WordPress 6.1 Release Candidate 1 (RC1) اکنون در دسترس است – WordPress News

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.1 RC1 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme خود را به 6.1. اگر مشکلی در سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در تالارهای گفتمان پشتیبانی ارسال کنید، تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 1 نوامبر، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وردپرس را ترجمه کنید

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-release-candidate-1-rc1-now-available/

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

آیا به زبان دیگری غیر از انگلیسی صحبت می کنید؟ به ترجمه وردپرس به بیش از 100 زبان کمک کنید. این نسخه همچنین نقطه انجماد رشته سخت چرخه انتشار 6.1 را نشان می دهد.

وردپرس را بدون اشکال نگه دارید – در آزمایش کمک کنید

از زمان بتا 3، تقریباً 100 مورد بررسی شده است، که تعداد کل به روز رسانی ها را از وردپرس 6.0 در ماه می 2022 به بیش از 2000 رساند.

وردپرس 6.1 سومین نسخه اصلی برای سال 2022 است، پس از 5.9 و 6.0 که به ترتیب در ژانویه و می سال جاری منتشر شد.

نکات برجسته وردپرس 6.1 برای کاربران نهایی

نکات برجسته وردپرس 6.1 برای توسعه دهندگان

اولین نامزد انتشار (RC1) برای وردپرس 6.1 اکنون در دسترس است!


وردپرس 6.1 برای انتشار رسمی در 1 نوامبر 2022، سه هفته از امروز برنامه ریزی شده است.

برای بررسی ویژگی‌های نسخه‌های گوتنبرگ از زمان وردپرس 6.0 (جدیدترین نسخه اصلی وردپرس)، به چه چیزی در گوتنبرگ جدید است پست های 14.1، 14.0، 13.9، 13.8، 13.7، 13.6، 13.5، 13.4، 13.3، 13.2، و 13.1.


هایکو سرگرمی برای RC1

گزینه 3: از دستور WP-CLI زیر استفاده کنید:

وبلاگ Make WordPress Core را برای یادداشت‌های توسعه‌دهنده مربوط به 6.1 در هفته‌های آینده بررسی کنید و تمام تغییرات آتی را با جزئیات شرح دهید.

در WordPress 6.1 RC1 چیست؟

wp core update --version=6.1-RC1

اطلاعات بیشتر در مورد چرخه انتشار 6.1 در اینجا موجود است.

آزمایش برای مشکلات برای تثبیت نسخه در طول توسعه آن بسیار مهم است. آزمایش نیز یک راه عالی برای مشارکت است. اگر هرگز نسخه بتا را آزمایش نکرده‌اید، این راهنمای دقیق شروعی عالی است.

شما می توانید وردپرس 6.1 RC1 را به سه روش آزمایش کنید:

گزینه 2: دانلود مستقیم نسخه RC1 (زیپ).

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمون شرکت کند – صرف نظر از تجربه قبلی.

زبان ها فراوان است
امروز تست کنید، به زودی منتشر می شود
آزادی انتشار


این یک نقطه عطف مهم در چرخه انتشار 6.1 است. “Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است! قبل از تاریخ انتشار رسمی، زمانی برای انجمن برای انجام بررسی های نهایی و آزمایش کمک در نظر گرفته شده است. از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه بررسی کنند که آیا چیزی در طول مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه خواهد بود عشق کمک شما.

اگر با مشکلی مواجه شدید، لطفاً آن را به منطقه آلفا/بتا در انجمن‌های پشتیبانی گزارش دهید. اگر برای نوشتن یک گزارش اشکال قابل تکرار راحت هستید، می توانید آن را در وردپرس Trac ثبت کنید. در اینجا همچنین می توانید لیستی از اشکالات شناخته شده را پیدا کنید.

آیا می خواهید در مورد آزمایش نسخه هایی مانند این بیشتر بدانید؟ در مورد ابتکارات آزمایشی که در Make Core اتفاق می افتد بخوانید. شما همچنین می توانید به یک کانال تست اصلی بر روی ساخت فضای کاری وردپرس Slack.

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC1 را روی سرور و سایت آزمایشی تست کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که همه ویژگی های ذکر شده در این پست قبل از انتشار نهایی ممکن است تغییر کنند.

توسعه دهندگان پلاگین و تم

با تشکر از مشارکت کنندگان زیر برای همکاری در این پست: @webcommsat