی تماشا در منطقه خود در اینجا فهرست نشده است، این صفحه را در Meetup.com بررسی کنید برای اینکه ببینید آیا گروه وردپرس محلی شما در حال سازماندهی یکی است یا خیر.

چه زمانی: 15 دسامبر 2022، 1 تا 2:30 بعد از ظهر EST (6 تا 7:30 بعد از ظهر UTC)

شما را به صورت حضوری یا آنلاین در 15 دسامبر می بینیم!


به پارتی Watch State of the Word نزدیک شما بپیوندید

دور هم جمع شوید تا به چگونگی رشد وردپرس در سال 2022 و آنچه برای سال 2023 در پیش است نگاه کنید. به عنوان یک گروه از آخرین اتفاقات دنیای وردپرس به روز باشید و در مورد هر سؤالی که ممکن است در مورد Matt داشته باشید با هم همکاری کنید!

نمی توانید به نیویورک بروید؟ مشکلی نیست، به صورت حضوری یا آنلاین به یک مهمانی تماشایی در جامعه خود بپیوندید. مانند سال گذشته، تیم جامعه منابعی برای کمک در دسترس دارد! این صفحه کتابچه راهنما را بررسی کنید، که شامل الگوهای رویداد، اطلاعات درخواست یک حساب زوم، و نحوه دریافت مقداری سواگ است.

تقویم های خود را علامت گذاری کنید. تقریباً زمان State of the Word 2022 فرا رسیده است!

چی: وضعیت کلمه 2022

State of the Word شامل یک جلسه پرسش و پاسخ خواهد بود. اگر می خواهید شرکت کنید، می توانید سوال خود را زودتر از موعد به آدرس زیر ارسال کنید ask-matt@wordcamp.org یا در طول رویداد در چت پخش زنده در YouTube بپرسید.

State of the Word آدرس سالانه سخنرانی است که توسط یکی از بنیانگذاران پروژه وردپرس ارائه می شود. مت مولنوگ. هر سال، این رویداد بازتاب هایی را در مورد پیشرفت پروژه و آینده منبع باز به اشتراک می گذارد. انتظار این و بیشتر را در نسخه امسال داشته باشید.