WordPress 6.1 Release Candidate 1 (RC1) اکنون در دسترس است – WordPress News

لطفاً توجه داشته باشید که همه ویژگی های ذکر شده در این پست قبل از انتشار نهایی ممکن است تغییر کنند.

توسعه دهندگان پلاگین و تم

این نسخه از نرم افزار وردپرس در حال توسعه است. لطفاً این نسخه از وردپرس را در وب‌سایت‌های تولیدی یا مأموریت‌های حیاتی نصب، اجرا یا آزمایش نکنید. در عوض، توصیه می شود RC1 را روی سرور و سایت آزمایشی تست کنید.

انتخاب 1: افزونه وردپرس بتا تستر را نصب و فعال کنید (کانال «Bleeding Edge» و «فقط Beta/RC» را انتخاب کنید).

از زمان بتا 3، تقریباً 100 مورد بررسی شده است، که تعداد کل به روز رسانی ها را از وردپرس 6.0 در ماه می 2022 به بیش از 2000 رساند.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/10/wordpress-6-1-release-candidate-1-rc1-now-available/

اطلاعات بیشتر در مورد چرخه انتشار 6.1 در اینجا موجود است.

این یک نقطه عطف مهم در چرخه انتشار 6.1 است. “Release Candidate” به این معنی است که این نسخه از وردپرس آماده انتشار است! قبل از تاریخ انتشار رسمی، زمانی برای انجمن برای انجام بررسی های نهایی و آزمایش کمک در نظر گرفته شده است. از آنجایی که اکوسیستم وردپرس شامل هزاران افزونه و تم است، مهم است که همه بررسی کنند که آیا چیزی در طول مسیر از قلم افتاده است یا خیر. این بدان معناست که پروژه خواهد بود عشق کمک شما.

همه توسعه دهندگان پلاگین و تم باید افزونه های مربوطه خود را در برابر WordPress 6.1 RC1 آزمایش کنند و به روز رسانی “تست شده تا” نسخه در فایل readme خود را به 6.1. اگر مشکلی در سازگاری پیدا کردید، لطفاً اطلاعات دقیق را در تالارهای گفتمان پشتیبانی ارسال کنید، تا قبل از تاریخ انتشار نهایی در 1 نوامبر، این موارد بیشتر مورد بررسی قرار گیرند.

وردپرس را ترجمه کنید

آزمایش کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که این نسخه و نسخه های بعدی وردپرس تا حد امکان پایدار و بدون مشکل هستند. هر کسی می تواند در آزمون شرکت کند – صرف نظر از تجربه قبلی.

با تشکر از مشارکت کنندگان زیر برای همکاری در این پست: @webcommsat